Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vesmírná loď Discovery se ztratila a ocitla se na pohřebišti klingonských lodí, kde na ně útočí vulkánské plavidlo vzbouřenců. Discovery je pravděpodobně v paralelním vesmíru a musí najít cestu zpět... (TV Prima)

Recenze (17)

cyphercz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

I když je seriál v mnoha místech stále nelogický či naivní, jsem rád za změnu, kterou show podstoupila a nebyl bych vůbec proti, kdyby už v Terran Empire vesmíru zůstali, celá Discovery se tam hodí daleko víc, než do "našeho" Star Trek pozitivního, osvíceneckého univerza, kde kapitáni čtou Shakespeara, hrají na flétnu apod. Tak uvidíme, jak s novým větrem v plachtách tvůrci naloží... ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Díky tomuto dílu jsem ochoten odpustit těch předchozích 10 "kousků" s diskutabilní kvalitou scénářů. Nevím co se stalo, ale i přes nepříliš sympatické postavy, je tady konečně nový Star Trek, na jehož pokračování se zase těším. Nevím jestli to jde na vrub režie, ale Despite Yourself nemělo slabé místo. Navíc dějově moc pěkná klička s paralelním vesmírem, která sice není vynálezem scénáristů, ale našli pro ni velmi atraktivní využití, které naštěstí odsouvá bokem konflikt s klingony a rozjíždí mnohem zajímavější hru. ()

Reklama

Elerrina 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Až na to, že se nějak příliš snadno dostali k informacím o tom, jak mají vypadat a jak se mají chovat, to docela ujde, adaptace na zcela novou a nebezpečnou situaci vzbuzuje samozřejmě zájem. Tilly si konečně zaslouží naše sympatie, z Tylera se vyklubala skrytá hrozba a Lorka má scénu, kdy je fakt boží. ()

DocBrown 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A opět nevyužitý potenciál. Vždyť trvá téměř 40 minut než se dostanou na loď zrcadlového vesmíru. Žádné zrcadlové charaktery, jak to bylo dřív. A nejhorší ze všeho stupidní konec (před ním bych uvažoval o 3*), doktor tam někde leží se zlomeným krkem, a oni vymýšlí další romantické bláboly. Naprostý souhlas s Rhea. Ještě štěstí, že oblečení nepřevzali z TOSky, vidět odhalené břicho Tilly bych asi nepřežil. ()

Marigold 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Wow, že bude ze Star Treku temný a místy fakt nepříjemný seriál o odvrácené stránce jinak vždy jasně vyhraněného univerza... respekt nad tím, jaký kurs to nabralo. Není to ohledávání hranic série, je to skok snožmo přes ně. A proto se z toho konečně stává věc hodná něčeho víc než jen zdvořilého fanouškovského zájmu... ST v téhle podobě může žít dlouho a blaze, pokud se zálibně neutopí v nánosech depky. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama