Aby sa vyhli letným dopravným zápcham, odchádza päťčlenná rodina spolu so starým otcom na dovolenku skoro ráno za úsvitu vo svojom úplne novom minivane. Otec rodiny Tom (José Garcia) nastaví elektronický regulátor rýchlosti na 80 míľ za hodinu. Tom si však počas jazdy všimne, že vôbec nemá kontrolu nad vozidlom. Elektronika už nereaguje a rýchlosť začne rýchlo stúpať na 100 míľ za hodinu. Žiadne z manévrov, ktorými sa snaží auto spomaliť, nemajú žiadny účinok. Nekontrolovateľné vozidlo, šesť cestujúcich na palube, ktorí chytajú záchvaty paniky a dlhé kolóny na diaľnici – to je doslova vražedná kombinácia! V tejto situácii rodinke pomôže len zázrak... (TV Markíza)

EvilPhoEniX

Na Francii trošku zklamání. Nápad je fajn a bylo s podivem kolik nápadů se na jednom prostoru dalo vymyslet, bohužel těch fórů na danou stopáž moc nebylo a zachraňoval to pouze děda, zbytek herců nic moc nepředvedli. SK dabing taky na humoru příliš nepřidá. Příběh***, Akce>Ne, Humor***, Násilí>Ne, Zábavnost***, Hudba***, Vizuál***, Atmosféra**, Napětí**. 6/10. ()

VincentB.

Nestáva sa často, že film na ktorý vidím upútavku v tv si pozriem. Keď som ale zistil, že táto komédia je od N. Benamoua tak som šiel do toho. Je to veľmy dobrá svieža komédia. Oddychovka. Má dokonca v sebe aj kus napätia. Čudoval som sa prečo také malé hodnotenie. A myslím, že na konci ostane každí trochu udivení. Tak či tak, všetký motívy dotiahnuté, všetký postavy funkčné. Dobrý námet a preto hodnotím 70%. ()

mira.l

No ty vole!!! Já pálím pět dálničních známek!!! To bylo hodně crazy:)). Celá rodinka, dva policajti, ping-pongující kapitánka, na pumpě náhodně nabraná Melody (mmch, mimické schopnosti Ch. Gabris mě opravdu bavily, mám rád tyhle typy, co umí hrát beze slov v mneších rolích, aniž je to na první pohled vidět), dědeček, a jako třešnička na dortu maník v bavoráku, všechno dokonale francouzsky bláznivý:))!! Vlastně ne... třešinka na dortu byl hen ten onýýý....dzindzik, slovenský dabing, ten mě bavil neméně jako celý film. ()

Aljak odpad!

Keď si spomeniem aké super komédie kedysi vedeli točiť Francúzi... A teraz v posledných rokoch len kopa hnoja, medzi ktorou sa z času na čas nájde zopár vydarených kúskov. Tento film bol však totálny odpad. Od prihlúpleho scenára, cez absurdné afektované reakcie postáv, až po infantilné dialógy bez akéhokoľvek dôvtipu, no proste hrôza. Všetko samozrejme speje k "nečakanému" happyendu, ktorý prichádza v hodine dvanástej (len pár sekúnd pred zrážkou). Film bez akejkoľvek hodnoty, ktorý nie je ani komédia, ani dráma, hoci sa tak snažil tváriť - no v konečnom dôsledku to bol len bezcenný hnoj a strata času (keď to mám slušne povedať). ()

megacik odpad!

Film vhodný akurát tak na prerušovanie reklám na markíze alebo na jojke. Ale, aby som neklamal, toto dielo by si zaslúžilo možno aj jednu hviezdu, nebyť toho nízkorozpočtového dabingu, ktorý tento zlý film úplne položil na kolená. Takže ak nechcete byť úplne sklamaní, pozrite si ho radšej v originále. ()

• Zobrazený automobil Danjoon Medusa se ve skutečnosti nevyrábí. Jde o designově upravený Mercedes-Benz třídy V generace W447 z roku 2014. Podobu auta navrhlo JF Design Studio z Francie. (Martin_Happy)
  • Počas titulkov nasleduje ešte jedna scéna. (figis20)