poster

Beruška (TV film)

Krátkometrážní

Československo, 1974, 16 min

Režie:

Jaroslav Dudek

Scénář:

Jaroslav Dietl
 • tuntavala
  **

  Hodinky spadly do zachoda.(5.9.2016)

 • LadyPupu
  ***

  "Vy se tady v tom baráku vyvztekáte, vod rána do večera - vod večera do rána, furt něco hledáte!" Původně jsem si myslela, že ztracené věci ta holčička žere (soudě dle její postavy), ale až takový bakalářský peklo to nebylo... Spoilerovat nebudu, aby ti další cca 3 lidé, co se na to v příštích 10ti letech kouknou, nebyli zklamaní, ale je to WTF příběh ;-)(16.2.2016)

 • Rodriguez
  ****

  Beruška je prvotřídní splachovačka záchodu, protože doma takový nemá. Jenže mezitím se začnou ztrácet věci a profesor dostane podezření, že jeho návštěva krade. Závažné obvinění se brzy prokáže. 65%(2.4.2017)

 • Marthos
  *

  Podivné odpoledne nešťastného dějezpytce v podání Václava Vosky, do jehož domu vtrhne bez ohlášení bodrá rodinka s nevychovanou dceruškou, která, jak se posléze zjistí, krade různé předměty a ty pak s neutuchající radostí hází do záchodu a splachuje. Zcela zanedbatelná hovadinka.(28.10.2016)

 • vitekpe
  ***

  Crazy dil s zovialnim navstevnikem Bekem a neustale splachujici malou holkou (ktera vypada jako kluk).(11.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace