Invaze terordaktylů

Eric Edmonds

Geoff Reisner

Scénografie:

Chewie K. Darsow

[5. Kladenský festiválek] "Vy jste nějaký zřícený astronaut? " Terrordactyl je jeden z lepších béčkových movie. Srší humorem, efekty jsou ucházející (když to porovnám s ostatními filmy tohoto rázu), dobré figuríny a herci, kteří si to opravu užívali. Hlavně Jason Tobias byl skvělý, každý jeho ksicht a komentář prostě neměl chybu. Další film, který se zařadil do mých oblíbených béčkových filmů :)(11.5.2019)

• Ampi

Asylum smíchalo pterosaury, pterodaktyly a teror a vznikli terordaktylové a jejich invaze. Celkově je to může být úsměvné, možná až moc, když se přihlédne k tomu, že to není primárně komedie. I když proti jiným výtvorům Asylum to ještě jde.(2.11.2017)

• hladass

Poměrně zábavná blbůstka s pár podařenými vtipy a několika vysloveně trapnými... K tomuto druhu filmu se asi nemá smysl příliš vyjadřovat, je to v zásadě absurdní kokotina, ale pobaví... Kdo v tomhle hledá další Jurský park je idiot...(12.3.2017)

Ale proč tolik nenávisti? Šak je to celkem dobrá sranda. Béčková podívaná která dokáže rozesmát ale taky se dokáže sem tam ztrapnit. Co musím vyzdvihnout jsou efekty, jsou hodně slušné a navíc se tu používají i hodně solidní masky. Film jsem si pustil z nudy a nakonec jsem se nenudil. Nechápu cu každý čekal, nový Jurský park nebo co? Bavil jsem se i když je to na jedno podívání.(6.10.2016)

• ARI50

Jsi už fakt dělají srandu.(6.4.2017)

Jedná se sice další céčkovou podívanou, ale tentokrát si dovolím tvrdit, že je to docela zábavná komedie s prvky černého humoru. Poslední dobou se na nás ze všech stran valili zástupy brakových monster filmů plných přerostlých krokodýlů, žraloků, chobotnic a hadů, ale 3rd Films se rozhodli jít proti proudu a nabídnout divákům poněkud odlišnější podívanou. Za což jsem jim vděčný, protože jsem se u tohoto kousku dokázal pěkně odreagovat. Ani jeden z hlavních hrdinů není žádný novodobý „Rambo“, ale spíše jde o dva obyčejné chlápky, kteří ač jsou dobráci, neprožívají zrovna šťastný život. Pití piva a koukání na pěkné ženské je jejich jedinou zábavou (hlavně pro Jonase). Jejich protipólem je bývalý voják a prvotřídní ochlasta Sampson, který v tomto příběhu hraje rovněž velice důležitou roli. Spíše než jeho vymyšlené historky mě dokázal rozesmát jeho arzenál zbraní, ale tak v Amerika je země neomezených možností. No a aby byla parta kompletní tak tu máme pohlednou servírku a její spolubydlící, která ráda platí vše v „naturáliích“. Velice zvláštní skupina postav, ale kupodivu mi jejich charakteristika vůbec nepřekážela a vyloženě mi nikdo z nich nevadil. Navíc jsem se díky nim i nejednou slušně zasmál. Terrordactyl tak na rozdíl od mnoha jiných „monster“ filmů splnil mé očekávání. To sice nebylo moc velké, ale rozhodně neodcházím zklamán. Pobavil jsem se u toho, odpočinul si a zároveň neodcházím nikterak zhnusen. 50%(12.9.2017)

Docela zábavná teror-ptákovina, párkrát sem se i zasmál. na jedno podívání jak dělaný.(18.3.2017)

• kaylin

„Terrordactyl“ je klasický béčkový film současné doby, což znamená, že je zde celkem velké množství triků, které jsou celkem špatné, ale ne natolik, aby vám to vyloženě vadilo. Vidí se snadno horší. Celková struktura filmu je spíše komediální, takže v tomhle horor prostě nehledejte. Musí se ale nechat, že na takovou ptákovinu se to celkem povedlo. Nic skvělého ale je to snesitelné.(29.8.2016)

