Džúhan šuttai! (TV seriál)

• Japonsko

Second Edition Occurance!

(neoficiální název)

Komedie

Japonsko, 2016

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

Pozitivní krása s roztomilou Kuroki Haru. Pracovní tempo: nadšené. Čuchání ke knihám. Skvělé hlavní i vedlejší postavy i jejich herci. Veselé. Úsměvné. Na zlepšení nálady. Přeloženo.(2.7.2016)

Naozaj zaujímavý náhľad do sveta tvorby mangy - a to v celom jeho rozsahu. Divák má tak možnosť nazrieť do práce samotných autorov a ich asistentov, editorov aj predajcov. A vďaka Kurosawa Kokoro je ten náhľad veľmi príjemný a úsmevný. Tak extrémne optimistická, ochotná, milá a akčná postava sa len tak nevidí. Sympatickej Kuroki Haru sadla táto úloha ako uliata a človek si ju nemohol neobľúbiť. Veľmi dobre boli ale napísané aj ostatné postavy a s výberom hercov som tiež viac ako spokojný. Výnimku tvoria snáď len zamestnanci konkurenčného týždenníka. ●● Ako každý seriál, aj Juhan Shuttai má nejaké tie nedostatky a slabšie chvíle, takže som ho pôvodne ohodnotil silnými 4*. Neskôr som si ale uvedomil, ako prijemne som sa pri jeho sledovaní cítil a rozhodol som sa ešte jednu * pridať. Veď v tak dobrej nálade som doteraz neodchádzal asi od žiadneho seriálu a ešte teraz sa pri spomienke na Kokoro musím spokojne škeriť. 88%(12.3.2017)