poster

Nejkrásnější den

 • Německo

  Der geilste Tag

 • anglický

  The Most Beautiful Day

 • Slovensko

  Najkrajší deň

Komedie / Drama

Německo, 2016, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • holga
  **

  Hodně prvků tohoto snímku je stejných jako v Klepání na nebeskou bránu. Ale s mnohem mnohem horším výsledkem. Stručně- PATOS, DABING, NESMYSLNÉ A NEPRAVDĚPODOBNÉ ZÁPLETKY (záměna terminální fáze nádoru mozku s narkolepsií???), opět PATOS, VTÍRAVÁ OTRAVNĚ PODBÍZIVÁ HUDBA. Jednoduše ztráta času. Jak píše uživatel navel, Klepání na nebeskou bránu je vedle tohoto snímku absolutní masterpiece.(14.8.2016)

 • 0L0V0
  ***

  Vedieť pracovať s emóciami je veľmi dôležité a tento snímok je ukážkou, ako sa to robí. Príbeh je vlastne prevzatý už od predchodcu - Klepání na nebeskou bránu a však nevsádza až tak na čierny humor. Prelína sa to s úsmevnými scénami a vážnejšou tvárou, čo je však fajn. Má to dobré nápady, ktoré neboli dotiahnuté do konca, čo je škoda. Film prešiel ako voda a ako jednorázová oddychovka funguje skvele. Viac ma však z nemeckej produkcie bavil Fakju pane učiteli 1. Má to však veľmi peknú technickú stránku, ktorú chcem pochváliť a podarených hercov v hlavnej úlohe. 60% Druhý krát už by som si to nepozrel popravde.(8.9.2016)

 • kaylin
  ***

  Kdyby tohle byl originální film, tak je to příjemné spojení komedie a tragédie, ale on to bohužel až tak originální není, a to jednoduše proto, že už před dvaceti lety Němci natočili "Klepání na nebeskou bránu". Východisko je stejné, vývoj celkově velmi podobný. "Nejkrásnější den" je přesto dobrý a Matthias Schweighöfer se začíná stávat mým oblíbeným německým hercem.(17.11.2016)

 • rigby
  **

  Vážné téma, to vypadá na pořádný doják, jakých už byla natočena celá řada. Naštěstí tvůrci se to snažili odlehčit a vystavěli lehkou komedii s tragickým podtextem. Bohužel ne vše funguje tak, jak by mělo. Film je opravdu velmi lehký, snad až moc. Chybí tu nějaký dotyk, jiskření, něco, co by diváka trochu více připoutalo a nepustili. Sledoval jsem bezmezné blbnutí při honbě za tím nejkrásněji stráveným dnem, ale chyběl tomu hlubší nápad. Nakonec film uplynul a není potřeba se znovu podívat. A v hlavě žádnou stopu nezanechá.(19.3.2017)

 • ARI50
  ****

  Podobných filmu je tady spousta ale většinou je film suprový jako tady, kde se celou dobu nenudíte a nakonec vždycky dostanete bud co jste čekaly a nebo prostě uplně něco jiného jako v tomhle případe je škoda že to pro oba nedopadlo dobře protože sem si je oblíbil. Člověk se zasměje zapřemýšlí, film je prostě dobře natočen.(30.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace