Agent Jebal - Dáma v Nesnázích (amatérský film)

Akční / Komedie

Česko, 2016

Petr Brunner

Petr Brunner

Komentáře uživatelů k amatérskému filmu (22)

• SeBig

Ach ten hloupý dětský humor, který točí 99% český "scény" na YT dostal i Bendera.. nevím co to tu vůbec dělá. Svoje místo na ČSFD by si zasloužil spíš tenhle amáterskéj počin https://www.youtube.com/watch?v=ToWcYcsSEEc a to tam nejsou skoro žádné dialogy a je to skvělý, rozhodně doporučuji mrknout radši než na tenhle paskvil sepsanej během dvou minut.(26.5.2016)

• TomX2

Jednoznačne najslabší Benderov film. Neviem ako vy, no ja som sa ani raz nezasmial. Ale herci ujdú. 31%(15.11.2016)

Kdybych měl srovnávat s Choose Cooking tak je toto downgrade. Problém je v tom, že CC působí v jistém slova smyslu jako už opravdu amatérský film a věc, která je v podstatě předzvěst celovečeráků, které kluci chystají. Agent Jebal je dle mého v podstatě jenom další video, které má své klasické Freakout YouTube kvality a moc to nepatří do filmové amatérské sféry. Tohle je vážně škoda. Líbila se mi myšlenka konfrontace mezi Horynou a Brunnerem. Ale když už bych tedy měl z tohohle udělat film, tak bych si trumfl na pětadvaceti minutovou promyšlenou příběhovku, klidně na pokračování. A opět problémy se zvukem. Teď by to mělo být už údajně vyřešené, ale i přesto je blbý, když si zesílíte zvuk, abyste slyšeli dialogy a pak vám prdnou bubínky až k mozkové kůře, když někdo vystřelí. Problém je v tom, že tohle nemá příběh. Je to perfektní jako další video na YouTube. Ale zcela irelevantní a nepochopitelné i pro amatérský festival jako CineTube.(15.5.2016)

Rozhodně lepší než Chose cooking. Hodnocení 74%.(16.5.2016)

po vizuálních efektech to má Bender fakt peckovní ale ta Kirstenová mě tam totálně nesedla.(17.12.2016)

https://youtu.be/G6a4U2Z0vOw /55%(5.5.2018)

• Cermbo

Přijde mi, že autoři natáčí filmy jen jako hloupou srandu. Zkrátka je poznat, že nejsou filmaři, ale youtubeři.(26.5.2016)

Na cesky pomery hodne kvalitni dilko od particky kolem Petra Brunnera.Ja jim rozhodne fandim.Dejte jim sanci.Neni to nic jednoducheho cele to dat dohromady. Kdo dava odpad je morous - 65%(29.5.2016)

• Fanda.Boukal

Patrik to celý zachrňuje nebejt jeho šel bych asi na odpad a to hlavně kvůli Carly.(3.3.2017)

Zase to trochu kleslo, připomíná mi to Dead Life, ale v jiném stylu, herecké výkony opět na nic, ale dá se na to koukat a něco i hezky pobaví. 60%(19.5.2016)

Na amatérský film velmi nadprůměrné efekty, herecké výkony dobré až na slečnu, humor fajn, konec filmu jsem ale předpověděl a závěr ruské rulety taky. Trošku horší než Czech Max Payne, ale i tak slušná podívaná na 10 minut.(21.5.2016)

• ClarityW.

Za Patrika dávam 1 *. Slečna rozpráva ako keby ju niekto "Jebal ",krásavica má toľko hereckého talentu, že po chvíľke pozerania na ten "film" som mala chuť oskalpovať Bendra za tento počin.. Porucha osobnosti a problémy so sluchom zaručené.(9.1.2017)

Dneska viděno na cinetube v Brně :) za mě nejlepší video na projekci! :) děkuji za skvělou podívanou :)(13.3.2016)

Tohle bylo poněkud slabší. Myslel sem že postava Jebala je vtipnější, perverznější a tak vůbec, ale vyloženě zklamán sem z něj nebyl. S paní sekretářkou už to bylo horší. Zahraná byla dost bídně. Co se záporáka a jeho kumpánů týče, tak jsem velmi spokojen. Hlupáci pod vedením drsnějšího hlupáka. Palec na horu. Celý film byl vlastně jedna velká přestřelka, což byl hlavní kámen úrazu. Těšil sem se na bláznivý humor a skvělé dialogy jako u Choose Cooking. To se naštěstí ukázalo aspoň na konci. Myslím že Petr Brunner má ambice na to stát se českým Kevinem Smithem, jen to chce příště víc přitlačit na pilu u scénáře. Takže za 3*.(15.5.2016)

• leo_kure

Zvuk dobrý, herci výborní, ale ta kamera? Otřesná. Ale film mě fakt bavil a doufám že bude pokračování kde opraví tu kameru aby nebyla místama tak zrnitá a rozklepaná.. Asi by to chtělo sehnat nového kameramana kterému se neklepou ruce tak že když se jde vychcat tak si ho mezitím vyhoní(15.5.2016)

Nový minifilm od Freakoutu. Sice slabší než chose cooking, ale jako parodie na bondovky to špatné nebylo.(15.5.2016)

Na základě hereckého výkonu Carrie Kirsten se bohužel tenhle film ode mě lepšího hodnocení nedočká. To by byla jedna hvězdička a ta druhá je sražená za to, že oproti Chosé Cookingu to bylo opravdu slabé. Bohužel(15.5.2016)

Až na "herecký výkon" Carrie Kirsten skvělé. :)(12.1.2017)

Shrnutí celé Bondovky do cca. 10 minut.(17.3.2016)

Absolutně úžasné efekty i kamera. Vadil mi zvuk, dialogy nebyly dostatečně hlasité. Výborné herecké výkony od Vadima Tkačenka, Petra Brunnera a Patrika Horyna. Pouze ta holka se nedokázala věrně a přirozeně vžít do role- mluvila jako páťák při čtení. Jinak jak píše výfuk, místo malých dílů po deseti minutách, by výsledný produkt mnohem lépe dával smysl jako celek o délce 30 - 40 minut. Za mě ***(15.5.2016)

<< předchozí 1 2