poster

Weiner (festivalový název)

 • USA

  Weiner

 • Velká Británie

  Weiner

Dokumentární

USA, 2016, 96 min

Kamera:

Josh Kriegman

Hudba:

Jeff Beal
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Stegman
  *****

  Co si z toho vzít? Někdo vidí poselství filmu v tom, že se nemá "myslet pérem" (existimi), někoho jiného film zase inspiruje k "zamyšlení nad hranicemi soukromí, nad silou médií i nad soudností politiků" (obsah Jednoho světa). Nic proti, tahle témata tam určitě jsou podstatná. Dost mě ale překvapuje, že nikdo nezmiňuje pro mě ještě jednu zásadní věc: pokrytectví americké společnosti. Co tamější média a lidi (v liberálním New Yorku!) dokážou roztočit za kolotoč kvůli takové prkotině, toho se doufám v naší kotlině nedočkáme.(17.6.2017)

 • Simomon
  ****

  POSLEDNI SLOVO: Dokument sleduje charismatickeho demokratickeho politika a jeho kampan, kdy se po skandalu se "sextingem" snazi vratit do vrcholne politiky. Pro nekoho, koho politika nezajima, absolutne o nicem. Pro me velmi zdarila sonda do politickeho zakulisi podivne zeme US and A. 4/5*(10.5.2017)

 • existimi
  ****

  Sranda, kterou nevymyslíš, tyjo. Weiner ale ano. Vlastně spíš jeho "kašpárek" ano. Poselství dokumentu je jasné: "Chlapi, myslete hlavou a ne pér..., může vás to stát všechno."(20.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace