Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Michael zamíří na ISS Charon se speciálním „dárkem“ pro císařovnu. Stametz se v paralelním vesmíru dozví něco sám o sobě. Saru požádá o pomoc L’Rell... (TV Prima)

Recenze (14)

Elerrina 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Několik souběžných dějových linek plných dialogů maskuje přípravu na nejvýznamější plot twist celé série v závěru, který je sice velmi efektní, ale v podstatě strašně pitomý. Novým levlem v blbosti houbové sítě jako prostoru, kde bloudí Stametsovo vědomí, je přítomnost nejen paraelního Stametse, ale i ducha mrtvého přítele. Který navíc poskytuje zásadní informace o tom, že v tomhle vesmíru je všechno špatně. Toxické koncentrace nesmyslnosti dosahuje i linka s Tylerem/Voquem, která se ještě navíc stala prvoplánově sadistickou. Copak si nikdo nevzpomene, že Voqua jsme viděli živého ještě na konci čtvrté epizody, tedy tři týdny před Tylerovým osvobozením v epizodě páté? Vedle tohohle balastu pak císařovna, která ve vztahu k Michael osciluje mezi projevy mateřské lásky a rozsudky smrti, vypadá jako docela milá a duševně vyrovnaná osoba. Tímhle dílem bohužel začíná spláchování do záchodu všeho, co bylo více či méně úspěšně budováno v předchozích devíti epizodách. ()

DocBrown 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Oni pořád smrdí v paralelním vesmíru? Už to zase padá na hranici koukatelnosti. Jediná světlá chvilka tu je zrcadlový Stamets. Nedivím se, že počet hodnocení klesl hluboce pod polovinu, co měl první dvojdíl. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama