Epizody(13)

Hlavným hrdinom tohto seriálu je Flynn (Nathan Phillips), schopný agent FBI, ktorého však prenasleduje vlastná minulosť. Jeho žena je nezvestná a on sa ju snaží za každú cenu nájsť. Regan (Britne Oldford) je jedna z najcennejších vládnych agentiek, ktorá má tiež čo skrývať. Pomätený McCarthy (Julian McMahon) zasa pôsobí ako vodca jednej bunky Lovcov. Hľadanie manželky Flynna zavedie až k tajnej vládnej jednotke, ktorej účelom je "uloviť" nemilosrdných teroristov pôsobiacich v temnotách, ktorí možno sú a možno nie sú iba z tohto sveta... (Incantator)

RedRose

no nevim... po 4 dilech nic extra, ani nic originalniho... problem bude i casting, protoze zdejsi herci moc sympaticti nejsou... ale jeste par dilu pockam co z toho vyleze... /// EDIT: Po 13-ti dilne prvni a zaroven posledni serii to fakt nestalo za moc... Zmatene, nezajimave, bez nejaké stabilnejsi dejove linky a ten vyber hercu se fakt nepovedl... Nebyl tady jediny ksicht ktery bych si oblibil a tesil se na nej... A samotny zaver vlastne nedaval ani moc smysl... Nedivim se ze to bylo zruseno a hodnoceni stahuji na slabych 27% !! ()

B3n

Odporúčam len zarytým fanúšikom akčných sci-fi seriálov. Toto je typický seriál, ktorý sa natáča len jednu sezónu, potom ho jednoducho zrušia, pretože nie je ničím zaujímavý a konkurencia je obrovská. Končím po piatom dieli a získaný čas venujem nejakej dobre knihe. ()

iXtr3m3

Škoda tohoto seriálu. Mark Coles Smith v dobrej úlohe, od Airlocku riadne nabral. Motív a mytológia celkom fajn, gore taktiež, možno zbytočne naťahané kvôli debilnej hlavnej postave a jej problémom s tabletkami, čo bolo po toľkých častiach jednak ťažko znesiteľné a navyše s jeho skúsenosťami ako hrdinu ťažko uveriteľné, že by mu to nedošlo a nenechal toho. Jeho "adoptovanku" ani nehovorím, totálne nesympatická krava, ktorá aj keď bola na place minútu, už mi žrala nervy. Ale ako celok, fakt zaujímavé, hlavne s dobrým cliffhangerom a otvoreným koncom. Škoda. ()