Fotbalová parta - legenda žije!

• Německo

Die wilden Kerle 6 - Die Legende lebt

• angličtina

The Wild Soccer Bunch – The Legend Lives!

Dobrodružný / Rodinný

Německo, 2015, 100 min

• lubospoti

Pokud to napíšu hodně diplomaticky, tak musím konstatovat, že nápad je zajímavější než provedení. A pokud to napíšu na rovinu - jeden z nejhůře natočených dětských filmů, které jsem kdy viděl. Jediná hvězdička je pouze za tu nosnou myšlenku dětské party a společného sportovního dobrodružství.(1.10.2019)

• Perunwit

Žumpa pro děti, taková emo žumpička. Tvůrce zavřít na rok do školky a nutit je, dívat se s haranti na tuhle sračku(3.1.2020)

• Trixinka

Podivný film. Myšlenku to má fajn (fotbal, dětská parta, tajný spolek), ale to provedení (úděsné kostýmy, podivné zbraně, směšný boj o pevnost...). No nejsem dítě, ale pochybuju, že je to zaujme.(28.6.2017)

• Malarkey

Na první pohled vidíte dětské dobrodružství, kde tématem je fotbal. To opravdu nezní špatně. No a jelikož tu obecně na zdejší hodnocení nedám, tak jsem neváhal a tento německý zázrak si pustil. Během filmu se mi ale vysloveně udělalo blbě. Vzpomněl jsem si na nejdebilnější dětskej film - Spy Kids (první díl ještě jakžtakž, ale ty další?) a došlo mi, že žánr dětská rodinná debilita tu má přímého konkurenta...šílený!(21.12.2017)