poster

Modelář

Drama / Komedie / Psychologický

Česko, 2020

Režie:

Petr Zelenka

Scénář:

Petr Zelenka

Diskuze k filmu (5)

  • 22.1.2019  14:46
  JAGODA
  (hodnocení, komentáře)

  V hlavní roli v tomto připravovaném filmu Petra Zelenky by se měli objevit Jiří Mádl a Kryštof Hádek a film by měl být v kinech na jaře příštího roku.

   

  Tady je část Zelenkova rozhovoru pro portál Aktuálně.cz, kde se se k filmu vyjadřuje:

   

  Vy ale v současnosti nepracujete na plné verzi Kapitána Filcky a místo toho chystáte nový celovečerní film Modelář. O čem bude?

  O dvou klucích, kteří vedou půjčovnu s dronem. Jeden z nich je spíš byznysmen, chce s dronem pro ČEZ monitorovat větrné elektrárny a fotovoltaiky a ve volném čase ještě rapuje. Ten druhý je jeho bývalý spolužák z gymplu, který má trošku zvláštní povahu a napadne ho ten dron využít při takové bojové akci. Bude to psychologické drama s bizarními scénkami a půjde v něm o hledání spravedlnosti. Do kin by mělo jít příští rok na jaře a ústřední dvojici budou hrát Jirka Mádl a Kryštof Hádek. Funguje mezi nimi výborná chemie. S Jirkou Mádlem nás sblížil klip Přemluv bábu, který jsme natočili před víc než deseti lety. Tenkrát jsme zkoušeli, co se dá s internetem ve společnosti vyvolat. Přestože ještě nepřišla zlatá éra sociálních sítí, dosáhl klip rychle milionu zhlédnutí a spousta lidí ho vzala úplně vážně. A to se přitom pořád chlubíme pověstným českým humorem.

   

  Zdroj:

  https://magazin.aktualne.cz/petr-zelenka-kapitalismus-nas-zahubi-s-demokracii-a-lidskymi/r~8dcd3990181e11e9a312ac1f6b220ee8/

  • 22.1.2019  14:37

  Uživatel JAGODA smazal svůj příspěvek.

  • 9.7.2016  02:39
  Castrator
  (hodnocení, komentáře)

  Doufám, že nebude chybět vrstva mystifikační určena pro nás, náročené diváky, intelektuály.

  • 22.5.2016  12:04
  Satan
  (hodnocení, komentáře)

  Má to být údajně o zrodu teroristy, ale jak znám(e) Zelenku, bude to mít určitě i víc vrstev...

  • 28.4.2016  18:00
  honza1205
  (hodnocení, komentáře)

  Vi se o tom neco?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace