Sniper: Special Ops

Fernando Valdes

Kostýmy:

Carrie Glaser
  • Lacike

Po tyzdni si z filmu pamätam len to, ze tam su 3 prestrelky. Po tej uvodnej super duper nabuchane komando zabudne nasho maleho chudeho nenapadneho Seagala v polorozpadnutej dedinke. Ten sa zvysok filmu po nej poflakuje a medzitym sa to komando snazi presvedcit velenie, aby sa po neho mohli vratit. Takze sa pomaly schyluje k akcnemu finale, kde je vrcholom vybuch vystrihnuty z nejakeho ineho filmu. Co sa tyka prevedenia prestreliek, tak pocas nich nikto nic netrafi a ked uz nahodou hej, tak manik sebou svihne o zem a to je vsetko. Ziadne kapsulky, ziadna krv, nic. A medzi tymi prestrelkami je kopa zbytocnych kecov. Cely film je natoceny v jednej lokacii s polorozpadnutymi budovami. Seagal to ma tak v pici, ze uz ani nema mam vsetko v pici vyraz. Sedi za sniperkou a ma poker face az som si jednu chvilu myslel, ci nezhebol. Niekto ho dokonca môze pochvalit za to, ze konecne nasiel polohu v ktorej je stale uveritelny. Ale naozaj chceme vidiet akcneho hrdinu ako cely film preleží? Ja teda nie. Sem tam sa sice poprechadza, ale cely cas je toceny zvlast od ostatnych. Evidentne svoje sceny natocil za par dni. No a s tou vestou a vrecuskami na sladkosti na bruchu vyzera hrôzostrasne vyzrato. Najmä ked ho kamera zabrala z boku, ked sedel. Bitky tu nie su ziadne. Najväcsi problem tohoto filmu je, ze nie je ani tak mizerny, aby bol zabavny, ale je iba neuveritelne nudny. Cisty odpad. Nema najmensi zmysel ho vidiet.(3.5.2016)

• Martin741

Dalsia "megapecka"od Seagala. Ono Styvn je cestnym predsedom MSKH /Miestny spolok Katastrofalnych hercov/ uz dlhodobo, a predsedom sa stal tusim Ben Affleck. No nic, vybuch v tomto bol evidentne z ineho filmu, uvod je naprosto priserny, divak sa bude dokonale nudit. Kulisy su spatne, exteriery hrozne, dialogy su bud vatovo plane plky alebo za druhe uplne nepocuvatelne. No nic, dalsi zumpoidny prispevok do coraz biednejsej Styvnovej filmografie : 0 %(7.5.2016)

• Wacoslav1

Vidím, že Sumo Seagal a Fred Olen Ray udělali všechno proto, aby oddálili start této pecky na zdejší databázi v černý barvě a i když je film venku déle než tejden, tak z nějakýho důvodu nešel hodnotit a to je problém, protože už jsem ho mezitím zapomněl a znovu si ho nepustím. Takže ve zkratce 1* za to, že Svatý Štefan našel konečně polohu ve který je uvěřitelnej (ležící sniper) druhá za to, že Fred je můj obíbenec. Marná sláva tohle je ten typ filmu kterej chce okomentovat hned, protože druhej den už nevíte o čem byl.25%(3.5.2016)

• Lateef

Jako má mi připadat husťácký fakt, že vrcholem filmu je výbuch z JINÉHO filmu?? A to dokonce dvakrát?!? Mám slintat nad Seagalosaurem, co tři čtvrtiny filmu hnípe na vyztužené židli a zbytek střílí slepými do jednoho a totéž místa?? Nebo se snad rozplývat u "organizovaného" útoku afgánců, kteří vylejzají z děr jak švábi a shromažďují se bezmyšlenkovitě před samopaly americké jednotky?? Tohle se snad natáčí za jedno odpoledne ne?? Prostě nám pěkně praží sluníčko, tak se navlečeme do vest, ze smeťáku seberem nějaký vyřazený bambitky a vystřílený nábojnice a budeme se hodinu motat v opuštěných ruinách v kopcích za městem. Ty dobytku, toto fakt ne! Poslední Seagalovo hity jsou fakt kydance hnoje, rád bych používal jiná slova, ale nejde to, tohle by mi možná uznali u komise i jako traumatizující otisk, který poznamenal můj zdravotní stav...(30.5.2016)

• kaylin

Steven Seagal nikdy nebyl můj oblíbenec, ale přesto je to právě on, kdo mě v tomhle filmu docela bavil. Je to v celkem krátké stopáži, ale je zde přesně za takového borce, za jakého ho fandové mají. Navíc ani není tak poznat, že za sebou má období pořádného kynutí, což ale může dělat i ta uniforma. Dějově chabé, ale nic velkého jsem nečekal.(3.5.2016)