Ze začátku se mně z toho pěkně zcvrkli koule. Faktor vztahu, faktor lásky, faktor dítěte, tyhle nechválně proslulý filmový kazišuci už vykostili nejeden biják. Tady si naštěstí stačí počkat a už se hláškuje, plýtvá ironii, černým humorem, bílým humorem i jinak barevným humorem, hlavně narážky na Xmeny a další fórky směrem k filmovýmu světu umí hodně pobavit. Deadpool nejdřív jeden sólíčko, ale pak si sežene partičku se kterou provede jeden z nejdrsnějších seskoků v dějinách filmů a sežene si ještě jednu partičku a pak už se jede týmovka jak Brno. Což má za následek zvýčený počet hlášek jedné postavy směrem ke druhé a když dohláškujou postavy, přijde scénarista s upravenou verzí Základního instinktu a humoruje se nanovo. Samozřejmě akciček se taky dočkáme a i ta se vydatně nažrala vtipný kaše. Chceš se pobavit na drsnější, ale originální způsob? Tak zvedni prdel a jdi do kina se nechat rozesmát.(15.5.2018)

Distribútor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 4,349 // Otvárací víkend v USA: $125,507,153 // Kto by len povedal, že bude dvojka lepšia, ako jednotka. Marveláci vsadili na humor a nič lepšie ani urobiť nemohli. Deadpool 2 je neskutočne nabitý vtipnými hláškami a scénami na ktorých sa jednoducho nedá nesmiať. Scény, ktoré sa odohrávajú v dome slepej stareny sú absolútna topka. Dlho som sa takto nezabavil. Marveláci taktiež vsadili na veľmi vybranú hudbu, presne ako u Guardians of the Galaxi čo filmu dodáva ešte väčšiu dávku humoru. Vizuálne efekty a akcia sú rovnako na veľmi vysokej úrovni, takže nie je jediná vec, ktorú by som mohol vytknúť. Za mňa rozhodne 100%...(16.5.2018)

Viac akcie, viac krvi, viac vtipov (nie vždy úplne vydarených, ale to je pri takom množstve pochopiteľné). Hovoríme tu o poriadne šialenej komiksovke, pri ktorej sa tvorcovia dokonca aj oproti jednotke maximálne odtrhli z reťaze. Cable v podaní Brolina je podľa očakávaní skvelý a Domino alias Zazie Beetz milým prekvapením. Komu sa páčila prvá časť, bude určite spokojný aj s dvojkou. A kto považoval prvý diel za prehnanú záležitosť, nedocení ani DP 2.(30.7.2018)

Ja se bavil jeste o fous vic nez v pripade prvniho dilu. Vsechno super z prvniho dilu zustalo zachovany a jeste je to vsechno dle pravidel dvojek vetsi, vic krve a umirani, vic hlasek, velkolepejsi souboje, ktery misty trochu zavani digitalem a lehce se spis z komedie presunujou k regulernim X-Menum, ale nic vylozene rusivyho. Herci jsou opet skvely, Reynolds se v tyhle roli fakt nasel a par scen, kterejm asi vevodi nastup X-Force je naprosto nezapomenutelnejch. Ja se skvele bavil od zacatku do konce, jasnejch 5*.(4.9.2018)

• Zeck

Trojský kůň Marvelu 2. Opět zdánlivě se vymezující parodie na všechny ty úděsné a infantilní komiksové sračky, které na cílové diváky (retardy) s kadenci rotačního kulometu chrlí CD Komiks a Div. Když si odmyslím, že jsem za celou stopáž propadl nenucenému smíchu jen u parašutistického přistání vrcholícím usmaženým Pittem na drátech, zbyl mi jen stokrát prostřelený a rozsekaný hlavní hrdina (ke konci jsem se už upřímně modlil, ať konečně chcípne - definitivně), který u těch mnohačetných zranění řekne strašně kůůl ftipy, ale jinak se vůbec ničím neliší od zástupu tisíců kreslených "hrdinů" pro děti nebo panice, kteří mají všichni dva filmy ročně a pak jeden společný a ten se nazve třeba Avengays. Pro zjemnělé fanoušky všech těch úděsných soft vesmírů na jedno brdo to bude určitě další strašně nekorektní nářez. Pro člověka jako jsem já, který jestli něco ve filmových žánrech přímo nenávidí, jsou to indické muzikály a podobně atraktivní a smysluplné komiksové adaptace, nesledovatelné. A nesledovatelné z jediného důvodu, že Deadpool 1+2 a budoucí 3, 4, X-Force, Cable: Civil War, X-Force: Infinity War a Deadpool 5, jsou pokrytecky úplně stejný jako to, z čeho si dělají zdánlivě celý film prdel. 40 %(11.8.2018)

• - Ve filmu se objevily brokovnice UTAS a AK 47. Samopaly, které používá herečka Zazie Beetz, byly MAC 10. (K98)

• - Prodej studia Twenty-First Century Fox, Inc. zasáhl do samotného výsledného sestřihu Deadpoola 2. Vedení společnosti si pozvalo Ryana Reynoldse na kobereček s tím, že musí z výsledného filmu vystřihnout vtip zesměšňující The Walt Disney Company. Reynolds zprvu rozzuřen touto podmínkou zmíněnou pasáž nakonec vystřihl. (Nach)

• - Cable (Josh Brolin) kromě vysoce přispůsobené pušky používá i pistoli Walther PPQ Q5 Competition a granátomet  FN EGLM. (Maulincio)