Reklama

Reklama

Slečna Nespokojená

(festivalový název)
  • Francie Jamais contente (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Pro někoho by byl život Aurore docela nudný. Ale když je vám třináct a na opačné pohlaví, školu, rodinu a přátele nahlížíte bez kompromisů, váš život dostane podobu veselého psychodramatu. A to platí zejména ve chvíli, kdy se na scéně objeví nový učitel francouzštiny, při hrozbě, že skončíte v internátní škole, opakované zamilovanosti, nebo když dostanete bláznivý nápad zahrát s kapelou na jevišti... (Zlín Film Festival)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (2)

Jaro_slav 

všechny recenze uživatele

Malej milej francouzskej film, kterej překvapivě schopně táhne kupředu 13letá holka. Ta je fakt děsnej spratek na profackování, avšak má do role takový vepsaný zvláštní charisma, který ji dělá více než snesitelnou, a člověk jí přeje, aby se co nejrychlejc vnitřně našla a přestala se konečně navenek chovat jako kráva. A tohle je ten druh filmu, kde se přesně toho divák nakonec dočká. ()

hygienik 

všechny recenze uživatele

Francúzsky rodinný film je v narkóze. Kvalitatívne, za rok 2016, je na úrovni 60% v priemere a to som blahosklonný. Zaostáva za americkými, ba dokonca už aj nemeckými žánrovými kolegami. O porovnaní so Škandináviou nemôže byť ani reč. Dobré námety sú spracovávané konzervatívne, asi ako za ČSSR TV filmy pre mládež v 80. rokoch. Jamais contente chýba invencia, odvaha, ale aspoň je tam pár vtipných hlášok. By the way, jeden z mála filmov, kde český názov je lepší než originálny. ()

Reklama

Galerie (6)

Reklama

Reklama