Studentka práv Christine Readeová je přijata na stáž do prestižní chicagské firmy. Když jí však její spolužačka představí atraktivní svět luxusních společnic, zaměří své úsilí zcela jiným směrem. (HBO Europe)

mira007

Seriál o studentce Christine , které je taková nemluvná, tajemná a ikdyž netrpí finanční nouzí tak v prvním díle se chytne na udičku hozenou do vod luxusní prostituce a nechá si zaplatit zatím jen za drink s bohatým právníkem. Začátek seriálu, který je jakýmsi derivátem filmu Dívky na přání, kde hlavní roli si střihla pornohvezda hvězd Sasha Grey, která se v tom filmu ukázala daleko méně odhalená než hrdinka tohoto seriálu Riley Keough / ikdyž v prvním díle jen málá autoerotika). Ten film se mi nelíbil, ale první díl tohoto seriálu mne zaujal nejen hlavní hrdinkou ale i způsobem vyprávění ( to je skoro art ) netypickým pro americkou produkci komerčních televizí. ikdyž nesnáším když se glorifikujou filmovou tvorbou podvodníci, vrazi a prostitutky ( obzvláště ty, které mají halvní motivaci jen a jen peníze) tak si počkám , co se z toho vyklube. ()