Na Los Angeles zaútočili terordaktylové, kteří přiletěli z vesmíru. Jonas, Candice a Lars musí zachránit svět... Jonas a Lars společně pracují v zahradnické firmě. V pátek po práci si vyrazí dát pár piv do svého oblíbeného baru, kde pracuje Candice. Ta se líbí Jonasovi, ale on je velmi stydlivý. Candice s Jonasem mluví o meteoritech, za které někteří lidé platí velké peníze. Jonas ví, že tu noc mají padat meteority i v okolí L.A., takže vytáhne Larse na průzkum. Dvojice skutečně nějaký meteorit najde a Jonas je z toho tak nadšený, že okamžitě volá Candice, která mu předešlé noci dala svoje telefonní číslo. Jonas má přijet ke Candice, aby se na meteorit podívala. Jonase a Larse cestou přepadne obrovský pták, kterého se jim podaří zničit, ale další ptáci je pronásledují. Candice žije se spolubydlící Val. Val, Candice, Lars a Jonas musí z bytu Candice utéct, hemží se to tam ptáky. Čtveřice míří k Sampsonovi. Ten pravidelně nasává u Candice v baru a chlubí se tím, že byl mariňák. Sampson se snaží zjistit, co se děje, ale armáda je podle všeho v koncích. Sampson má dost zbraní a Candice s nimi umí zacházet, takže to naučí i Jonase a Larse. Val bohužel u Sampsona doma zemře a Sampsona odnese jeden z ptáků pryč. Nakonec je unesen i Lars. Jonas se ho však rozhodne zachránit, a tak spolu s Candice sledují, kam ho pták nese. Lars se náhle ocitá v hnízdě všech těch ptáků, kde zjistí, že jejich meteorit je vlastně vejce. Lars byl navíc unesen, aby se z něj stala potrava pro vylíhnutá mláďata. Jonas a Candice ale stihnou Larse včas zachránit, takže ho nic nesežere. Trojice navíc v hnízdě objeví i Sampsona, který rovněž žije. Pak se na scéně objeví královna, která snáší všechna ta ptačí vejce. Královna je obrovská, takže Jonas musí vymyslet novou zbraň, která ji stoprocentně zabije. Jonas nakonec vyrobí bombu z alkoholu a Sampson se rozhodne skočit zvířeti do tlamy, kde bombu sám odjistí. Královna je tedy zničena. Ze všech se stali hrdinové a Jonas se dal dohromady s Candice. Jonas se dokonce chystá Candice požádat o ruku. Terordaktylové, kteří přežili, byli přesídleni na neobydlený ostrov, kde je střeží armáda. Nikdo ale netuší, že se k Zemi blíží z vesmíru další vejce. (TV Prima)

Martrix

Tak jo, má to 28%, takže kdybych tady vypisoval jak hrozné to bylo, tak si tím budu sám kydat hnůj na hlavu. Pokud se někdo na takový škvár dobrovolně podívá, tak s vědomím že jde o výtvor lidí, kteří nemají talent, schopnosti ani prostředky, aby mohli dělat filmy, které má smysl kritizovat. Ale zpravidla jim nechybí nadšení a protože se od nich nic nečeká, mohou jen příjemně překvapit. Po dlouhé době jsem tedy cíleně zabrousil do béčkových vod, abych ukojil zvědavost, jestli se třeba něco nezměnilo a úroveň špatných "áčkových", není srovnatelná s těmi lepšími béčkovými. Vše je při starém. Scénáře jsou možná podobně pitomé, ale jinak se takový film opravdu hodí jen do TV ve vysílacím čase mezi 23.30-4.00 hod. Nebýt toho, že se dabingu zhostily naše nej hlasy, nejspíš by to většina lidí vypnula už po úvodní scéně. Ale abych jen nekritizoval. Oceňuju odvahu jít do takového projektu s trpasličím rozpočtem a asi i nadšení herců, kteří dělali co mohli, aby digidaktilové nepůsobili úplně pitomě. Ale sebevětší nasazení nepřebije, že Don Bitters III nejspíš sotva vystudoval základní školu a sesmolil scénář plný faktických chyb, které by mu opravily i děti ve třetí třídě. Tedy aspoň u nás v ČR. Pár dobrých hlášek se našlo, ale tím to končí. ()