Docela hlína. Herci, vzodr svým sakra nízkým limitům, to docela zvládají a stran komedie tu kromě kouzla nechtěného překvapivě funguje i kouzlo chtěného. No a překvapil i vizuál pteroptáků. Ne že by to byla nějaká pastva pro oči, ale na Asylum to byl nadprůměr. Navíc ty dvě brunety byly fakt hezký. Pohodový průměr. 50%(10.3.2018)

• Rodriguez

Snímek mě celkem překvapil i mile pobavil. Čekal jsem nudné céčko se vším tím digitálním hnojem alá Asylum. Nic tak hrozného se nekoná a tak na plac nastupuje nadsázka v podobě humoru, který hubí všechen ten sajrajt z vesmíru! 40%(5.7.2017)

• SG-1

"Nikdy nespi se ženou, co má v podprdě kudlu." -Sampson(6.3.2017)

Před třiceti lety bychom u takového filmu slintali blahem. No doba se mění, nároky stoupají a tak i tento snímek není na dnešní dobu už to, co bychom od filmařů očekávali. Celkem pobavilo, dávám troječku.(28.2.2017)

• rakovnik

Proč koukat na film, když v obsahu je vše? Odpovím rovnou: Není důvod. Ačkoli se tentokrát počítačová animace celkem povedla (tvůrci se posunuli úrovní minimálně do devadesátých let 20. století), příběh je fraška, postavy nesympatické a vejce nesnáší opravdu jen ptáci.(10.3.2018)

Jedna hvězda za krásku s povedeným zadkem, druhá za krásku v černých kozačkách (puberťák ve mně je v tuto chvíli uspokojen) a ta třetí je za celkovou snesitelnost a zámérné odlehčení a dostatek vtipu, protože je jasné, že se to narozdíl od jiných podobných blbostí opravdu nebere vážně.(25.2.2017)

• Silwer

Myslim, ze koukani na sporic obrazovky s rybickama by byla vetsi zabava😊(18.3.2019)

• majec4

Celkom slusna blbina, ktora zaujme, resp. pobavi maximalne svojou absurdnostou. Vajce-asteorid z vesmiru? Wtf? V inych filmoch by v podobnej situacii boli armadne manevre, no tu si bez problemov pobehas po meste. Scena ked je Lars uneseny je epicka, fakt. To uz koho napadlo? Sem-tam vas to pobavi, ako napriklad zakolenie jedneho vtacika US vlajkou. Sem-tam vas to urazi (revolver s 1000 nabojmi), no ak mam byt uprimny, castejsie ma to pobavilo. Cize nakoniec tomu nemozem dat menej ako 2*. Inak, cca v 3/4tine sa to snazilo parodovat Lovcov Duchov? "Vdaka" za Prima Cool.(24.2.2017)

• darthhokro

Docela pobavilo + reletivně pěkný sexy sašeny :)(25.2.2017)

• gazogazo

Wannabe sharknado. Film ve kterým se snaží být všechno, ale jako kdyby si to tvůrci chtěli jen odfajvkovat. Je to prostě Béčko, který si je toho vedomo, a zároveň na to někdo sehnal o trochu víc peněz než je zvykem, takže tam ty monstra celkem jsou! Nebýt hlavních dvou nehercu a jejich bromance, mohlo to být ještě zábavnější!(24.7.2016)

Ušlo to. Nevím jestli to místy mělo být vtipný nebo ne, ale to nevadí, já se celkem bavil. Akorát bych to teda nedělal jako komedii, ale prostě béčko, nad kterým se zasmějeme stejně. TOP hlášky: "Jak se liší kámen ze země od kamene z vesmíru?"- "Asi, že spadnul z vesmíru." / "Rozdělíme si lup napůl. Ten tvůj nápad byl napůl přiblblej." / Nemůžeme se schovat baru? Když piju, je mi líp." / Z usušenejch kravinců je nejlepší střelný prach."(10.3.2018)

• helraiser

Tak samozřejmě se jedná o neskutečnou hovadinu a je zde vše špatně od postav, přes děj až po příšerně ztvárněné potvory,ale to se tak nějak u podobných filmů čeká. Je to tak blbé až to je zábavné,prostě Klasickej monstrák kategorie d a s tím je k tomu také třeba přistupovat. Milovníci tohoto druhu filmu budou jistě spokojeni.(18.11.2018)

<< předchozí 1 2