Návrat Klingonů (S01E01) (epizoda)

 • USA

  The Vulcan Hello

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2017, 44 min

 • Martrix
  ***

  Úvodní znělka nic moc, postavy...vcelku etsrogenové lázně zatím... . Klingoni sice vypadají dobře, ale díky huhňání působí spíš legračně. Triky zatím na jedničku, scénáristi ale trochu bezradní, dialogy a chování postav jsou často pofidérní. Přesto se podívám na další díl...nějaké to ajaj keptn mi už dlouho chybí. Černošské a ženské filmové odbory sice klasický Star Trek "vylaďují" do korektformy, ale co už.(30.9.2017)

 • Ben Nevis
  **

  Asi jsem na Star Trek už moc stará a cynická. Ideály politické korektnosti vystřídala rasová a genderová korektnost bezpohlavní hlavní postavy. Vadí mi trhaná řeč Klingonů, jako kdyby herec četl text v cizím jazyku, místo aby se ho naučil plynule recitovat.. A nejvíce nechápu, proč zrovna producentům připadal jako nejlákavější další návrat do historie? Za mě pořád vítězí Nová generace se sympatickým Pickardem.(26.9.2017)

 • Azrael515
  *****

  Ach! Necakal som nic, dostal som vela (ok, kecam, bol som plny nadeji.. no po harajucej vulkanke v Enterprise a J.J.-ovych eskapadach... proste jaksi opustite nadej.. potom uz len Disney kupi Hviezdne vojny a stary sci-fi superguru a.k.a. two-hit wonder.. narve do svojej poslednej vizie prilis vela flauty.... a zacnete byt kapku skepticki).. .. prvy diel..cista eufo.. uvidime :D(25.9.2017)

 • DocBrown
  **

  Po pár minutách je okamžitě jasné, že tohle není Star Trek (ještě méně než ENT nebo turecký ST) a "Klingoni" připomínají spíš gorily než Klingony. Děj a technologie vůbec nepasuje někam před TOS. Ale snažím se na to koukat jako seriál na motovy ST, i tak je to těžké, nezajímavé, nenápadité. Jediný, kdo mě zaujal je samozřejmě Mr Saru a nejspíš jediný důvod, proč na to zatím vydržet koukat.(20.12.2019)

 • tron
  **

  Ako decko a puberťák som bol relatívne dosť veľký fanúšik ST - či už Novej generácie na čele s kultovým Picardom, alebo mojím miláčikom bol aj Hlboký vesmír 9. Tiež som videl filmy a tak. Proste žiadna srdcovka, ale zhruba viem, o čo ide. Tak som si povedal, že to zo srandy vyskúšam aj s Discovery. Prvý diel nie je žiadne béčko. Je tu dôraz na peknú, ale nie zbytočne preplácanú vizuálnu stránku, sú tu fajn postavy, dobrá atmoška a sympatickí herci. Inak ale celkom nuda. Uvidím, čo sa z toho vykľuje v ďalších dieloch. Keď tak to v polovici ukončím.(26.2.2018)

 • - Zábery scén odohrávajúcich sa na púšti crepusculanskej planéty boli natáčané v Jordánsku. (koba)