Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sylvia se jednou chce stát kapitánkou, Michael se jí věnuje a fyzicky ji trénuje. Lorca si testuje Ashe jako nového šéfa bezpečnosti. Sarek, vulkánský otec Michael, letí na setkání s Klingony... (TV Prima)

Recenze (13)

jjjerry 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sledování ze zvědavosti, se změnilo na sledování v naději, kdy konečně umře "hlavní ale absolutně protivná a necharakterní postava" Michael. Už v minulém dílu, to vypadalo nadějně, že by se mohla objevit nová postava, ale tady to zase růžově nevypadá. Nějak ze sentimentu jsem si pustil první díly ST TNG, jeslti náhodou nestárnu nebo nejsem moc kritický. Ne. Užíval jsem si ty staré díly jako zamlada=) Skvěle propracované dialogy, kontinuity. Další ukázka, že pokuď nemáte slušný scenař a hlavní postavu, můžete mít rozpočet a vizuální efekty nejlepší, ale výsledek bude hrůza. ()

DocBrown 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bohužel, jak jsem se obával, minulá epizoda byla spíše vyjímka a tahle je naopak ta nejhorší. Snaha přiblížit se více TOSce je hrozná. Bez té zbytečné omáčky (zejména odkopávání a tlusté Tilly) by epizoda vydala sotva na 10 minut. "Sarekovi" zcela chybí charizma Marka Lenarda a sotva tam hledat nějakou podobnost. ()

Reklama

Krokov 

všechny recenze uživatele

Tohle už je vážně moc. Je na zvracení, kam produkční tým nový Star Trek dotáhl. To, co se dalo Abramvsovu pokusu o restart odpustit v době, která sama potřebovala restart, nelze tolerovat zde. Dokonale "nestartrekovský" Star Trek připomínající křížence BSG a Abramsovských děl. Kdyby se to jmenovalo jen "Discovery" a nebyla tam žádná zmínka o ST universu, nic by nenapovídalo tomu, že jde o o pokračování Star Treku. Bleee ()

Elerrina 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První ze tří fillerových epizod. Snaha o Sarekovu záchranu je v podstatě jen záminkou pro rozbor jeho komplikovaného vztahu s Michael a jejího traumatu, že náhradní tatínek jí nedával najevo dost lásky. Citovou prázdnotu jí zřejmě pomůže vyplnit Tyler, který se ze všech sil snaží zalíbit, takže je asi zaděláno na románek. Naopak kapitánův románek s admirálkou právě končí. Přitom spát s nabitým phaserem pod polštářem je přece úplně normální. ()

dO_od 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Stručný recap šesté epizody: Sarek letí do vesmíru. Na lodi dojde k výbuchu. K sabotáži se přihlásil ISIS. Discovery letí zachránit Sareka, protože Burnham píchlo v boku a chce si udělat Inception, aby Sareka lokalizovala. Malfoy přetáhne admirálku, kterou jsem půl hodiny googloval jako herečku z Pohotovosti, než mi došlo, že hrála v Chicago Hope. Ta se následně připojuje ke kampani #MeToo a odlétá se radši nechat zajmout Klingony. The end. 5/10 ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama