Reklama

Reklama

Deadpool 2

  • USA Deadpool 2 (více)
Trailer 8

Obsahy(1)

Připravte se na druhý příchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds). Možná s ním prožijeme okamžiky, kdy jako kuchař přežívá skoro smrtící hovězí útok a hned poté prahne po splnění svého velkého snu: stát se nejvyhledávanějším barmanem v Mayberry. A zároveň se chce vyrovnat s tím, že zcela ztratil chuť a snaží se tedy znovuobjevit správné životní koření. Pátrá i po nějakém nestabilním kondenzátoru, bojuje s nindži i japonskou jakuzou a vzdoruje smečce sexuálně agresivních čoklů. Deadpool také vyráží do světa, aby objevil pro něj významné životní body: rodinu, přátelství, novou chuť prožívat dobrodružství a také, aby si zasloužil vytoužený hrneček s nápisem „Nejlepší milovník na světě“. Nebo taky ne. Deadpool je zkrátka chlapík mnoha tváří, byť by ta jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pěkně hnusná. Ale za to nemůže. Což ovšem neplatí o jeho hodně černém smyslu pro humor a netradičním přístupu k superhrdinským pravidlům fair play. (CinemArt)

(více)

Diskuze

 (hodnocení, recenze)

To bych leda musel být padlej na hlavu, abych na něco takového přistoupil. Já prostě nemám rád demenci a ty pro ni splňuješ všechny požadavky.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

"ty nemáš rád mně, já zase tebe, ale co kdybychom uzavřeli příměří, co říkáš " ? 

 

 

 

ty vole Tom Tome, nedělej ze sebe ještě většího kreténa než opravdu jsi, aspoň to zkus :)) 

 (hodnocení, recenze)

Opravdu velmi trefné, až trapné, až smutné, až je člověku toho chlapce líto :-(

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

zabyják !!! sliboval, škemral, škrábal prstíčkem a teď zase má sílu, má svaly, má kuráž. Mýval takový neni, mýval vezme nohy na ramena, na ZABYJÁKA fakt nemá :)) 

 (hodnocení, recenze)

Však přímo na tebe nereaguji. A druhým na příspěvek napsat můžu.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

hm a zabyják chtěl příměří, zabyják brečel, zabyják říkal že toho nechá, nevydržel :)) 

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Já si snad začnu psát kolik tvých příspěvků bylo o hovně, a které vztahovali, alespoň k filmu, když už né k tématu... No myslím, že bych takových moc nenapočítal.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Martin741

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

aaa najednou si všímají Deadpoola, neni od některých lidí, dost pokrytecké ? asi ne 

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

SPOILER: Scénu jak Deadpool obejme vraha, než s ním skočí pod auto, považuji za jednu z nejemocionálnějších scén v historii filmu.

Uživatel stoRmjE smazal svůj příspěvek.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Škoda. Hodně věcí ta edice vylepšuje, ale jinak je to v jádru stejný film. Ono spíš než přidání nových scén prodlužuje ty staré, které už ve filmu byli. Ale najde se tam pár úplně nových scén. Třeba potitulková scéna s Hitlerem. Ale jestli se ti nelíbil Deadpool 2 tak to prodloužená edice nevylepší.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Uživatel dragon94 smazal svůj příspěvek.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Super duper cut né jenom, že přidává scény, ale bohužel mění i nějaké hlášky ve filmu a řekl bych k horšímu.

Co jsem si tak všimnul, tak je tam změněná hláška o Juggernautovi kdy Deadpool říká, že se z toho "největšího chlapáka v okolí" vyvine nějaká zápletka.

Pak výčet tří věcí, na které se ptá Cabla. Pořád se ptá na Dupstep, ale už se neptá na to jestli lidi neunavují lidé s robotickou rukou a ptá se jestli Dopinder někdy najde lásku.

Po seskoku pak je změněný rozhovor o tom, že kdo by čekal, že bude vítr tak silný. Místo toho je tam celkem nevýrazný vtípek o hulení.

na příspěvěk reagoval Ratemus

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

tomas.malo

Taky se mrknu dvakrát :D  teď koukám s anglickýma titulkama a zítra si to dám s českýma. Pokud teda vyjdou. :D Zatím mě to baví víc než kinoverze. Né nějak zásadně, ale přidání některých scén to je jak přidat šlehačku na dortík.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Už je 1080p verze super duper cutu.. jako viděl jsem zatím jen 10 minut, ale ta scéna v lázních v super duper cutu je něco neskutečně dokonalýho :D

Související novinky

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch

06.02.2024

Deset let uplyne letos od té chvíle, co původem kaskadéři Chad Stahelski a David Leitch udělali obří díru do akčního světa snímkem John Wick. Ukázali, že s jednoduchým scénářem, nikterak obřím… (více)

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

03.11.2023

Po zveřejnění informace, že se ve dalším pokračování Deadpoola, jenž je zatím bez oficiálního názvu, po několika narážkách z předcházejících dílů konečně objeví po boku Ryana Reynoldse i navrátivší… (více)

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

01.08.2022

Měli jste pocit, že letošní léto bylo, alespoň co se nabídky v kinech a na streamovacích službách týče, doposud poněkud chudé? Pak vás nejspíš potěší zpráva, že srpen v tomhle směru ledacos napraví.… (více)

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

24.10.2019

Ať už se vám nový Joker líbil, nebo ne, jedna věc se režiséru Toddu Phillipsovi nedá zapřít. Natočil totiž masivní hit, který je na cestě k tomu, aby se stal nejúspěšnějším eRkovým filmem všech dob.… (více)

Reklama

Reklama