Reklama

Reklama

Recenze (15)

Praxis 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak jsme si zaplakali doufám naposledy. Poslední tři řady Disco  byly pro mě něco na způsob masochistického sebemrskačství. Bylo to strašné, ale svým úchylným způsobem jsem chtěl vědět, jak dopadne. To že to dopadlo jako vždy - sračkou - bylo jasné. CGI a vlastně zakončení toho "epického" dobrodružství za Předchůdci, bylo ještě jakž-takž. Ale jakmile se přidal epilog, chtělo se mi blinkat. Tenhle seriál je hnusným parazitem na legendární značce. Never more P.S.: Ty první dvě řady byly ještě docela fajn a snesitelné, abych nebyl úplně za kritika. ()

Hall900 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Shit, Itself. Katastrofa srovnatelná o epizodou devět. rise of risewalker  Absolutní béčko jehož scénáristé by měli být o hladu tak dlouho , dokud si nedokážou napsat alespoň dopis o pomoc.  Blue screeny,  green  screeny a dialogy co šustí papírem tak moc že si člověk po chvíli musí ztlumit zvuk.  Nechápu že tuhle korporátní lacinost nechal dojit Paramount takhle daleko.  Těším se až konečně vydají formu inteligence které pošle tvůrce s jejich nápady do patřičných části galaxie .Ideálně do černých děr,  ideálně těch jejich.  Doufal jsem že na konci Cronenbergovi  nějak žoviálně   bouchne hlava nebo Burnhamovou sežere ta hnusně animovaná srnka aby tahle zbytečnost trvající hodinu a půl (?!@$#) alespoň k něčemu byla. Really?  Co to bylo? Jdu si sehnat kořalku pro roboty a vypálit uhlíkovou matici. ()

Reklama

cyphercz odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Od prvního dílu bylo jasné, že tvůrci STD celou tu zápletku kolem Progenitorů nějak domrví, o tom zkrátka nebyl pochyb, ale že tou největší zkouškou odhalující tajemství galaktických rozměrů bude skládání trojúhelníčků jak z dětského tábora, to by mě v životě nenapadlo! To je neskutečný trapas a jen to opět dokazuje, jak strašně neschopní a bez fantazie tito woke "tvůrci" jsou. Řešení toho "hlavolamu" mi bylo jasné hned jak Burnhamka přišla k tomu panelu a řekla onu nápovědu, asi jsem holt naprostý génius a měl bych být okamžitě přijat do Mensy, protože vesmírné bohyni Miky Burnham to trvalo snad minutu a žhavení mozkových závitů doběla... Jinak tato technologie, která dala život všem humanoidním rasám v celé galaxii, je nakonec zcela zbytečná, protože v budoucnosti už byly naplněny kvóty diverzity, což v jazyce STD tvůrců znamená, že bílý hetero muž je skoro neexistující pojem a všude jsou jen barevné ženy, transsexuálové, gayové a sem tam nějaký ten mimozemšťan... Je tudíž zcela patřičné, aby tato epizoda dostala to správné duhové hodnocení = 4% ()

Pimburger 

všechny recenze uživatele

Tak jsme si naposledy zabrečeli, zaobjímali a pointa toho všeho byla, že předchůdci asi dali Majkl do kafe nějakej matroš. Ne, kecám, vůbec nevím, o čem to bylo. Poslední řada a nápad pachtit se za pokladem z TNG nebyl vůbec špatný, ale když pominu všeobecnou kvalitu téhle napodobeniny Star Treku, tak poslední díl byl fakt sračkoidní. Nudilo mě to tak moc, že ani nevím, jak to skončilo a o co tam vlastně šlo - a hlavně to ani nikdy nezjistím, protože vidět už to znova nechci. Jediný, co si budu z posledního dílu pamatovat, jsou nekonečný rozhovory o tom, kdo má koho rád, co kdo cítí a jak je všechno zalité sluncem. Byl to hrozný a extrémně nudný seriál. Zároveň to byl jediný Star Trek, u kterého jsem si ani za pět řad nedokázal zapamatovat, jak se jmenuje posádka na můstku a zároveň jediný Star Trek, kde jsem si přál, aby Federace prohrála, protože kdyby Breeni vyhráli, tak si myslím, že stvoří daleko lepší univerzum, než bylo tohle... Zbohem Discovery, leť i se Zorou do prdele... Jedna hvězda za někdy docela hezký uniformy Federace. ()

Branique 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ok tak toto bol asi posledný diel. Môj názor je asi takýto. Je mi smutno, že niekto zneužil legendárnu značku na politickú agitku. Vieme ako sa v minulej sérii dokonca objavili politici z Bidenovej strany. To bol extra hnus. Ďalej. Posádka, čo by mala byť z ocele, neustále trpela psychickými problémami a plač bol na dennom poriadku. Ako už mnohokrát zaznelo, tak hlavná postava (Michael) svoju rolu proste prehrávala. Bolo tam niekoľko postáv, ktoré nevedia hrať (napríklad tá homosexuálna mechanička). Čerešničkou na torte je fakt, že ženy vypadajú ako muži a muži vypadajú ako ženy. Viete, koho myslím. Najlepšia postava seriálu cisárovná odíde a tam už seriál ide úplne do kopru. Neustále odkazy na diverzitu (o ktorej už vieme, že fatálne zlyhala) je parodické. Neviem, čo je to za móda, že postavy pri rozprávani šepkajú. Tento problém má aj Witcher. Tu Michael veľmi často šepká počas normálneho rozhovoru. Minule som sa tak skúsil rozprávať s kolegami a nikto mi nerozumel. Ale niečo musím aj pochváliť. Ten dom na konci je nádherný. Prostredie už tak moc nie. Zelená je zelená. Ale ten dom proste jedna krása. Ak nenatočia ďalšiu sériu, tak mi chýbať nebude (neviem, či má byť ďalšia séria). K dokonalej hanbe už len chýbal transgender ako admirál a pedofil vyzobrazený ako starostlivý a neškodný učiteľ v škôlke. ()

Galerie (32)

Reklama

Reklama