Klaus Roth je vyslán na tajnou misi, během níž se má infiltrovat do vnitřních kruhů srbské hazardní mafie. Jeho šéf – poručík Frank Dudek, který stojí v čele tajného vyšetřování – má spadeno na vůdce Atca Gorica, který má prsty nejen v nelegálním hazardu, ale také ve všech ostatních oblastech organizovaného zločinu. Navzdory Dudekovým očekáváním se Rothovi rychle podaří získat přízeň Goricova nejmladšího synovce Luky Moravace a stát se členem Goricovy rodiny. Rothovi zdánlivě všechno dokonale vychází, dokud se mu však situace při střetu s tureckým mafiánským klanem náhle nevymkne z rukou. (Cinemax)

Lew.Ashby

Po trochu nepřívětivém začátku, kdy je za slunečného dne utrpením luštit co se ve tmavém obraze děje, se němcům nečekaně dobře daří budovat atmosféru a ve skvělém finále i patřičné napětí. Náhled do filmaři opomíjeného sektoru manipulací se sportovními výsledky v nedalekém Německu, kde se o toto odvětví stará srbská mafie, jíž infiltruje mladý německý polda se srbskými předky je překvapivě povedená. Stejně tak finále. ()

Solrac

Ať žije sport, hurá!!!! Pokud to aspoň z části funguje ve sportu jak v tomto televizním filmu, jsem rád, že nekoukám a nefandím žádnému sportu. Potěšila mě návštěva Pietra Savastana z Gomory. ()