Příšerka Molly

• Česko Molly Monster (festivalový název) (více)

Molly byla dlouho jedináčkem a užívala si bezmezné pozornosti rodičů, nyní ale nastává v jejím životě zlom, protože se má brzy vylíhnout její sourozenec. Molly se na něj těší, jenže si vůbec nedovede představit, co to pro ni bude znamenat. Bude se muset sžít se svou novou rolí v rodině a pochopit, že máma s tátou nejsou jen pro ni. Bolest, která se dostaví, ji samotnou zmate a zaskočí. Odrazem této situace je její vztah s Edisonem, oživlou hračkou a nejlepším přítelem v jednom. Ten se také obává o své místo v rodině. Dobrodružství začíná, když se Molly vydává za rodiči na ostrov, kde se příšerky líhnou a kam musí rodiče vejce odvézt. Molly s Edisonem se cestou ztratí, zabloudí do Divokých hor, prožijí spoustu dobrodružství a nakonec pochopí, že prošli cestou k samostatnosti. (Anifilm)

honajz2

Někdy mě až překvapí, co všechno v tom svém notebooku najdu. Tohle jsem našel úplnou náhodou a už vůbec si nepamatuju, proč jsem si to stahoval. Každopádně to je krátké a tak jsem se na to podíval. Je to pohádka opravdu pro malé děti, ale dívat se na to dá. Sice mi lezly na nervy ty písničky a humorem je to fakt určené pro malé děti, jinak mi to ale nijak extra nevadilo, ten svět byl vymyšlený celkem zajímavě, postavy to má sympatické, má to hezkou animaci... Dětem by se to mohlo líbit, já osobně tomuhle dávám příjemné 3*. ()