Battle at the Binary Stars (S01E02) (epizoda)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2017, 39 min

(spoiler alert) Vzhledem k tomu, že ve stejný čas se začalo vysílat Orville, který podle mě je sice seriál s vesmírnou lodí, ale jinak docela průměrná věc, tak jsem od tohohle taky neměla vysoký očekávání. Ale to, co se tady děje, mě fakt dostává, sleduju to s otevřenou pusou :D Už ve druhým dílu si jednoho hlavního hrdinu zabiju a druhýho pošlu do konce života do vězení, wtf? Chci víc :D(7.10.2017)

USS Discovery stále nikde, podle ukázky na konci dílu se snad dočkáme příště, ale také dle této ukázky se otravné Michael Burnham nezbavíme, ach jo. Zbytečné flashbacky a vůbec všechno mě na ní štve ještě víc, než v přechozím díle. Snad tuhle podle mě příšernou hlavní postavu v budoucnu vyváží zbytek seriálu, uvidíme.(2.10.2017)

• tron

Nebudem to ďalej pozerať, bola by to pre mňa strata času. Teoreticky to nie je vôbec zlé, postavy a herci sú fajn (Doug Jones, Michelle Yeoh a Sonequa Martin-Green), po vizuálnej stránke kvalitka a Klingónov som mal vždy rád. Ale proste ma to nebaví, na môj vkus je to priveľká nuda. Zároveň ale nemôžem povedať, že by šlo o zlý, nevydarený projekt.(27.2.2018)

U všech scifi bohů tetelím se blahem že jsme se konečně dočkali...pravda Michelle byla docela přesvědčivá , ale zaplať pánbů je po ní..no pár scénaristů by to chtělo vyhodit ...efekty docela dobrý...ale kriste ty lodě ve formacích jak na vodě....prostě nééé a jestli vykresluje někdo klingony jak tupá pomalu mluvící a myslící velká nemotorná hovádka ,která jednají pouze z pozice síly tak by se pravděpodobně evolučně nacházeli někde na úrovni neandrtálců a néé na hvězdných lodích...trochu sem si myslel že kurňa s takovým matrošem se dá udělat mnohem víc a né se jen zhulit a říct si :Ty vole to bude dobrý vono stejně ty "Naši"* to celý zbaštěj a moc nad tím přemejšlet nebudou......ale jinak bych neměl bejt moc kritickej páč scifi je tak kurevsky málo že i toho šafránu mi připadá jak obří quanta, takže prostě jasnejch five....není to Expanse ale jako droga to docela stačí..........samozřejmě natáááhl bych stopáž že by praskala jak pupeční šňůra vod slůněte... *( "američtí filmový fanoušci"-poznáte je tak že v kině regulerně tleskají a někdy i ve stoje radí a pokřikují na hlavního hrdinu byť on je vážně neslyší a spoludivákům rádoby okořeňují filmový zážitek...jo je to fantazie, když se vám polovina kina zvedne a vidíte hovno a slyšíte to samý)(29.9.2017)

• brasek

Tešil som sa na Battle at the Binary Stars! Lenže... amatérska podpriemerná vesmírna strielačka! Mrs. Martin-Green absolútne v herectve stratená a do toho idiotské nič nehovoriace flashbacky a samotné finále epizódy absolútne smiešne svojím podaním. Derivácie Star Treku majú dlhšiu životnosť a toto asi nebude výnimka, lenže bude mať čo ponúknuť divákovi?(27.9.2017)