Paradox

misterz

Námet by bol celkom zaujímavý, len čo z toho keď tu amaterizmus prská na všetky strany - dejovo ploché, nezáživné a navyše korunované príšernými hereckými výkonmi. Škoda. 30/100 ()

silentname

"Paradox" nijako výnimočným fimom nie je. Viac-menej je to relatívne schopné akčné sci-fi béčko, ktoré nijako neurazí, dáva všetko zmysel a má to v sebe aj pár celkom dobrých a zaujímavých zvratov, ale nie je tam nič, čo by nejako výrazne kričalo, aby si to človek nutne pozrel. Výbušné efekty ku koncu filmu sú fakt strašné, postavy sú okey, ale nič nejako výrazné neprinesú, a najmä ma asi štve fakt, že by som chcel, aby bola šanca niečo zmeniť. Keby sa veci nemuseli stať len jednou cestou, ktorá je jednoznačná a musí sa to tak stať, lebo už sa to tak stalo predtým. To neberiem. Ak by bol Jim skutočne tým, o kom o sebe tvrdil, mohol na konci zvoliť inú cestu. Ale nie. Nakoľko mi bolo povedané, že osud sa nedá zmeniť a všetko musí byť spravené tak ako sa to už stalo, tak sa tomu podvolím. Hotovo. Ale na druhú stranu je fajn, že keď si človek spätne všetko premietne, dáva to zmysel a filmu nechýba logika a uveriteľné dialógy. Zoë Bell je dobrá a musím povedať, že jej človek ako postave fandí. Lewis bol tiež okay a aj Randy má dobré momentky. Ale výraznou postavou tu nie je dokopy asi nikto. Ako ľahké béčko na oddych to ale funguje a na jedno pozretie to stačí. A čo je na tom zlé? Podľa mňa nič. Ak máte radi filmy tohto typu, "Paradox" nie je zlou voľbou na film, ktorý by ste si mohli pozrieť. Hodnotenie: C+ ()

kaylin

Zoë Bell je prostě holka, která si podobné, celkem fajn béčkové role, nebo vlastně béčkové filmy, docela zaslouží, protože jí fandíte, chcete, aby přežila až do konce, a taky doufáte, že to bude mít nějakou hlavu a patu. Snímek "Paradox" hlavu a patu má, ale musím uznat, že to nic až tak výjimečného není. Béčkový průměr ale jo. ()

alisa.upir

No asi tak - na Netflixu má tenhle film hodnocení jedna hvězdička z pěti. Myslím si, že to je docela škoda, protože myšlenka toho filmu je docela origináĺní a zajímavá. Jenže by si zasloužila mnohem lepší zpracování. Takhle je to fajn film na páteční večer, u kterého jsem usnula... ()