Tvoja tvár znie povedome

Slovensko, 2016, 120 min

Režie:

Pepe Majeský

Účinkují:

Martin "Pyco" Rausch (moderátor), Zuzana Fialová, Dano Dangl, Mário "Kuly" Kollár, Helena Krajčiová, Barbora Švidraňová, Michaela Čobejová (více)

Čo sa stane, keď známe osobnosti prevezmú na seba identitu hudobných legiend a snažia sa ich čo najlepšie napodobniť? Vznikne vynikajúca veľkolepá šou plná nezabudnuteľných hitov, zábavy a dokonalých kostýmov s názvom Tvoja tvár znie povedome. Formát s originálnym názvom Your Face Sounds Familiar odštartoval v roku 2011 v Španielsku a odvtedy sa predal do viac ako 30 krajín po celom svete – Veľkej Británie, Talianska, Ruska, Argentíny, Číny a ďalších. Šou získala niekoľko prestížnych cien vrátane ocenenia FRAPA 2012 za najlepšiu súťažnú reality šou. Your Face Sounds Familiar si získal srdcia miliónov divákov z mnohých krajín aj vďaka tomu, že ponúka ten správny mix súťaže, zábavy a skvelej hudby. Známe osobnosti sa snažia čo najlepšie napodobniť svetoznáme hviezdy ako Amy Winehouse, George Michael, Rihanna, Freddie Mercury, Beyoncé a mnohých ďalších... V prvej sérii slovenskej verzie tejto jedinečnej zábavnej šou bojovalo o priazeň divákov osem celebrít - obľúbené herečky Helena Krajčiová, Barbora Švidraňová a Michaela Čobejová, skvelí zabávači Štefan Skrúcaný a Andrej Bičan, víťazi speváckej súťaže SuperStar Emma Drobná a Lukáš Adamec, a napokon moderátor a redaktor Televízie Markíza Viktor Vincze. Mejkap, kostýmy, vystupovanie na pódiu a v neposlednom rade spev – to všetko musí byť dokonalé, aby sa čo najviac priblížili k hudobnej ikone. Ich výkony v prvej sérii posudzovala hviezdna porota v zložení Zuzana Fialová, Dano Dangl a Mário „Kuly" Kollár. Desiatimi večermi plnými skvelej zábavy sprevádzal jeden z najobľúbenejších slovenských moderátorov Martin „Pyco" Rausch. Zárukou kvalitnej adaptácie formátu je renomovaný tvorivý tím s dlhoročnými skúsenosťami s produkciou výpravných šou ako SuperStar či Hlas Česko Slovenska, na čele ktorého stojí režisér Pepe Majeský. Kto zažiari a ktoré číslo si získa srdcia divákov? (TV Markíza)

classic odpad!

Ďalší televízny hnus, ktorým TV. NARKÓZA, zásobuje už zfetovaných a chorobne poznačených divákov, ktorých JE, na území Slovenskej republiky, viac, než požehnane, pokiaľ budú hlúpi ľudia, dovtedy bude vládnuť - nekonečné Z-N-E-C-H-U-T-E-N-I-E !!!! Totálne najhoršia súkromná televízia na Slovensku, by mala byť - TV. HNOJ, konkurencia v podobe - Tv. Narkóza, dáva o sebe znovu vedieť, tlačí sa do popredia, a to je paráda !!! Načo byť zbytočne vulgárny v tomto komentári ? Nestojí mi to za to, to použijem v iných prípadoch ! ()

MM_Ramone odpad!

Ženské sa prezliekajú za chlapov. Muži vystupujú ako transvestiti. Spievajú staré rádiové hity a popri tom ich trapné výkony hodnotí a komentuje štvorčlenná porota darmožráčov v zložení: nosatá čarodejnica Banášová, debilný mongoloid Dangl, nechutne vyžratý ficorocker Kuly a sebavedomá stará kurva Fialová. Celé to moderuje výrečná homokláda, čo si hovorí Pyco. Tak takúto shit show ponúka svojim divákom slovenská komerčná televízia Markíza. Chce sa mi z toho gŕcať. Primitivizmus. Hnus. Odpad! ()

Shakers

Markíza vždy ponúknu divákom nejakú hovadinu, na ktorú jej všetci skočia. Musím sa priznať, že teraz som sa trošku nalepil aj ja. Narozdiel od všelijakých tých superstárovských hovadín, toto je aspoň sranda. 70% - 3* ()

misterz

Dosť trápne a nevkusné, avšak v rámci kakačkovej produkcie TV Narkózy ide o nadpriemer, jedna hviezda je preto v tomto prípade tak akurát. 20/100 ()

Arsenal83 odpad!

Ďalšia obludnosť na slovenských obrazovkách a nadšený dav zaplatených poloopíc tlieska. Už pri pohľade na fundovanú porotu potrebujete sáčok na zvratky. Neherec Kemka s afektovanou Fialovou a sudom piva Kulym, to je výpovedná hodnota úrovne. Čo sa týka vystúpení, koho to malo pobaviť, imbecilov snáď? Chlap si dá ženské šaty a žena mužské, o aké nápadité a humorné. Strašný trapas. Navyše tá nevyrovnanosť vystúpení je do očí bijúca. Taký Bičan opäť zakladá svoju vtipnosť na preháňaní a afektovaní, Skrúcaný po 150x opäť predvádza Gotta. Ako tak ešte ušla Drobná a Švidraňová, čo sa týka speváckeho prejavu, Vincze bol dobrý hraním Iglesiasa. Nič to nemení na zbytočnosti programu, vôbec ani nemal vzniknúť. ()

SOLOM.

Dohromady jsem viděl asi deset dílů (ze dvou sérií - nevím, jestli jich měli Slováci víc) a nejvíc mě překvapila Zuzana Fialová hlavně svou hrubostí k soutěžícím. Chápu, že polovina z nich podala naprosto otřesné výkony (česká verze se mi líbila o trošku víc), ale i tady jsem se při několika číslech soutěžících docela nasmál. Zvláště pak u toho frajera (Andrej Bičan) co dělal Sandokana a „Krále Jelimána…sic trapné, ale zábavné. Měli tam ale i dost opravdu slušných vystoupení, kvůli kterým nějakou tu hvězdu určitě dám. ()

Marek1991

Ako zábava to nie je zlé, bez toho hodnotenia by to však mohlo byť lepšie. Podobné súťaže s porotami, keď sa berú vážne, tak vyznievajú skôr trápne až hrozne, no toto je trocha iné a zoznam účinkujúcich či tých sediacich v porote je u mňa tak napoly v pohode. ()

corpsy odpad!

Ďalší klenot, ktorý prilákal všetkých ´´inteligentných´´ divákov k televíznym obrazovkám. Viem, že za peniaze je schopný každý zo seba spraviť kokot@, ale občas by nebolo na škodu mať nejakú tú hrdosť. A to isté platí aj pre divácku obec. ()

runner85 odpad!

Len taká otázka to je travesty šou? je to hudobná šou? je to humorná šou? alebo je to len nevydarený hybrid? ()

JohnMiller odpad!

O niečo lepšie ako reality šou plná buranov ale stále to je komerčná gýčová Marketingová záležitosť plná umelých úsmevov, umelých chrupov, umelých pŕs a umelých ľudí. A samozrejme, prebrané zo zahraničia. ()

Aljak

Formát "Your Face Sounds Familiar" adaptovaný do slovenskej edície? Zopár krát som to mal pustené len tak "v pozadí" (aby nebolo v izbe príliš ticho), no musím uznať, že až tak márne ako som čakal to napokon nebolo (najmä vďaka Drobnej). Ale od komplexne vymakanej show to má ešte veru dosť ďaleko. Niektoré "celebritky" ako Skrúcaný, Vincze a Čobejová tam boli mimoriadne odveci a ich vystúpenia sa mi ani raz nepozdávali. No a tá porota v zložení "vysmiaty jašter" Dangl, "odborníčka na všetko" Fialová a "musím byť všade" Kuly? No ďakujem pekne, ale viem si tam predstaviť aj nejakých sympatickejších porotcov. Spočítané, podčiarknuté - akurátne 2*. ()

carlos 2010 odpad!

Najväčší odpad je porota. Pretvárka a bombastické hodnotenia iba ukazujú, ako hlboko klesla tv zábava na Slovensku. Z hovna sa vytvárajú tzv. celebrity. ()

Martrix

Moderátor na slušné úrovni, sympatičtí a vtipní porotci...to je hlavní rozdíl mezi slovenskou a českou verzí. Samotný formát se mi ale pořád nelíbí, takže ani tady nemůžu dát víc, než 2* ()

majo25

Po odsledovaní všetkých desiatich dielov 1. série môžem s pokojným vedomím povedať, že sa jedná o nadpriemernú TV šou a zaujímavý projekt. Malo sa jednať o zábavu a srandu, teda žiadna vážna súťaž. Škoda, že to nebolo ešte viac zábavné, inak spokojnosť. Najlepšie vystúpenie, a to nielen kvôli maske - Štefan Skrúcany ala Louis Armstrong. ()

asirtes

Takúto strašnú zhovadilosť proste mohli vymyslieť len Španieli. Buď sa od hanby prepadáš pod stôl, alebo sa prepadáš pod stôl od smiechu. ()