Reklama

Reklama

Star Trek: Discovery - Season 1 (2017) (série)


Co bylo, je jen předehrou (S01E13)

(epizoda)
  • Česko Čin, jenž minulost ověnčí, a co přijde, nám zůstaví (více)

Obsahy(1)

Kapitán Lorca vysvobodí všechny vzbouřence a chystá se zaútočit na císařovnu. Důstojnice Michael prozradí Discovery, že je Lorca zradil, ale posádka jí jde na pomoc. Chtějí zachránit sporový systém... (TV Prima)

Recenze (14)

cyphercz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nebyl to špatný díl, měl od začátku do konce dobré tempo, žádná hluchá místa, zajímavě ukázaný spore drive, ale dost mi vadí 2 věci - 1) Na můj vkus příliš brzy ukončili Terran Empire a tím pádem se vracíme k naprosto otravné a nudné válce s "Klingony", 2) Zabili nejlepší postavu - Lorcu. Škoda, že to nebylo naopak - sejmout nudnou Pippu a zachránit Lorcu... ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Škoda toho ústredného stretu. Star Trek je dobrý skoro vo všetkom až na akčné scény. Tie sú veľmi zle zvládnuté. A v rámci obrovskej konfrontácie aj bez nápaditosti. Ale už som namotaný na to ako prasa.. takže som to prepáčil. ()

Reklama

PKD 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak,to bylo parádní. Cool jízda. Sice to stále není ST a asi nikdy nebude,ale při vypnutém mozku,se na to skvěle dívá. Nemůžu se dočkat závěru této 1.s. Autoři si na nás jistě uchystají nějaký obzvlástě krutý cliffhanger. Je ale supr,že ´´kpt.´´ Georgiou,je zpět! Prozatím... ()

DocBrown odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ahááá, takže jediná zajímavá postava byl vlastně zloun ze zdrcadlového vesmíru. Tak víte co, jděte už s tím do p... Být tahle epizoda dřív, tak už ani dál koukat nebudu, ale ty dva díly ještě protrpím. ()

Elerrina 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Game of Thrones na "palácové lodi". Plus hromádka pitomých astromykologických keců na Discovery, Stamets už je zase v té nejlepší houbičkové formě. Tak ne, není to GoT, je to Maleficent. Černá Růženka bleskově změní loajalitu, taťku kapitána nechá padnout a sáhne po (staro)nové mamce. Jinak ty efektní střílečky a bitka v trůnním sále zakrývají dvě zásadní skutečnosti. Jednak, že jsme dostali ohledně Lorky mnohem víc otázek než odpovědí, a za druhé je popřen smysl celého předchozího dění, kdy to vypadalo, že právě kontroverzní Lorca představuje jedinou naději na úspěch ve válce s Klingony. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama