Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vesmírná loď Shenzhou je ze všech stran obklíčena Klingony. Je jasné, že válka začíná. První důstojnice Michael přijde na to, že se Klingoni sjednocují. Kapitánka Philippa však její varování odmítá a uvolní ji ze služby... (TV Prima)

Recenze (27)

brasek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tešil som sa na Battle at the Binary Stars! Lenže... amatérska podpriemerná vesmírna strielačka! Mrs. Martin-Green absolútne v herectve stratená a do toho idiotské nič nehovoriace flashbacky a samotné finále epizódy absolútne smiešne svojím podaním. Derivácie Star Treku majú dlhšiu životnosť a toto asi nebude výnimka, lenže bude mať čo ponúknuť divákovi? ()

RedRose 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Úvodní dvou-díl, byl celkem typickým uvedením do nového Star Treku... Jako takový je celkem v pořádku, protože žádný ST pilot nebyl nijak úchvatný, proto jsem žádnou uzemňující podívanou ani nečekal... Jen ty první dva díly měly být odvysílány současně, protože takto byl ten první dost slabý... Pilotní dvou-díl hodnotím lepším průměrem, protože jak jsem na začátku napsal, to lepší teprve přijde. Discovery z názvu se ukáže až ve třetím díle, což nebývalo zvykem. Dozvídáme se, že klingonská říše je v nějakém podivném rozpoložení a že mají nějakého světlonoše o kterém jsme v historii nikdy neslyšeli, ale asi tam být měl. Samotné chování i mluva klingonů, je typicky tupě středověká, což je u klingonů normální (vždycky jsem přemýšlel, jak se taková středověká rasa dostala k warpu). Ale (opět) nová vizáž klingonů je doslova strašná!! Klingonští válečníci bez vlasů?! Šišaté lebky, plastové ksichty úplně bez mimiky, ptačí oči a na rukách drápy?!? Kdo tohle navrhnul, byl idiot!!! ()

Reklama

alisa.upir 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

(spoiler alert) Vzhledem k tomu, že ve stejný čas se začalo vysílat Orville, který podle mě je sice seriál s vesmírnou lodí, ale jinak docela průměrná věc, tak jsem od tohohle taky neměla vysoký očekávání. Ale to, co se tady děje, mě fakt dostává, sleduju to s otevřenou pusou :D Už ve druhým dílu si jednoho hlavního hrdinu zabiju a druhýho pošlu do konce života do vězení, wtf? Chci víc :D ()

DocBrown 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

O kousek lepší než první půlka, ještě mě to udrží na to koukat, ale asi ne na dlouho. Možná bych dal i třetí za to odbouchnutí "Klingonské" lodě, ale za tu příšernost s proskočením volným prostorem bych spíš měl jednu sundat. Někdo si stěžuje, jak byla originální série naivní, tohle bylo ale ultranaivní. Měli zabít tu druhou. ()

tron 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nebudem to ďalej pozerať, bola by to pre mňa strata času. Teoreticky to nie je vôbec zlé, postavy a herci sú fajn (Doug Jones, Michelle Yeoh a Sonequa Martin-Green), po vizuálnej stránke kvalitka a Klingónov som mal vždy rád. Ale proste ma to nebaví, na môj vkus je to priveľká nuda. Zároveň ale nemôžem povedať, že by šlo o zlý, nevydarený projekt. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama