À fond

Full Speed

Komedie

Francie / Makedonie, 2016, 91 min

• Aljak

Keď si spomeniem aké super komédie kedysi vedeli točiť Francúzi... A teraz v posledných rokoch len kopa hnoja, medzi ktorou sa z času na čas nájde zopár vydarených kúskov. Tento film bol však totálny odpad. Od prihlúpleho scenára, cez absurdné afektované reakcie postáv, až po infantilné dialógy bez akéhokoľvek dôvtipu, no proste hrôza. Všetko samozrejme speje k "nečakanému" happyendu, ktorý prichádza v hodine dvanástej (len pár sekúnd pred zrážkou). Film bez akejkoľvek hodnoty, ktorý nie je ani komédia, ani dráma, hoci sa tak snažil tváriť - no v konečnom dôsledku to bol len bezcenný hnoj a strata času (keď to mám slušne povedať).(28.7.2019)

Nestáva sa často, že film na ktorý vidím upútavku v tv si pozriem. Keď som ale zistil, že táto komédia je od N. Benamoua tak som šiel do toho. Je to veľmy dobrá svieža komédia. Oddychovka. Má dokonca v sebe aj kus napätia. Čudoval som sa prečo také malé hodnotenie. A myslím, že na konci ostane každí trochu udivení. Tak či tak, všetký motívy dotiahnuté, všetký postavy funkčné. Dobrý námet a preto hodnotím 70%.(3.7.2018)

Pomerne zábavné, párkrát som sa dokonca aj trochu popod fúz usmial. Príbeh v podstate banálny, no pozerá sa na to celkom fajn. Taká oddychovka po ťažkom thrillery alebo nejakom brainwash movie. Priemer. 60/100(28.6.2019)

Několikrát jsem se zasmál :-)(22.10.2017)

• megacik

Film vhodný akurát tak na prerušovanie reklám na markíze alebo na jojke. Ale, aby som neklamal, toto dielo by si zaslúžilo možno aj jednu hviezdu, nebyť toho nízkorozpočtového dabingu, ktorý tento zlý film úplne položil na kolená. Takže ak nechcete byť úplne sklamaní, pozrite si ho radšej v originále.(1.7.2018)

• - Počas titulkov nasleduje ešte jedna scéna. (figis20)

• - Zobrazený automobil Danjoon Medusa se ve skutečnosti nevyrábí. Jde o designově upravený Mercedes-Benz třídy V generace W447 z roku 2014. Podobu auta navrhlo JF Design Studio z Francie. (Martin_Happy)