The Vulcan Hello (S01E01) (epizoda)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2017, 44 min

• Ben Nevis

Asi jsem na Star Trek už moc stará a cynická. Ideály politické korektnosti vystřídala rasová a genderová korektnost bezpohlavní hlavní postavy. Vadí mi trhaná řeč Klingonů, jako kdyby herec četl text v cizím jazyku, místo aby se ho naučil plynule recitovat.. A nejvíce nechápu, proč zrovna producentům připadal jako nejlákavější další návrat do historie? Za mě pořád vítězí Nová generace se sympatickým Pickardem.(26.9.2017)

Hodnotím po 5-tich častiach...Po dlhom čase nový Startrek seriál a hodnotenie riadne rozpačité. S takou produkciou a rozpočtom by som očakával niečo lepšie...neviem to presne opísať, ale chýba tomu niečo. Azda príbeh...ten je taký...no ťažko uveriteľný a nevtiahne Vás do deja. Navyše Klingoni...vyzerajú ako figúrky z Lunaparku..Pôvodní boli lepší.(2.11.2017)

Úvodní znělka nic moc, postavy...vcelku etsrogenové lázně zatím... . Klingoni sice vypadají dobře, ale díky huhňání působí spíš legračně. Triky zatím na jedničku, scénáristi ale trochu bezradní, dialogy a chování postav jsou často pofidérní. Přesto se podívám na další díl...nějaké to ajaj keptn mi už dlouho chybí. Černošské a ženské filmové odbory sice klasický Star Trek "vylaďují" do korektformy, ale co už.(30.9.2017)

Ach! Necakal som nic, dostal som vela (ok, kecam, bol som plny nadeji.. no po harajucej vulkanke v Enterprise a J.J.-ovych eskapadach... proste jaksi opustite nadej.. potom uz len Disney kupi Hviezdne vojny a stary sci-fi superguru a.k.a. two-hit wonder.. narve do svojej poslednej vizie prilis vela flauty.... a zacnete byt kapku skepticki).. .. prvy diel..cista eufo.. uvidime :D(25.9.2017)

Narazil som na nový Star Trek a zo začiatku to vyzeralo na skvelú zábavu, teda do úvodných titulkov. Klingónska rasa je krajšia a lepšia, ale rozpráva silne nezrozumiteľne a miestami to uši trhá... ale dá sa to prežiť. Celková zápletka a dialógy sú dosť plytké a nerozvinuté. Mrs. Martin-Green v prvých momentoch vyzerá sexi, lenže po chvíľke si všimnete jej amatérsky prejav, vyjadrovanie a pohyby silne kostrbaté. Flashback... zatiaľ mi neprekážali. Ako pilot nepresvedčivé!(27.9.2017)

• - Zábery scén odohrávajúcich sa na púšti crepusculanskej planéty boli natáčané v Jordánsku. (koba)