poster

Santo en el museo de cera

 • anglický

  Santo in the Wax Museum

Dobrodružný / Horor / Sci-Fi

Mexiko, 1963, 92 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • hladass
  ****

  Tak jsem opět narazil na jednoho z těch lepších raných Santů, který je už podle názvu inspirován klasickým Domem voskových figurín (1953)... Santo en el museo de cera je akční film, který je velmi umně kombinován s gotickým hororem, plný nejen voskových figurín, ale také klasických obživlých monster, se skvělým záporákem, který nejen svou postavou, ale i hereckým projevem velmi připomíná Vincenta Pricea a to je myslím to nejlepší doporučení... Já byl více než spokojen, ale do absolutního hodnocení ještě něco Santovi chybí...(18.5.2013)

 • Campbell
  ***

  Tak asi nejlepší Santo ale opět já prostě nepřišel vyloženě na chuť téhle brakové sérii. Je maximálně nehororová, směšná a Santo prostě pro mě není nijak kvalitní charakter. Ale člověk se aspoň zasměje a sem tam se objevý celkem dobrá scéna. Tenhle film drží nad vodou hlavně masky které jsou moc fajn. Celkově je to průměr.(7.9.2014)

 • peter12
  ***

  Toto je zatiaľ moja prvá Santosovka. Múzeum figurín bolo strašidelné.Masky boli na vysokej úrovni.Herci zahrali z prehľadom.Múzeum malo v sebe čistú temnú stránku,malo to viacero atmosferických zábleskov.Ale ten Santos mi pripadal strašne srandovne až komicky,pripomínal mi Fantomasa.Keby tam nebol film by viac držal na vážnosti.Ale Santos bol kráľ wrestlingu a v tom bol naozaj dobrý.Som zarytý fanúšik Gotických hororov a tak z tohoto filmu nie som nadšený.A neviem či sa ešte niekedy odvážim pozrieť ďalšiu Santosovku. Lebo hlavnou príčinou môjho nezáujmu bol práve Fantomas pardon Santomas.Za wreslingové kreácie dávam o 1* na vyše,lebo sa vydarili.Záporná postava doktora bola fuj strašne precítená.(29.10.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace