Playing with Dolls: Bloodlust

Horor

USA, 2016, 81 min

Rene Perez

Podobne ako v prípade rok starého prvého dielu; ide o lacný, hlúpučký, béčkový slasher pre nenáročných hororových diviakov.(1.2.2016)

• kaylin

Rene Perez se tady moc nepoučil a od filmu „Playing with Dolls“ se nikam neposunul. Jeho pokračování „Playing with Dolls: Bloodlust“ je jenom variací na stejné téma, variací, která se v ničem ani trochu nezlepšila, jen kopíruje již natočené a nemá v sobě ani kus originality. Je smutné, že když tohle tvůrce považuje za svoje dítě, nedá tomu ještě o trochu víc. Nedá se nic dělat, ale tohle je špatné.(26.9.2018)

• Rihan

Dávám 20%, protože určitá snaha zde byla.(3.2.2016)

• Richie4422

Išlo o moju prvú skúsenosť s Perezom a absolútne som netušil, že ide o "druhú časť." Preto som si pripravil pekný komentár o tom, že sa Perez snažil urobiť naschvál a úmyselne zlý homage 80. slasherom s tým, že hudba bola odporná, herci boli úmyselne zlí, scenár bol sračkoidný a strih približne na rovnakej úrovni. Chcel som komentár uzavrieť tým, že je jedno, že autor spravil úmyselne zlý a trápny horor, stále je to odpad a utešovať sa úmyslom je pod úroveň. No teraz som zistil, že Perez má na svedomí tých odpadov viacero a tak zrejme nejde o vtipný. uletený a študentský úmysel, ale o absenciu akéhokoľvek talentu, Perez sa môže snažiť s maskami a s výberom ceckatých a nohatých báb, no nezachráni ho to. Stratený čas.(1.2.2016)