Reklama

Reklama

Recenze (7)

tomik99 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

To vyhlížení konce už je opravdu za dveřmi. Tak pojďme ještě jednu epizodu zkousnout a jsme s tímto seriálem hotovy. Nepřijde mi, že by to nějak gradovalo ať už k finále řady a už vůbec ne k finále seriálu. Nevím, co by mohlo zachránit poslední díl a spíše tomu nevěřím, ale příští epizodu si pustím na počest Star Treku v nezrychlené formě (doteď jsem jel na 2×). ()

Praxis 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Když se režie ujme ten nejpovolanější, hned má příběh o dost lepší švih. Tenhle díl je zatím to nejlepší z asi tří sezon, co Discovery předvedla. Konečně se začalo něco dít a řešení vztahů se upozadilo. ()

Reklama

cyphercz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Není to až takový provar, jako předchozí dva díly, pořád je to ale tupé až to bolí. Eve Harlow opět těžce přehrává, Breeni jsou opět retardi, které si lze snadno povodit za nos, navíc tato těžce xenofobní válečná rasa najednou nemá problém s tím, že jim dává rozkazy 50 kilová lidská žena, kecací scény mezi Saru a jeho snoubenkou úplně o ničem a utrpení to poslouchat, technologie progenitorů je "schovaná" mezi dvěma černýma dírama, čili za oněch mnoho milionů let tam nikdy nezavítala nějaká výzkumná či vědecká loď libovolné rasy, tak určitě... Alespoň má epizoda jakž takž spád a je tam minimum vaty, jinak fakt moc jiných pozitiv nedokážu nalézt. 30% ()

dragonian odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

prosim prosim odstupte, vypnite niekto tu zlataninu, disc. si ide..objavuju sa na nebezpecnom dreadgnoughte ako nic..robia z komara somara..keby toto bol prvy trek aky vidim nikdy by som sa nestal.fanusikom..pri tomto vyzera aj najdementnejsia epizoda tng alebo ds9 ako veldielo..nie nie jeto len o efektoch ale hlavne o.pribehu..ze tos.. ()

PeteBuck 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Riker, Riker. Si jednoznačne skvelý režisér. A táto časť mala jednoznačne švih. Mohol si ale vystrihnúť poučovanie hrdzavého tuleňa, citové výlevy kapitánky, ktorá si to zvolila uprostred misie (neskutočné) poprípade iné voloviny. Bola to síce celkom svižná epizódka, ale stále sa tam natlačili jednoznačné nešváry Discovery. Riker si povedal, že nebude extra zasahovať do scenára a tie výlevy tam nechal. Škoda. ()

Galerie (32)

Reklama

Reklama