Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Horor volně podle klasické novely irského spisovatele Sheridana Le Fanu „Carmilla“. Příběh se odehrává ve Štýrsku začátkem 19. století. Generál Spielsdorf vezme v ochranu slečnu Marcillu a ta se spřátelí s jeho neteří Laurou. Laura začne trpět nočními můrami, trpí chudokrevností a nakonec zemře. Brzy nato se Mr. Morton se ujme slečny Carmilly a poskytne jí útočiště na svém zámku. Mezi Carmillou a jeho dcerou Emou vznikne intimní přátelství. Podivné je, že Carmille vadí kříž a nesnáší česnek... (Mariin)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (30)

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Pro R.W. Bakera to byla v témže roce druhá práce pro Hammer. A i když Vampire Lovers nedosahuje kvalit předchozího Scars of Dracula, pořád je to slušná zábava plná báječné atmosféry, pěkných ženských s pevnýma kozama a ostrých tesáků. Cushing tentokrát bohužel upozaděn, ale náhradu čekejte v několika scénách, při nichž se vnadným upírkám propichují hrudní koše nebo utínají hlavy. ()

obitus 

všechny recenze uživatele

Asi prvni zpracovani Carmilly, ktere jsem videl je rozhodne zajimave. Jednak se v nem, na Hammer az prilis cesto, odhaluji cela nadra (tj. i vcetne spuntu) a dokonce i nejaky ten zadek. Navic je lesbicke eroticno nacrtnuto opravdu vkusne, takze je obcas skoro az erektivni, ale.....Ale ma to velky hacek a to je predstavitelka hlavni zaporne hrdinky. Bohuzel, je oskliva jak noc. A to zazitek trochu kazi. Homosexualove si alespon uziji vyhubleho Cushinga, ale co my ostatni? To se proste nedela..... ()

Reklama

EdaS 

všechny recenze uživatele

Docela příjemná, decentně erotická variace na klasické upírské téma. Na ženské se pěkně dívá, ale herečky jsou to mizerné. Škoda taky toho, že scénář nebyl nápaditější a film vlastně vůbec strašidelný. Když se tak dívám na plakát, nechápu, kam se ve filmu poděli ti za ruce svázaní lidé. Asi vypadli při závěrečném sestřihu. :o) ()

Mr.Apache 

všechny recenze uživatele

Dobře dávkované erotično. Vzrušující Carmilla. Nesmyslný český název (správně by se to mělo jmenovat spíš "Upírské milenky"). Zatím nejlepší film jaký jsem ze subžánru lesbian vampires viděl. Je mi jasné, že mnoho diváků tu bude zmíněné erotično hledat marně, stejně jako ho spousta lidí nenašla ani v literární předloze. I když v tomhle případě jde pravděpodobně o zatím nejlepší zpracování novely J. S. Le Fanu, na opravdu důstojnou adaptaci tenhle příběh pořád ještě čeká. Schválně, kolik lidí ví, že Carmilla tu byla mnohem dříve než její slavnější kolega, hrabě D? ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Po všech stránkách velice příjemná hammerovská adaptace Le Fanuovi klasiky. Herecky kouzelné, výpravou přímočaré. Jemný lesbický nádech přechází místy do velice explicitního. Svérázné snoubení s původním textem je k nezaplacení. Ve výsledku je tedy možné akceptovat změnu místa i nedokonale aplikované historické líčení. Karnsteinovská trilogie začala tak slibně... Těžko si jen vybrat, jestli Ingrid Pittové sedla více Carmilla nebo Bathory. ()

Galerie (41)

Reklama

Reklama