Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

• USA Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (více)

Ve filmu od Sony Animation Pictures Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená se s naší oblíbenou rodinkou strašidel vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Drákulův doprovod si užívá klidnou plavbu a s radostí využívá vše, co může luxusní plavidlo nabídnout, od strašidelného volejbalu po exotické exkurze a opalování při Měsíčku. Když však Mavis zjistí, že se Drákula zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jež by mohlo zničit strašidla po celém světě, stane se z dovolené snů noční můra. (Falcon)

Hollohlaway

Neurážející, ale už dost slabé. Humoru málo, morálního poselství kupodivu taky. Duchařsko hororové žertíky nejdou ždímat věčně. ()

iXtr3m3

Jednotka je jednotka, ale určite dôstojné pokračovanie, podobne ako dvojka. Super dovolenka, skvelé gagy aj pre malých aj pre veľkých. ()

Wally

Pořád stejně zábavné...takové dětské a to je dobře. Možná trošku přitažená za hlavu byla scéna se soubojem Dýdžejů, ale nakonec mi to nevadilo a ve finále, kdy se měla vytáhnout ta nejotřesnější a nejotravnější muzika sem se i zasmál... ()

Sayko

První díl byl topovka, ten jsem si vážně užil. Bylo to hlavně kvůli tomu, že tam byl vtip, který na to, že to byl animák, nebyl "dětskej" humor. Druhý díl se sice potácel ve stejných šlápotách, ale i tak, užil jsem si to. No, tak jsem viděl už i třetí díl, absolutní dno filmové série Hotel Transylvánie. Možná to je dnešní (2018) narůstající video cenzura po celém světě, ale už mi to nepřišlo vůbec vtipné. Vtipy hodně dětské a předvídatelné stejně jako příběh. Doufám, že už další díl nebude, jelikož se tenhle extrémně nepovedl. /Viděno v kině/ ()

Gogo333

První dva díly mě bavily. Tady docela nuda. Příběh ušel i když to bylo předvídatelné. Gremlini byli fajn. Největší tahoun bylo asi štěně, to jediné mě bavilo. Zbytek jen taková průměrná rutina. ()

Hanys_

Jasně nejslabší díl. Nejzábavnější věci klasicky už v traileru, zbytek je takový ne moc dobrý rodinný film. Při válce Dj´s na konci mi bylo zle nedobře. ()

Fary

První půlka filmu šlape jako hodinky a je fakt vtipná, ale od půlky to jde totálně ke dnu a konec s Krakenem fakt stojí za houby... ()

filipvrbik

Musím říct, že jednička a dvojka jsou lepší- ale Drákula a spol. opět nezklamali. Je tu mraky vtipných scén (sice spíše pro dospělé, ale i děcka se smála) , bohužel je to pokračování do očí bijící -spousta vtipů jsme buď už viděli, nebo čekali (vyjímka skvělá scéna s česnekem-ale přesně to jsem čekal), děj předvídatelný, i když milý- kraken se mi nelíbil a hlavně se mi nezdá ten konec jako souboj DJů (to mi připomíná jistého vítěze Hvězdné pěchoty v superstar) - naopak Van Helsing super postava, mohli to víc rozvinout...viděno v kině...80% ()

Prochy38

I když tady vidím značný pokles, pro mě to pořád drží kvalitní vlnu prvního dílu. Dobrá zábava, postavy suprové, ten základ to drží pohromadě a tentokrát i solidní zápletka, že se divák nemohl nudit. Jako dobré, pořád... Jestli to bude pokračovat nevím, ale u mě dobré. ()

Hanes88

Nebylo to špatné, to určitě ne. Ale jestli jsem se rozhodl dát dvojce "pouze" 3 hvězdy nemůžu tady dát více. Zajímavá zápletka i zase dobré hlášky. 60%. ()

