Skačkané prázdniny

Quackerz

Animovaný / Komedie / Fantasy / Rodinný

Rusko, 2015, 85 min

Viktor Lakisov

Trochu jsem se toho snímku obával, přece jen, ruský animovaný film zatím moc neoplývá vysokou kvalitou, ale musím říct, že mě překvapilo, že to není až tak hrozné. Není to dokonalá animace, ale pro potřeby příběhu to stačí, a i když je příběh klišovitý, má nějaký ten dobrý moment, nebo dobrou postavu. Lehký nadprůměr.(23.12.2016)

• vrch07256732

Ono by to bolo celkom dobré vrátane animácie aj postavičky sa vydarili, no napriek tomu som permanentne pri Tom zaspal. Príbeh jednoduchý, dej nejako neupútal, snaha o vtipky sa moc nedarila, celkovo to plynulo od nikam k ničomu. Že príde happy end každý očakával, tak neviem. Ako celok nesúrodé 2 hviezdy za snahu a animáciu.(12.7.2017)

• Jeoffrey

To, že máte vcelku slušnou animaci a docela dobrou hudbu ještě neznamená, že jste stvořili dobrý film. Obzvlášť, když máte nepříliš povedený příběh splácaný ze všeho možného a prezentaci příběhu děláte tak, že na diváka vlastně skoro nic nefunguje. Když k tomu ještě přihodíte vcelku nesympatické postavy z nichž jsem dokázal snést asi jen hlavního hrdinu a zapáleného a zamilovaného policistu a jeho psa, pak se mi nikdo nemůže divit, že ve výsledku mě Quackerz příliš neoslnili... Takže moc spatlané, špatně podané a nijak extra záživné, ale koukat se na to dá. 3/10(4.6.2016)

• BOURQUE

Nadšenie zo začiatku sa Bohužiaľ rýchlo zmení na frustráciu. Slušné „kreslené“ pozadie, ale nie príliš dobre napísaný scenár a realizovaný snímok. Celé je to veľmi suché a ani charaktery nedokážu dostatočne zachytiť pozornosť diváka. Osobné hodnotenie: 55% (*) (30.3.2017)

• oveckaoa

Tohle je jeden z nejhorších animáků co jsem viděl. Animace vypadá jak z 50 let (jsme v roce 2015) o tricích a příběhu ani nemluvím. Všechny postavy jsou tak nesympatické, že mě bylo putna co se s nimi stane.(2.8.2017)