DEAN AMBROSE VS. KEVIN OWENS - 5* - Opět byl zahajovácí zápas tím nejlepším, co show přinesla. Dean byl tradičně v tom nejlepším matchi. Mylslím, že on a KO jsou ti nejlepší adepti na podobné typy zápasů, jako je Last man standing. Oba jsou takoví brutálnější a dokáží sebou hodit o zem více než ostatní. NEW DAY VS. USOS - 3* - SLušný tag team zápas. New day jsou už méě trapní a více zábavní a Usos už také nejsou tolik otravní a více se soustředí na dění v ringu. ALBERTO DEL RIO VS. KALISTO - 4* - Úžasný Kalisto! Naprosto vítečný luchador, který mě bude ais hodně bavit. Nečekaně slušný zápas s obsazením jinak nudného Alberta. CHARLOTTE VS. BECKY LYNCH - 2* - Charlotte k*rví divas divizi, která se díky Becky a Sashe mohla trochu zvednou. No, zatím se tak neděje. ROYAL RUMBLE MATCH - 4* - Tak nikdo tam nepředvedl nic převratného, ale pozitiva zde byla. Y2J je zpátky ve formě! Kane se zmátořil. Sami Zayn byl přeřazen o hlavního rosteru! Triple H nás dokázal slušně překvapit! A především, AJ Styles je v WWE!(23.4.2018)

• - V rámci tohto Royal Rumble debutoval v spoločnosti WWE AJ Styles. (GTS_PUNK)

• - Oficiální skladbou show je píseň „One Against the World“ od Jima Johnstona. (TheSpearCZ)