majec4

Celkom slusna blbina, ktora zaujme, resp. pobavi maximalne svojou absurdnostou. Vajce-asteorid z vesmiru? Wtf? V inych filmoch by v podobnej situacii boli armadne manevre, no tu si bez problemov pobehas po meste. Scena ked je Lars uneseny je epicka, fakt. To uz koho napadlo? Sem-tam vas to pobavi, ako napriklad zakolenie jedneho vtacika US vlajkou. Sem-tam vas to urazi (revolver s 1000 nabojmi), no ak mam byt uprimny, castejsie ma to pobavilo. Cize nakoniec tomu nemozem dat menej ako 2*. Inak, cca v 3/4tine sa to snazilo parodovat Lovcov Duchov? "Vdaka" za Prima Cool. ()

elimS

35% - komentář 20ti slovy: Téééda...čekal jsem větší krávovinu :D CGI solidní, herci na dobré úrovni a humor nepadal do trapnosti, jak je to zvykem. ()

Modrymysak

Tenhle film si sousedi za rámeček nedají. Výbuchy smíchu musely být slyšet určitě tak o tři patra výš. Ten film je totiž tak strašně blbej až je vtipnej. Jen se divím, že za tímhle výtvorem je nějaké filmové studio a ne parta nadšených amatérů. Výborný střih a kamera, díky které se nikdy nedostali živí herci do styku s "trikovými" monstry. Super dialogy, které mi připomínaly pubertální výlevy ve tři ráno při návratu z diskotéky kde jsme se nedrželi zpátky. Super věrohodné herecké výkony, zejména "svádění". Úžasná kreativita. Monstra se zde likvidují nejen střelnými zbraněmi, ale i plamenometem, kopím s americkou vlajkou, rýčem a slunečníkem... No prostě bomba, která má pomalý rozjezd, ale skvěle graduje ve finální b(p)itku sse supermonstrem zakončenou nejvtipnější scénou filmu. Pobavilo tou nesmírnou blbostí a tím, že si to na nic nehraje. Je to asi takový typ filmu o kterém se mluví v Teorii velkého třesku, ve kterém hrála Penny. I tenhle film má svou Penny. Dvě hvězdy dám. ()

Martin29

Tak to je gól na jakési město v Usa padají meteority s vejci pterodaktylů (nechtějte vědět jak se tam dostaly jelikož to je blbost). Ty po čase vylezou a začnou terorizovat obyvatele. V celém filmu umře cca 5 lidí (je zde sice řečeno, že umřely tisíce, ale to je asi taková blbost, že by tomu nevěřil snad nikdo) spadne jedno letadlo a zničí se několik baráků.Přesto, že zde je pterodaktylů požehnaně armáda není nikde asi je to obyklý jev . Invazi pterodaktylů zastaví dva chlápci co dělají do zahradnictví (jeden větší kretén jak druhý) ženská co dělá barmanku,její sestra (ta chcípne což je škoda jedna ze zajímavějších postav co mě bavila) a maník co je bývalý mariňák a věčně chlastá. Na konci se z té ženské a toho mariňáka stanou odborníci na pterodakytyly což může myslet vážně snad jen chovanec mentálního ústavu (ani jako vtip to není vtipné). Úplně nejlepší jsou, ale scény typu můžu si vybrat jakou chci zbraň (dokonce je tam i samopal), ale vezmu si podělaný revolver a světe div se funguje to střílím s tím pterodaktyly jak divá nebo likviduji pterodakytyly plamenometem co na tom, že u jednoho to nevyšlo a přežil to budu to používat dále a světe div se ono to vychází. Dám 40 procent jelikož mám zvířecí horory rád, ale co je moc to je moc tohle se může směle zařadit mezi skvosty typu http://www.csfd.cz/film/202053-pterodaktyl/komentare/ či http://www.csfd.cz/film/222324-raptor-island-jesteri-utoci/komentare/ ()

Khotzilla

Příjemně překvapilo. Film z rodu "guilty pleasure". Ukázkově béčkový film se spoustou vtipných momentů, včetně názvu vzniklého přeslechem. Efekty dobré, protože nepůsobí směšně, terrordactylové jsou ztvárnění tak, že nepůsobí trapně, titulní hrdinové fajn, protože se z toho nesnaží dělat závažnou moralitu, a navíc jsou až na tu jednu dokonalou vlastně docela lůzři, takže se pak ten svět zachraňuje jedna dvě. Roztomilá blbina ()

yarca

To je tak kouzelně blbý, až je to vtipný. A pár roztomilých hlášek se taky najde. Takte shrnuto a podtrženo jde o docela pohodovou podívanou. Nesmíte ji brát vážně a pak je šance se pobavit.. ()

Ampi

Asylum smíchalo pterosaury, pterodaktyly a teror a vznikli terordaktylové a jejich invaze. Celkově je to může být úsměvné, možná až moc, když se přihlédne k tomu, že to není primárně komedie. I když proti jiným výtvorům Asylum to ještě jde. ()

Colonist

Název je na filmu tím nejlepším. Bohužel to není klasický příšerný céčkový monster film, ale v podstatě jde o parodii tohoto žánru. Já mám rád tyto filmy "vážné" a zábavně špatné, ne když je to cíleně komedie a tvůrci si z toho, jak je to debilní, sami střílejí a úmyslně to dělají co nejstupidnější. Není to prostě přirozeně blbé, takže to pro mě postrádá to kouzlo. Je to jen blbé a otravné. Takže jsem se nebavil. Jednu hvězdičku dávám za pár slušných hlášek a za netypického hlavního hrdinu Jonase. ()

angel74

To bylo tak blbý, že jsem se tomu musela smát. S logikou si tvůrci evidentně hlavu nelámali, alespoň že ucházející počítačová animace trochu zachránila celkový dojem. Víc než jednu hvězdičku však dát nemůžu. (25%) ()

gazogazo

Wannabe sharknado. Film ve kterým se snaží být všechno, ale jako kdyby si to tvůrci chtěli jen odfajvkovat. Je to prostě Béčko, který si je toho vedomo, a zároveň na to někdo sehnal o trochu víc peněz než je zvykem, takže tam ty monstra celkem jsou! Nebýt hlavních dvou nehercu a jejich bromance, mohlo to být ještě zábavnější! ()

helraiser

Tak samozřejmě se jedná o neskutečnou hovadinu a je zde vše špatně od postav, přes děj až po příšerně ztvárněné potvory,ale to se tak nějak u podobných filmů čeká. Je to tak blbé až to je zábavné,prostě Klasickej monstrák kategorie d a s tím je k tomu také třeba přistupovat. Milovníci tohoto druhu filmu budou jistě spokojeni. ()

rublik05

Ze žánrově podobných šíleností je tohle asi ten lepší kousek, i když se stále jedná o mimořádně hloupou podívanou s lacinými triky, nečekejte ani náznak nějaké logiky, na tu se tu fakt nehraje. Herecké výkony, jak už to tak bývá, jsou naprostá tragédie, scénář je děravý jak ementál. Velký plusem je však humor, který není až tak úplně trapný a filmu dodává tolik potřebnou odlehčenost, takže se snímek ve finále ani nebere až tak moc vážně a tím pádem se u něj divák docela i pobaví. Dalším kladem je, vzhledem k žánru, poměrně přijatelná kamera a střih, což se moc často u takovýchto filmů nestává. Zkrátka taková přijatelná, avšak totální blbost, ze které si nemáte chuť vypíchnout oči nebo skočit z okna. 2/10. ()

koza3

"To byl teda parádní víkend!" Touhle hláškou končí jenom béčkový filmy a poznáte ke podle názvu. Mají stejné slovní hříčky jako levné poronofilmy z osmdesátek. Pterodaktylové se přiženou do LA a jen duo zahradníků obohacené o dvě šťabajzny a exmilitary alkáče nás můžou spasit. Samozřejmě se jim to povede a my jsme rádi, že tyhle filmy existují. Připomínají nám, že existují dobré a špatné filmy a že bychom si měli vážit těch dobrých. ()

Allien.9 odpad!

Opravdu propíchli jednoho pterodaktyla AMERICKOU VLAJKOU a druhého DEŠTNÍKEM?!? Ještě štěstí, že se v ofiko popisku nachází mimo jiné i "komedie", jinak by to bylo na chlapíky s kazajkou. ()