Sniper: Special Ops

Fernando Valdes

Kostýmy:

Carrie Glaser
  • Lateef

Jako má mi připadat husťácký fakt, že vrcholem filmu je výbuch z JINÉHO filmu?? A to dokonce dvakrát?!? Mám slintat nad Seagalosaurem, co tři čtvrtiny filmu hnípe na vyztužené židli a zbytek střílí slepými do jednoho a totéž místa?? Nebo se snad rozplývat u "organizovaného" útoku afgánců, kteří vylejzají z děr jak švábi a shromažďují se bezmyšlenkovitě před samopaly americké jednotky?? Tohle se snad natáčí za jedno odpoledne ne?? Prostě nám pěkně praží sluníčko, tak se navlečeme do vest, ze smeťáku seberem nějaký vyřazený bambitky a vystřílený nábojnice a budeme se hodinu motat v opuštěných ruinách v kopcích za městem. Ty dobytku, toto fakt ne! Poslední Seagalovo hity jsou fakt kydance hnoje, rád bych používal jiná slova, ale nejde to, tohle by mi možná uznali u komise i jako traumatizující otisk, který poznamenal můj zdravotní stav...(30.5.2016)

• kaylin

Steven Seagal nikdy nebyl můj oblíbenec, ale přesto je to právě on, kdo mě v tomhle filmu docela bavil. Je to v celkem krátké stopáži, ale je zde přesně za takového borce, za jakého ho fandové mají. Navíc ani není tak poznat, že za sebou má období pořádného kynutí, což ale může dělat i ta uniforma. Dějově chabé, ale nic velkého jsem nečekal.(3.5.2016)

• bourec

Děsná fraška.Člověk si už docela zvyknul,že Seagal,dávnej oblíbenec ,už film na úrovni nenatočí.Svoji tukovou muskulaturu schovává pod kabátama,pláštěma,vojenskou bandáží,možná by mohl zkusit hokejovýho brankáře.Je na obrazovce zhruba patnáct minut,což úplně stačí.Ostatní herci jsou taky jedna příživnická pakáž,takže to celý vyznívá debilně,až kreténsky.A já se už těšim na spojku,a code of honor.Asi další oskarový bijáky.10%.(28.8.2016)

• mzss1

|15%| Tak zhruba po roce tu máme novou Seagalovku. Upřímně, vůbec jsem se na ní netěšil. Nejen, že první ohlasy uživatelů byly slabé, ale v mých očí Steven po roce 2011 s videobéčky dost klesl. Po r.2002 jsem ale jeho filmy hltal. 4 nebo 5 hvězd – jen to hvízdalo. Poslední dobou je to ale fakt bídný. Třeba předchozí ABSOLUTION mě opravdu bavil – popravdě to je tak na rovný 3 hvězdy, ale já tu 4.protekčně dát musel. No, ale tenhle Sniper se fakt nevydařil. Filmů Steven chystá v brzké budoucnosti docela dost, tak snad se mu alespoň trochu zadaří, ikdyž vážně pochybuju. Hrát ho zřejmě už nebaví, vůbec se o to ani nesnaží, je mu jedno do jakých braků leze, má to prostě u háku. K tomu jak je v poslední době bohužel ošklivým zvykem i u ostatních béčkařů (Lundgren, Adkins, Van Damme,…), tak lezou do projektů, kde na plakátku mají sice super fotku, ale roli mají podstatně menší, hlavní ani náhodou. Není to výjimka ani v tomto hitu. Takže nyní k Sniperovi. Seagal zde dokonce nemá ani jednu bitku. No jo, souboj zde nemá vlastně vůbec nikdo. Ani jedno zneškodnění nožem a tak. Jen bezduché střílení. Snímek nabízí 3 přestřelkové scény. Ale abych z toho měl nějaký požitek, viděl krev, ekfektní rozstřílení protivníků, to ne. Ke konci pár menších výbuchů, kdy Seagal odstřelí pár výbušnin, což bylo docela úsměvné. Jeho totálně línej postoj, věčně trčel u své odstřelovací pušky, nakonec líně prohlásil zhruba takhle přeloženou větu: "Myslím, že by jsme něco měli už podniknout." Nacež se vypraví prověřit okolí. No, působilo to směšně. Nelogickou či zásadní chybu tohle béčko nemá, párkrát se tu zastřílí a je to. Jenomže to nemá žádnou štávu, krátká stopáž je přesto dlouhá, nudí to. S přehledem je to zatím nejhorší Stevenův film - můj názor. Jsem tedy zvědav na další Seagalovi počiny, snad mě ještě někdy alespoň trochu potěší. Tot vše.(7.5.2016)

• Rominator

Sniper seržant Jake Chandler (Steven Seagal) a jeho pozorovatel Rich Cannon (Daniel Booko) jsou při záchraně kongresmana kvůli nedostatku času ponecháni v akci a musí počkat na svoji zpáteční jízdu do tábora... Podle plakátu a filmových titulků by se mohlo zdát, že je Steven Seagal hlavní hvězdou, ale to není pravda, protože s ostatními (ne)herci nepřijde téměř do kontaktu a svoje scény mohl natočit maximálně za dva dny. Chris Romrell je v titulcích uveden jako Jake Stunt Double a to Seagal nemá jediný souboj. Rozuzlením budou scény zahrnující schody, kdy Seagalově postavě není vidět do obličeje. V jedné z těchto scén nese Jake postřeleného Riche do schodů. Steven Seagal byl také výkonným producentem.(8.5.2016)