Such Sweet Sorrow, Part 2 (S02E14) (epizoda)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2019, 50 min

 • Praxis
  ***

  :D já rád bitevní scény, jinak je to teda místy dost scénáristicky ulítlé (to torpédo, na které se kouká Pike průzorem mě rozesmálo), chodbová scéna alá Inception a roj minilodí alá Star Trek Beyond. Závěr tomu dal korunu - utajíme Discovery před celým vesmírem, aby o ní nikdo až do Nemesis nevěděl a nemluvil. Ehm... 70%(24.4.2019)

 • cyphercz
  odpad!

  Panebože, to byla ale pí*ovina! Asi 5x během epizody jsem se fakt musel smát a říkal si, jestli se tvůrci náhodou nevydali cestou Orville a tohle celé není jen jedna velká parodie... Bohužel to asi myslí vážně a show našla své nové dno, za dvě řady jedna z nejhorších epizod a rozhodně ta nejkomičtější. Tvůrci vykrádaj co se dá (chodbová scéna z Inception jak přes kopírák, jako vážně?!?), dokonce i svůj vlastní brand (roj malých dron lodí viz Star Trek Beyond...), ženy (=feministky) opět totálně fuckují muže, neskutečná nálož plot holes kvůli snad nejlínějším a nejhloupějším scénáristům co jsem kdy v životě v seriálech viděl - např. záverečný zatajení existence Discovery, přitom o ní ví celá flotila, klingonská říše, Saruova a jiné rasy co se v seriálu objevily, omfg...:)) Nebo to straaaaašně nebezpečný nevybuchlý torpédo co půl epizody hrozilo, že zničí celou loď načež pak Pike kouká na detonaci přes tenký dveře s průzorem!!!:)))) Mno snad Flotilu napadne vyrábět své lodě z materiálu těch dveří, budou pak mít naprosto nezničitelnou armádu;) Těch totálních exkrementů bylo v tomhle dílu mnohem víc, ale myslím si, že mou pointu už každý chápe...:)(19.4.2019)

 • Martinius
  ***

  tak a je to za nami, ziadna spasa sa nekonala. ako som ocakaval, epicke finale v bitke federacia vs federacia sa jednoducho najst neda, je to cire varenie z vody. epicke bitky sa diali v prvej serii, pricom najlepsia prebehla hned na samotnom zaciatku. tam po sebe aspon vizualne pritazlivo strielali jednotlive velke lode a nie flusali po sebe stovky malych dronov - co je len dalsia anachronicko-dejova deviacia povodneho startrekovskeho vesmiru. napriek sklamaniu z finale i z celej druhej serie svita pre discovery nova nadej. posadka sa s vesmirnou lodou v dalsej serii ocitne v dalekej buducnosti. a to otvara brany naozaj nepoznanym moznostiam. voyager sa dostal daleko v priestore, discovery v case. len to zasa neposerte.(23.4.2019)

 • Martrix
  *

  Digibordel, plný nesmyslů a patetických žvástů, korunovaný hudebním podmazem, jenž přesně vystihoval tragédii, jakou tato epizoda na rozloučenou byla. Místy jsem měl pocit, že je to "celovečerní previously loop"...sestřih toho co se událo...nebo sestřih trailerů pro další díl. Režie otřesná, střih epileptický, výsledek nad očekávání špatný. Doufám, že tuto shnilou větev studio odřízne a začne od nuly s jinými postavami, ale hlavně jinými scénáristy. Dokonce i ten oholený Spock byl příšerný...smál se mu celý obličej... .(24.4.2019)

 • liskam
  **

  finále vyloženě trapné.(27.4.2019)

 • - Spock (Ethan Peck) v závere epizódy parafrázuje citát amerického astrofyzika Neila deGrassa Tysona: "The universe is under no obligation to make sense to you." (V preklade: "Vesmír nemá žiadnu povinnosť dávať vám zmysel.") (koba)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace