Sniper: Special Ops

Fernando Valdes

Kostýmy:

Carrie Glaser
  • Tuax

Tento film má kliku, že už jsem viděl mnohem více horších filmů a taky, že přese všechnu tu bídu, je pořád tak nějak koukatelný. Akce je v něm hodně podivná, kdy to vypadá, že vojáci i nevojáci střílejí kdoví kam, místo po okolí se koukají pánu bohu do oken a sem tam někam se trefí nějaká zbloudila střela. Celé to mělo být zřejmě drama o zapomenutých dvou vojácích ve válečné zóně, ale v tomto směru to selhalo naprosto do posledního detailu. Protože Steven Seagal je až tak moc v klidu, že přenos pocitu jakéhokoliv nebezpečí na diváka nehrozí. Navíc když mluví a není tam toho od něja zase tak moc, tak jsem se musel smát a k tomu ty jeho výlety ven. To byl trapas. Jeho zraněný kolega toho moc nevnímá a jen se utápí ve vlastní bolesti. Hlavní dějová linka, která měla být očividně vedlejší, ale má hlavní slovo je aspoň lepší a o něčo filmovější, hlavní díky vlezlé postavě novinářky hrané Charlene Amoia. Scéna s nálaďáky, kdy se djí do opravy, ale oba náklaďáky nechají od sebe stát pěkně daleko, aby měli kam běhat byla silně účelová, kvůli následné akci a taky pěkná díra, kdy scénáristovi chyběla očividně fantazie, jako po většinu filmu. Celkově dialogy jsou horší, než celý film. Film je to hrozný, ale pro mě ještě snesitelný, těsně nad hranici nejhorší možné známky, co dávám , což je jedna hvězda.(13.8.2016)

• vegetol.mp

Rutinní, televizně plochý béčko, jehož největším hříchem je, že je nudný a bere se až moc vážně. A Seagal v tom skoro vůbec nehraje. Jinak bývalý vojáci jako Tim Abell nebo Dale Dye se při natáčení museli válet smíchy, protože taktika vojáků je v tomhle filmu naprosto diletantská a Rob Van Dam drží sapík jako prase kost.(3.5.2016)

• Wacoslav1

Vidím, že Sumo Seagal a Fred Olen Ray udělali všechno proto, aby oddálili start této pecky na zdejší databázi v černý barvě a i když je film venku déle než tejden, tak z nějakýho důvodu nešel hodnotit a to je problém, protože už jsem ho mezitím zapomněl a znovu si ho nepustím. Takže ve zkratce 1* za to, že Svatý Štefan našel konečně polohu ve který je uvěřitelnej (ležící sniper) druhá za to, že Fred je můj obíbenec. Marná sláva tohle je ten typ filmu kterej chce okomentovat hned, protože druhej den už nevíte o čem byl.25%(3.5.2016)

• kaylin

Steven Seagal nikdy nebyl můj oblíbenec, ale přesto je to právě on, kdo mě v tomhle filmu docela bavil. Je to v celkem krátké stopáži, ale je zde přesně za takového borce, za jakého ho fandové mají. Navíc ani není tak poznat, že za sebou má období pořádného kynutí, což ale může dělat i ta uniforma. Dějově chabé, ale nic velkého jsem nečekal.(3.5.2016)

• Lateef

Jako má mi připadat husťácký fakt, že vrcholem filmu je výbuch z JINÉHO filmu?? A to dokonce dvakrát?!? Mám slintat nad Seagalosaurem, co tři čtvrtiny filmu hnípe na vyztužené židli a zbytek střílí slepými do jednoho a totéž místa?? Nebo se snad rozplývat u "organizovaného" útoku afgánců, kteří vylejzají z děr jak švábi a shromažďují se bezmyšlenkovitě před samopaly americké jednotky?? Tohle se snad natáčí za jedno odpoledne ne?? Prostě nám pěkně praží sluníčko, tak se navlečeme do vest, ze smeťáku seberem nějaký vyřazený bambitky a vystřílený nábojnice a budeme se hodinu motat v opuštěných ruinách v kopcích za městem. Ty dobytku, toto fakt ne! Poslední Seagalovo hity jsou fakt kydance hnoje, rád bych používal jiná slova, ale nejde to, tohle by mi možná uznali u komise i jako traumatizující otisk, který poznamenal můj zdravotní stav...(30.5.2016)