Invaze terordaktylů

Na Los Angeles zaútočili terordaktylové, kteří přiletěli z vesmíru. Jonas, Candice a Lars musí zachránit svět... Jonas a Lars společně pracují v zahradnické firmě. V pátek po práci si vyrazí dát pár piv do svého oblíbeného baru, kde pracuje Candice. Ta se líbí Jonasovi, ale on je velmi stydlivý. Candice s Jonasem mluví o meteoritech, za které někteří lidé platí velké peníze. Jonas ví, že tu noc mají padat meteority i v okolí L.A., takže vytáhne Larse na průzkum. Dvojice skutečně nějaký meteorit najde a Jonas je z toho tak nadšený, že okamžitě volá Candice, která mu předešlé noci dala svoje telefonní číslo. Jonas má přijet ke Candice, aby se na meteorit podívala. Jonase a Larse cestou přepadne obrovský pták, kterého se jim podaří zničit, ale další ptáci je pronásledují. Candice žije se spolubydlící Val. Val, Candice, Lars a Jonas musí z bytu Candice utéct, hemží se to tam ptáky. Čtveřice míří k Sampsonovi. Ten pravidelně nasává u Candice v baru a chlubí se tím, že byl mariňák. Sampson se snaží zjistit, co se děje, ale armáda je podle všeho v koncích. Sampson má dost zbraní a Candice s nimi umí zacházet, takže to naučí i Jonase a Larse. Val bohužel u Sampsona doma zemře a Sampsona odnese jeden z ptáků pryč. Nakonec je unesen i Lars. Jonas se ho však rozhodne zachránit, a tak spolu s Candice sledují, kam ho pták nese. Lars se náhle ocitá v hnízdě všech těch ptáků, kde zjistí, že jejich meteorit je vlastně vejce. Lars byl navíc unesen, aby se z něj stala potrava pro vylíhnutá mláďata. Jonas a Candice ale stihnou Larse včas zachránit, takže ho nic nesežere. Trojice navíc v hnízdě objeví i Sampsona, který rovněž žije. Pak se na scéně objeví královna, která snáší všechna ta ptačí vejce. Královna je obrovská, takže Jonas musí vymyslet novou zbraň, která ji stoprocentně zabije. Jonas nakonec vyrobí bombu z alkoholu a Sampson se rozhodne skočit zvířeti do tlamy, kde bombu sám odjistí. Královna je tedy zničena. Ze všech se stali hrdinové a Jonas se dal dohromady s Candice. Jonas se dokonce chystá Candice požádat o ruku. Terordaktylové, kteří přežili, byli přesídleni na neobydlený ostrov, kde je střeží armáda. Nikdo ale netuší, že se k Zemi blíží z vesmíru další vejce. (TV Prima)

Viktooorka

[5. Kladenský festiválek] "Vy jste nějaký zřícený astronaut? " Terrordactyl je jeden z lepších béčkových movie. Srší humorem, efekty jsou ucházející (když to porovnám s ostatními filmy tohoto rázu), dobré figuríny a herci, kteří si to opravu užívali. Hlavně Jason Tobias byl skvělý, každý jeho ksicht a komentář prostě neměl chybu. Další film, který se zařadil do mých oblíbených béčkových filmů :) ()

Ampi

Asylum smíchalo pterosaury, pterodaktyly a teror a vznikli terordaktylové a jejich invaze. Celkově je to může být úsměvné, možná až moc, když se přihlédne k tomu, že to není primárně komedie. I když proti jiným výtvorům Asylum to ještě jde. ()

hladass

Poměrně zábavná blbůstka s pár podařenými vtipy a několika vysloveně trapnými... K tomuto druhu filmu se asi nemá smysl příliš vyjadřovat, je to v zásadě absurdní kokotina, ale pobaví... Kdo v tomhle hledá další Jurský park je idiot... ()

Campbell

Ale proč tolik nenávisti? Šak je to celkem dobrá sranda. Béčková podívaná která dokáže rozesmát ale taky se dokáže sem tam ztrapnit. Co musím vyzdvihnout jsou efekty, jsou hodně slušné a navíc se tu používají i hodně solidní masky. Film jsem si pustil z nudy a nakonec jsem se nenudil. Nechápu cu každý čekal, nový Jurský park nebo co? Bavil jsem se i když je to na jedno podívání. ()

SOLOM.

Jedná se sice další céčkovou podívanou, ale tentokrát si dovolím tvrdit, že je to docela zábavná komedie s prvky černého humoru. Poslední dobou se na nás ze všech stran valili zástupy brakových monster filmů plných přerostlých krokodýlů, žraloků, chobotnic a hadů, ale 3rd Films se rozhodli jít proti proudu a nabídnout divákům poněkud odlišnější podívanou. Za což jsem jim vděčný, protože jsem se u tohoto kousku dokázal pěkně odreagovat. Ani jeden z hlavních hrdinů není žádný novodobý „Rambo“, ale spíše jde o dva obyčejné chlápky, kteří ač jsou dobráci, neprožívají zrovna šťastný život. Pití piva a koukání na pěkné ženské je jejich jedinou zábavou (hlavně pro Jonase). Jejich protipólem je bývalý voják a prvotřídní ochlasta Sampson, který v tomto příběhu hraje rovněž velice důležitou roli. Spíše než jeho vymyšlené historky mě dokázal rozesmát jeho arzenál zbraní, ale tak v Amerika je země neomezených možností. No a aby byla parta kompletní tak tu máme pohlednou servírku a její spolubydlící, která ráda platí vše v „naturáliích“. Velice zvláštní skupina postav, ale kupodivu mi jejich charakteristika vůbec nepřekážela a vyloženě mi nikdo z nich nevadil. Navíc jsem se díky nim i nejednou slušně zasmál. Terrordactyl tak na rozdíl od mnoha jiných „monster“ filmů splnil mé očekávání. To sice nebylo moc velké, ale rozhodně neodcházím zklamán. Pobavil jsem se u toho, odpočinul si a zároveň neodcházím nikterak zhnusen. 50% ()

Morholt

Docela hlína. Herci, vzodr svým sakra nízkým limitům, to docela zvládají a stran komedie tu kromě kouzla nechtěného překvapivě funguje i kouzlo chtěného. No a překvapil i vizuál pteroptáků. Ne že by to byla nějaká pastva pro oči, ale na Asylum to byl nadprůměr. Navíc ty dvě brunety byly fakt hezký. Pohodový průměr. 50% ()

kaylin

„Terrordactyl“ je klasický béčkový film současné doby, což znamená, že je zde celkem velké množství triků, které jsou celkem špatné, ale ne natolik, aby vám to vyloženě vadilo. Vidí se snadno horší. Celková struktura filmu je spíše komediální, takže v tomhle horor prostě nehledejte. Musí se ale nechat, že na takovou ptákovinu se to celkem povedlo. Nic skvělého ale je to snesitelné. ()

Colonist

Název je na filmu tím nejlepším. Bohužel to není klasický příšerný céčkový monster film, ale v podstatě jde o parodii tohoto žánru. Já mám rád tyto filmy "vážné" a zábavně špatné, ne když je to cíleně komedie a tvůrci si z toho, jak je to debilní, sami střílejí a úmyslně to dělají co nejstupidnější. Není to prostě přirozeně blbé, takže to pro mě postrádá to kouzlo. Je to jen blbé a otravné. Takže jsem se nebavil. Jednu hvězdičku dávám za pár slušných hlášek a za netypického hlavního hrdinu Jonase. ()

Rodriguez

Snímek mě celkem překvapil i mile pobavil. Čekal jsem nudné céčko se vším tím digitálním hnojem alá Asylum. Nic tak hrozného se nekoná a tak na plac nastupuje nadsázka v podobě humoru, který hubí všechen ten sajrajt z vesmíru! 40% ()

rakovnik odpad!

Proč koukat na film, když v obsahu je vše? Odpovím rovnou: Není důvod. Ačkoli se tentokrát počítačová animace celkem povedla (tvůrci se posunuli úrovní minimálně do devadesátých let 20. století), příběh je fraška, postavy nesympatické a vejce nesnáší opravdu jen ptáci. ()

Ashar

Před třiceti lety bychom u takového filmu slintali blahem. No doba se mění, nároky stoupají a tak i tento snímek není na dnešní dobu už to, co bychom od filmařů očekávali. Celkem pobavilo, dávám troječku. ()

majec4

Celkom slusna blbina, ktora zaujme, resp. pobavi maximalne svojou absurdnostou. Vajce-asteorid z vesmiru? Wtf? V inych filmoch by v podobnej situacii boli armadne manevre, no tu si bez problemov pobehas po meste. Scena ked je Lars uneseny je epicka, fakt. To uz koho napadlo? Sem-tam vas to pobavi, ako napriklad zakolenie jedneho vtacika US vlajkou. Sem-tam vas to urazi (revolver s 1000 nabojmi), no ak mam byt uprimny, castejsie ma to pobavilo. Cize nakoniec tomu nemozem dat menej ako 2*. Inak, cca v 3/4tine sa to snazilo parodovat Lovcov Duchov? "Vdaka" za Prima Cool. ()

laepus

Jedna hvězda za krásku s povedeným zadkem, druhá za krásku v černých kozačkách (puberťák ve mně je v tuto chvíli uspokojen) a ta třetí je za celkovou snesitelnost a zámérné odlehčení a dostatek vtipu, protože je jasné, že se to narozdíl od jiných podobných blbostí opravdu nebere vážně. ()

zdeny99

Prvních 25 minut se moc táhne. Ovšem jakmile se objeví první pterodaktyl, začne jedna velká akční podívaná se stovkami gumových pterodaktylů, tedy terordaktylů. Terrordactyl se opravdu povedl. Mezi stovkami nízkorozpočtových béček je tohle milé překvapení. Jsou tu dobré triky, povedené figuríny, humor, akce a i ucházející děj. Kazí to jen ti herci. Dva chlapi kreténi a především ty dvě mladé pindy. Dal bych tam lepší herce, změnil jejich věkovou kategorii a armádu bych poslal na místo činu ihned a ne až co tahle čtveřice s pomocí jednoho dědka zachrání svět. Na druhou stranu královna na konci filmu byla famózní. [413. hodnocení, 37. komentář, 29%, 670. nejhorší film] ()

MickeyStuma

Z vesmíru pořád něco padá a pořád skýtá mnohá nebezpečí. Tentokrát to jsou Pterodaktylové a protože dva maníci sebrali někde za městem jedno vejce, neberou si z nikým servítky. A apokalypsa může začít. Televizní sci-fi se drží komiksového vyprávění a jedná se především o komedii. Chování, komentování a dialogy pěti lidí bojujících s obrovskými vetřelci jsou plné vtipu a naivity, které pobaví. Po dějové stránce samozřejmě bez logiky, ale takové už komiksy a komedie prostě jsou. CGI po výtvarné stránce povedené, jen ta animace a dosazení do reálného obrazu má ještě nějaké mouchy. Popkornová televizní zábava dle SyFy. Nic víc, nic míň. https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/M/MV5BYTM5YzI5ZDMtNzUwNC00ZDU3LTk1NGEtNjM5ZTljOGIyNjQ4L2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyMTA3Mzg2NzU@._V1_SY1000_CR0,0,666,1000_AL_.jpg ()