Battle at the Binary Stars (S01E02) (epizoda)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2017, 39 min

 • Hopeman
  *****

  U všech scifi bohů tetelím se blahem že jsme se konečně dočkali...pravda Michelle byla docela přesvědčivá , ale zaplať pánbů je po ní..no pár scénaristů by to chtělo vyhodit ...efekty docela dobrý...ale kriste ty lodě ve formacích jak na vodě....prostě nééé a jestli vykresluje někdo klingony jak tupá pomalu mluvící a myslící velká nemotorná hovádka ,která jednají pouze z pozice síly tak by se pravděpodobně evolučně nacházeli někde na úrovni neandrtálců a néé na hvězdných lodích...trochu sem si myslel že kurňa s takovým matrošem se dá udělat mnohem víc a né se jen zhulit a říct si :Ty vole to bude dobrý vono stejně ty "Naši"* to celý zbaštěj a moc nad tím přemejšlet nebudou......ale jinak bych neměl bejt moc kritickej páč scifi je tak kurevsky málo že i toho šafránu mi připadá jak obří quanta, takže prostě jasnejch five....není to Expanse ale jako droga to docela stačí..........samozřejmě natáááhl bych stopáž že by praskala jak pupeční šňůra vod slůněte... *( "američtí filmový fanoušci"-poznáte je tak že v kině regulerně tleskají a někdy i ve stoje radí a pokřikují na hlavního hrdinu byť on je vážně neslyší a spoludivákům rádoby okořeňují filmový zážitek...jo je to fantazie, když se vám polovina kina zvedne a vidíte hovno a slyšíte to samý)(29.9.2017)

 • tron
  **

  Nebudem to ďalej pozerať, bola by to pre mňa strata času. Teoreticky to nie je vôbec zlé, postavy a herci sú fajn (Doug Jones, Michelle Yeoh a Sonequa Martin-Green), po vizuálnej stránke kvalitka a Klingónov som mal vždy rád. Ale proste ma to nebaví, na môj vkus je to priveľká nuda. Zároveň ale nemôžem povedať, že by šlo o zlý, nevydarený projekt.(27.2.2018)

 • TinyMartina
  ***

  USS Discovery stále nikde, podle ukázky na konci dílu se snad dočkáme příště, ale také dle této ukázky se otravné Michael Burnham nezbavíme, ach jo. Zbytečné flashbacky a vůbec všechno mě na ní štve ještě víc, než v přechozím díle. Snad tuhle podle mě příšernou hlavní postavu v budoucnu vyváží zbytek seriálu, uvidíme.(2.10.2017)

 • alisa.upir
  *****

  (spoiler alert) Vzhledem k tomu, že ve stejný čas se začalo vysílat Orville, který podle mě je sice seriál s vesmírnou lodí, ale jinak docela průměrná věc, tak jsem od tohohle taky neměla vysoký očekávání. Ale to, co se tady děje, mě fakt dostává, sleduju to s otevřenou pusou :D Už ve druhým dílu si jednoho hlavního hrdinu zabiju a druhýho pošlu do konce života do vězení, wtf? Chci víc :D(7.10.2017)

 • KeittoRoche
  odpad!

  Tohle v žádném případě není Star Trek - toto je Shit Trek vysranej z prdele puberťáka :) Pubertáka. kterej nemá vkus a čichá toluen ve zlatém mercedesu svého mafiánského otce. Dětinské, jednoduché, prvoplánové, trapné ubohým způsobem (trapnost může být i zábavná) - naprosto nudné, otřesné herecké výkony a dialogy psal asi autor pokleslých zábavních estrád pro nenáročné davy. Tenhle seriál se hodí snad jen jako pozadí vyplňující prostor zvukem, když se psychicky zhroucená matka samoživitelka vrátí po těžké práci domů a neschopna vnímat složitější děj si pustí jakoukoli blitku, aby si doma nepřipadala sama, když právě žehlí prádlo.(5.11.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace