Reklama

Reklama

Ztracena v Kolumbii

(TV film)

Obsahy(1)

Sedmiletou Jocelyn někdo unesl. Hlavním podezřelým je nevlastní otec. Její matka tomu však odmítá uvěřit a začíná pátrat na vlastní pěst... Caitlin Shakerová se provdala za kolumbijského ropného magnáta Javiera, se kterým teď společně s její dcerou z prvního vztahu žijí v Kolumbii. Jejich pobyt v horském turistickém středisku La Victoria se však změní v noční můru. Javier zde se svou asistentkou Marií připravuje velký obchod. O malou Jocelyn se má starat chůva Anita. Anitin manžel Temo dělá rodině osobního řidiče. Večer před jednáním se však Caitlin dozvídá, že chůvě je špatně a nemůže přijet. Caitlin je tedy rozhodnuta malou uložit a společně s manželem odejít do restaurace s tím, že na dítě se každý z manželů v průběhu jednání přijde podívat. Když však Caitlin o chvíli později jde holčičku zkontrolovat, dítě v posteli nenajde. Caitlin se v šoku doslova zhroutí, když na polštáři v posteli malé najde malou krvavou skvrnu. Místní policie, které velí kapitán Rojas, ihned rozjíždí pátrání. Ale místo toho, aby policisté dítě hledali, zaměří se na samotné rodiče. Rojas pověří vyšetřováním případu policistku Susannu Espinozovou. Malá krvavá skvrnka, kterou policisté naleznou na košili Javiera, způsobí, že Javier je uvržen do vyšetřovací vazby. Javier však Caitlin ujišťuje, že on dítěti nic neudělal a že se policisté pletou. Kapitán Rojas po zatčení Javiera případ překvapivě odebere Susanně Espinozové a pověří jím svého asistenta. Policisté ale nemají žádnou jinou stopu, která by je alespoň náznakem přivedla k malé unesené Jocelyn. Caitlin je šílená strachy a začíná pátrat na vlastní pěst. Uvědomí si, že když šla do pokoje Jocelyn zkontrolovat, potkala hotelového hosta Valdeze, který hotel v té době opouštěl a měl velmi naspěch. Caitlin tedy zjistí, kde Valdez bydlí, a přijde ho do jeho podniku navštívit. Valdez se s ní odmítne bavit, a ona je přesvědčena, že Valdez stojí za únosem její dcery. V té době se u Caitlin objeví z případu odvolaná Espinozová a obě ženy se dohodnou na spolupráci. Espinozová však není schopna zabránit Caitlin, aby nenapadla posádku podezřelého auta, které odjíždělo z Valdezova podniku. Ukáže se, že Valdez měl jiný problém než únos Caitlinina dítěte. Valdezův syn srazil autem a usmrtil jiné dítě, a Valdez se právě snažil zamést stopy, které by jeho syna poslaly do vězení. Caitlin je už zoufalá, dítě nenašla a teď jí ještě Rojas vyhrožuje vězením za maření vyšetřování. Věci se však dají do pohybu, Caitlin najde v bytě dopis se žádostí o výkupné a malou sponku, kterou musela mít Jocelyn v době únosu na sobě. Caitlin zavolá Marii a nechá si peníze na výkupné připravit, policii nechce informovat a sama se s Temem na místo předání vypraví. Tady je to ale Temo, kdo na ni vytáhne zbraň a chce peníze. Muž jí klidně řekne, že dítě unesl a chce začít jiný život. Následně srazí Caitlin na zem, peníze sebere a snaží se z místa ujet. Zoufalá Caitlin za ním běží. V tu chvíli padnou výstřely a Temo se za volantem auta zhroutí... (TV Prima)

(více)

Recenze (3)

ARI50 

všechny recenze uživatele

Dalši takový jednoduchý film o únosu, no trochu ale fakt trochu to do sebe něco mělo, ale i tak známe a ohrané a dvakrát prostě nebaví. ()

Silviaxx 

všechny recenze uživatele

Tento film je ako nepriama úmera - čím dlhšie trvá, tým menej má hviezd. Mohlo to byť aspoň obstojné nebyť zbytočnej prekombinovanosti, snahy šokovať (čo však dvakrát nefungovalo) a absurdného záveru. ()

Reklama

kaposlav 

všechny recenze uživatele

Nejde o nejaký nadštandardný film, ktorý sa vryje do pamäti, ale na 3* to ako tak má. Tvorcom sa podarilo zamyslieť sa o tom ako to skutočne bolo a ostať na pochybách. Diváka nalákajú na úzky výber potencionálnych páchateľov aby sa ku koncu zrodilo aj nejaké prekvapenie. Filmov s podobným scenárom je viacero a tento nie je isto najlepší, ale je pozerateľný. Nie som si istý či tunajších 38% je objektívnych. Zdá sa mi napriek tomu, že to nie je nič extra, podhodnotené o 15 až 20%. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama