Sniper: Special Ops

Fernando Valdes

Kostýmy:

Carrie Glaser
  • Rominator

Sniper seržant Jake Chandler (Steven Seagal) a jeho pozorovatel Rich Cannon (Daniel Booko) jsou při záchraně kongresmana kvůli nedostatku času ponecháni v akci a musí počkat na svoji zpáteční jízdu do tábora... Podle plakátu a filmových titulků by se mohlo zdát, že je Steven Seagal hlavní hvězdou, ale to není pravda, protože s ostatními (ne)herci nepřijde téměř do kontaktu a svoje scény mohl natočit maximálně za dva dny. Chris Romrell je v titulcích uveden jako Jake Stunt Double a to Seagal nemá jediný souboj. Rozuzlením budou scény zahrnující schody, kdy Seagalově postavě není vidět do obličeje. V jedné z těchto scén nese Jake postřeleného Riche do schodů. Steven Seagal byl také výkonným producentem.(8.5.2016)

• Martin741

Dalsia "megapecka"od Seagala. Ono Styvn je cestnym predsedom MSKH /Miestny spolok Katastrofalnych hercov/ uz dlhodobo, a predsedom sa stal tusim Ben Affleck. No nic, vybuch v tomto bol evidentne z ineho filmu, uvod je naprosto priserny, divak sa bude dokonale nudit. Kulisy su spatne, exteriery hrozne, dialogy su bud vatovo plane plky alebo za druhe uplne nepocuvatelne. No nic, dalsi zumpoidny prispevok do coraz biednejsej Styvnovej filmografie : 0 %(7.5.2016)

• bourec

Děsná fraška.Člověk si už docela zvyknul,že Seagal,dávnej oblíbenec ,už film na úrovni nenatočí.Svoji tukovou muskulaturu schovává pod kabátama,pláštěma,vojenskou bandáží,možná by mohl zkusit hokejovýho brankáře.Je na obrazovce zhruba patnáct minut,což úplně stačí.Ostatní herci jsou taky jedna příživnická pakáž,takže to celý vyznívá debilně,až kreténsky.A já se už těšim na spojku,a code of honor.Asi další oskarový bijáky.10%.(28.8.2016)

• kaylin

Steven Seagal nikdy nebyl můj oblíbenec, ale přesto je to právě on, kdo mě v tomhle filmu docela bavil. Je to v celkem krátké stopáži, ale je zde přesně za takového borce, za jakého ho fandové mají. Navíc ani není tak poznat, že za sebou má období pořádného kynutí, což ale může dělat i ta uniforma. Dějově chabé, ale nic velkého jsem nečekal.(3.5.2016)

• Lateef

Jako má mi připadat husťácký fakt, že vrcholem filmu je výbuch z JINÉHO filmu?? A to dokonce dvakrát?!? Mám slintat nad Seagalosaurem, co tři čtvrtiny filmu hnípe na vyztužené židli a zbytek střílí slepými do jednoho a totéž místa?? Nebo se snad rozplývat u "organizovaného" útoku afgánců, kteří vylejzají z děr jak švábi a shromažďují se bezmyšlenkovitě před samopaly americké jednotky?? Tohle se snad natáčí za jedno odpoledne ne?? Prostě nám pěkně praží sluníčko, tak se navlečeme do vest, ze smeťáku seberem nějaký vyřazený bambitky a vystřílený nábojnice a budeme se hodinu motat v opuštěných ruinách v kopcích za městem. Ty dobytku, toto fakt ne! Poslední Seagalovo hity jsou fakt kydance hnoje, rád bych používal jiná slova, ale nejde to, tohle by mi možná uznali u komise i jako traumatizující otisk, který poznamenal můj zdravotní stav...(30.5.2016)