Patrik256

Rozpočet_ 80 miliónov dolárov // Tržby_ 528.5 milióna dolárov // Tržby v ČR_ 69 242 414 Kč // Diváci v ČR_ 491 501 // Tržby v USA_ 167.5 milióna dolárov ()

suzanne1997

Jako pohádka pro děti to nebylo špatné. Ale když se tak nad tím zamyslím, tak ani dospělí by se u toho nemuseli nudit. Jediné, co bych tomuhle filmu asi vytkla by byl příliš urychlený konec, alespoň tedy podle mého čtrnáctiletého bratra. Mi se film líbil takový, jaký byl. Jasně, už to není to, co byly díly předchozí, ale divák se i tady výborně pobaví. Některé hlášky mě fakt dostávaly a byla jsem ráda, že bylo kino v tenhle čas téměř prázdné. Grafika i děj byly tentokrát opět skvělé a já marně uvažuju, co mám ještě do komentáře napsat. Každopádně film se mi líbil, nic nepostrádal a i s českým dabingem obstál velice dobře, proto jej víceméně doporučím, každému se může něco nepozdávat, tak proto jenom to víceméně. Já hodnocení ani teď ubírat nebudu a hodnotím stejně, jako u předešlých dvou dílů. Tedy pozitivně a nadprůměrně. ()

Magika82

První díl, zkrátka excelentní. Druhý díl v mnohém překonal díl první, leč v mnohém také nikoli. Oba tak zůstaly excelentními... Nicméně tento třetí díl přiškrtil vše, co nabízely oba předchozí díly dohromady... Kapitánka Erika? Jděte do háje zeleného... Parní konzerva Van Helsing? Humorného nic. V háji s Erikou jim bude dobře... Souboj hudebních skladeb matoucích tzv. Krakena pocházející z Atlantidy? Ne, k smíchu nic... Co vrací úsměv na rty? Děda Vlad v plavkách, pronásledován obdivnými pohledy (mých sester) čarodějnic. Rodina "strejdy" Helmuta v podobě demoliční čety jejich potomků v dětském koutku a náhle volné chvíle pro Helmuta a jeho paní (to už bylo řádné procvičení bránice). Rybí členové posádky a samozřejmě, nezapomenutelná Macarena... "A Haj!" :D ... Přesto, předchozím dvěma dílům sotva šlape na paty... 60% a Tři hvězdy. ()

HonzaSim

Jednička byla dobrá a pobavila, dvojka bezkonkurenčně nejlepší a trojka ani nestojí za řeč. Na třetí pokračování jsem se po druhém dílu těšil, ale jak už název napovídá, bylo to příšerné. První polovina šla, druhá už o ničem. Nekonečný guláš bez děje, jakoby tvůrcům definitivně došly nápady a jen hrabali na značce prvních filmů. Ke konci jsem se parkrát zasmál, ale spíš proto, jak hluboko to ještě mohlo klesnout. Zábava pro děti do 5 let a jednodušší dospělé. Velké zklamání, po kterém by čtyřku šel točit jen blázen. ()

Marys

Jednotka aj dvojka celkom svieže a pozerateľné hocikedy idú v pozadí. Trojka už je za mňa celkom zbytočná, alebo teda, materiál na film Hotel Trasylvánia sa zmestil tak do jeden a pol filmu. Tu už sa varilo z vody a žmýkalo suchý uterák. ()

majec4

Prve dva filmy som zvladol v spokojnosti. Hlavne jednotka sa mi velmi pacila. O tomto tretom pokuse to uz zial povedat nemozem. Vtipy slabe, pribeh plny klise, ktore prechadzaju az do afektu. Hudbu v rozpravke si tiez predstavujem inak. Sem - tam to ma samozrejme aj svetle momenty, napr. Bob, cesta v lietadle, Macarena. Najviac mi ale prekazalo ako nam nonstop tvorcovia serviruju ako je v pohode mat partnera z ineho druhu. Vsetci sme jedno. Ano sme, ale takto to prekrucat? Na taketo dristy som alergicky, hlavne v rozpravkach pre deti. V poslednej tretine filmu to postavy spomenuli niekolko krat a to bol proste uplny klinec do rakvy. ()

petikacka

Opět film na který jsme se dívali díky našemu človíčkovi. Začátek je naprosto bravurně vtipný, pak se to celkem snižuje, ale vidět tu radost na tváři človíčka je k nezaplacení. Nakonec nám i zatančil Makarenu a to za to stojí. Hlavně je to animák pro děti, takže o to go. Za mě 80% ()

Equalizer v kinech porazil Abbu

Equalizer v kinech porazil Abbu