corpsy odpad!

Čudujme sa svetu. Nechcem opakovať komentár pána Cézara Oktavianusa, ale má proste pravdu. Pochybujem o vážnosti mysle tvorcov, ako to niekto môže brať vážne. Točím Šit o múmii a nakoniec o nej len rozprávam, ale aby som náhodou nebol COCOT, tak ju tam na pár sekúnd hodím. Beriem, že sa ,,špecialisti,, sústredili na gradovanie napätia a popri tom nás masírovali nemiestnou líniou o maskovanom superherovi, ale aj tak mi to všetko pripadá ako orgazmus, ktorý si pornoherec zadržiava pred tým, než to všetko hodí na trápne sa tváriacu devu s otvoreným orálom. ()

Oktavianus odpad!

Takhle nehorázná debilita se jen tak nevidí, a to jsem nějakej znalec. Zlej doktor chce získat šperky dávné aztécké princezny, a tak hypnotizuje její současnou "reinkarnaci", aby mu prozradila, kde je najde. Snaží se mu to překazit kladní hrdinové společně s nejhorším "superhrdinou" všech dob, obtloustlým El Angelem. Padouch je furt chytá, oni mu utečou, ale Angel dostane nakopáno a zase je chytí, a takhle pořád dokola. Že vám tu chybí titulní mumie? No, to mě taky. Poprvé se objeví asi na 60 vteřin v 51. minutě filmu, podruhé pak v 61. minutě na minutu a půl. Ano, z celé stopáže je na scéně dvě a půl minuty. Říkejte mi hnidopichu, ale přijde mi to sakra málo. Navíc vydává legrační zvuky a vypadá jako aztéckej indián v těžký kocovině. Mezitím samozřejmě absolutně nejde o horor, je to velmi, velmi nepovedený dobrodružný příběh odehrávající se ve třech místnostech a na jedné stráni, který se - aby katastrof nebylo málo - bere smrtelně vážně. Jasně, existují horší filmy - ale není jich tak moc. ()