poster

Myšlenky zločince: Za hranicemi (TV seriál)

 • USA

  Criminal Minds: Beyond Borders

 • Slovensko

  Myšlienky vraha: Za hranicami

Krimi / Drama

USA, 2016–2017, 17 h 58 min (Minutáž: 40–43 min)

Kamera:

Yasu Tanida

Hrají:

Gary Sinise, Alana De La Garza, Daniel Henney, Tyler James Williams, Annie Funke, Kelly Frye, Gerald Webb, Crystal Allen, Juliette Angelo, Yancey Arias, Brenda Bakke, John Patrick Barry, Michael Benyaer, Lombardo Boyar, Juan Carlos Cantu, Natalia Castellanos, Angélica Celaya, Aline Elasmar, Fouad Hajji, Mark Jacobson, Carlos Leal, Sydney Viengluang, Pritesh Shah, Sofia Rosinsky, Keong Sim, Anne Bedian, Treva Etienne, Jolene Kay, Rachid Sabitri, Brooklyn Rae Silzer, Laura Allen, Dylan Garza, Ivo Nandi, Michael William Freeman, Wendy Phillips, Michael Cory Davis, Ben Maccabee, Anjali Bhimani, Rob Benedict, Rahnuma Panthaky, Joseph Michael Harris, Andrea Londo, June Kyoto Lu, Britt Baron, Anthony Gonzalez, Kingston Foster, Lane Smith Jr., Austin James, Wiley M. Pickett, Jayden Bartels, David Haack, Jerry O'Donnell, Jerry MacKinnon, Hari Dhillon, A Leslie Kies, Brandon Barash, Sofia Vassilieva, Jay Abdo, Augusto Aguilera, Maz Siam, Joe Mantegna, Marwan Salama, Sam Adegoke, Jon Jon Briones, Jake Choi, Cameron Cowperthwaite, Anthony Nikolchev, Mason McNulty, Mona Sishodia, Karina Arroyave, Japheth Gordon, Josh Casaubon, Nihan Gür, Jacqueline Jandrell, Junes Zahdi, Dayo Ade, Corie Vickers, Sharon Omi, Cici Lau, Socrates Alafouzos, James William O'Halloran, Ezra Dewey, Anna Campbell, Daniel Rashid, David Shea Henne, Eric Urbiztondo, Lia Chapman, Tarnue Massaquoi, Constance Ejuma, Jaida-Iman Benjamin, Granville Ames, Shakira Ja'nai Paye
(další profese)
 • bundaboy
  ***

  Gary Sinise tady hraje naprosto stejnou postavu, jakou hrál v CSI:NY, takže to spíš působí, jako spinoff CSI = Maca Taylora už nebavilo rešit vraždy v New Yorku a tak vezme práci, kde může řešit případy po celém světě... :) K tomu má jedno velké letadlo a celkem sympatický tým. 1. série = 65%(19.11.2016)

 • shifter
  **

  Slabucky spin-off serialu Criminal Minds, co je trosku nepochopitelne kedze uz aj povodny serial nejaky ten rok straca dych (a toci hercov). Tu je v hlavnej ulohe Gary Sinise, ktory je zaroven jednym z producentov serialu. Ano, v kazdej epizode sa team vysetrovatelov presuva do inej krajiny, paradoxne vsak len v podobe ilustracnych zaberov, kedze serial sa nakruca v Kalifornii. Zapletky su plne klise a za vlasy pritiahnutych stereotypov, vratane naivnych a dovercivych turistov na jednej strane a zakernych "miestnych", ktori sa nezastavia pred nicim a v reale ich moze zastavit len gulka z hlavne agenta FBI. Miestna policia je spravidla vykreslovana ako banda kratkozrakych, neschopnych amaterov...(4.6.2016)

 • Bube1
  ****

  PILOT: Zatím neškodné civilní rozšíření mé nejoblíbenější kriminálky. Casting celkem průměr (vybočuje snad jen sympaťák a kriminálkový mazák Gary Sinise), napětí taky někde uprostřed a z vod průměru u mě tenhle počin zvedá zatím jen prostředí. Výlet do Thajska potěšil a jestli se opravdu podíváme v každém dílu na jiné místo s různým kulturním a politickým zázemím, bude to paráda. Takže pro začátek optimistické 4 hvězdy. EDIT: Po prvních pár dílech si mě seriál získal. Atmosféra je v každém dílu správně temná, dokonce bych řekl, že dotáhla původní Myšlenky a casting začíná být čím dál více sympatický. Očekávám, že na konci první série zvednu hodnocení na plný počet.(29.3.2016)

 • Lockdown
  ***

  Zdařilá kriminálka, která se od ostatních odlišuje exotickými lokacemi, kde se příběh odehrává. V těchto lokacích jsme pak seznámeni s kulturou dané země, což je taky příjemným překvapením. Co se týče hlavních postav, jsou nalajnované přímo podle šablony. Hlavní postava, jeho chytrá milostná známost, černoch, Asiat a extra chytrá holka. Všechny jsou ale vesměs sympatické a do děje, který se točí okolo cestování za hranice USA to vcelku vkusně zapadá. Pro někoho, koho by zajímal poněkud jiný druh kriminálky je tento seriál jako dělaný. Za mě silných 60%(22.5.2016)

 • Faila
  ****

  Osobně dost oceňuji snahu původní seriál takto rozšířit a mně tyhle tématické celky přijdou dost zajímavé.(22.6.2018)

 • - Vyšetřovací tým seriálu jsme mohli vidět i v původních Myšlenkách zločince (od r. 2005), konkrétně v 19. dílu 1. série s názvem ''Beyond Borders''. (Bube1)