Já, společnice (TV seriál)

The Girlfriend Experience

USA, 2016 - 2017, 12 h 43 min (Minutáž: 24–31 min)

Riley Keough, Paul Sparks, Mary Lynn Rajskub, Michael Therriault, Kate Hewlett, Alexandra Castillo, Parveen Kaur, Shaun Benson, Jeff Clarke, Kate Lyn Sheil, Elisa Moolecherry, James Gilbert, James McGowan, Gia Sandhu, Eric Woolfe, Krista Patton, Shane Carruth, Michael Countryman, Geoffrey Pounsett, Martin Doyle, Jackamoe Buzzell, David Tompa, Anna Friel, Louisa Krause, Narges Rashidi, Kimberly-Sue Murray, Ruben Rivera Laguna, Jasmin Geljo, Trevor Hayes, Allison Hossack, Bea Santos, Jonathan Whittaker, Carmen Ejogo, Tunde Adebimpe, Morgana Davies, Vic Browder, Kevin Wiggins, Frances Lee McCain, Eric Steinig, Rio Alexander, Jenny Raven, Aidan Devine, Bill Lake, Nicholas Campbell, Brad Borbridge, Amy Seimetz, Sabrina Grdevich, Gord Rand, Paulino Nunes, Matthew Edison, Emily Coutts, David Richmond-Peck, Jim Codrington, Tony Nappo, Kristian Bruun, Frank Chiesurin, Kevin Hanchard, Tyler Hynes, Duane Murray, Neil Crone, Mark Quigley, Maxwell McCabe-Lokos, Matthew Bennett, David Ingram, Kevin Jubinville, Shauna MacDonald, Harmony Korine, Graham Cuthbertson, Natalie Krill, Hank Rogerson, Eric Johnson, Oluniké Adeliyi, Luce Rains, Vanessa Matsui, Vas Saranga, Julian Bonfiglio, Stephen Bogaert, Christopher Morris, Eb Lottimer, Morse Bicknell, Debrianna Mansini, Milton Barnes, Joshua Peace, Michael Cram, Ann Pirvu, Emily Piggford, Parisa Fitz-Henley, Robert B. Kennedy, John Hoogenakker, Andrea Davis, Oliver Becker

Komentáře uživatelů k TV seriálu (13)

Hodně zvláštní artová záležitost (pro ujasnění - soft porno), která se i přes krátkou stopáž a řadu odvážných scén občas hodně vleče, aby záhy vytřela zrak nějakou výtečnou epizodou. Vývoj hlavní postavy je ale takový polovičatý a stejně jako o samotném seriálu místy nevíte, co si o ní myslet. Rozhodně to ale stojí za zhlédnutí. 1. série - 70%(25.5.2016)

[Vše jste viděli už v Jeune & jolie] --- Riley Keough je mi celkem líto. Nejspíš už navěky bude mít na talíři "vnučku Elvise Presleyho" (zatimco pro mě je spíš mladší verzí Mirandy Raison), přitom tenhle seriál beze špetky inovace táhne s relativnim přehledem, a to vážně nejen svym zevnějškem.(13.4.2016)

• dO_od

// Suchý shit bez duše, který tak tak obstojí díky slušivé Riley Keough v hl. roli, jinak je to ale již stokrát viděné, povrchní a hrozně špatně podané drama o nepříjemně arogantní pipce, kterou nepohání nic jiného než čistá vidina peněz. Těžko říct, komu se tenhle typ seriálu může líbit, já mezi takové lidi ale určitě nepatřím. Po dvou dílech 3/10 a končím.(15.4.2016)

• MoiJe

Citim sa trochu podvedena, ocakava som, ze za tym bude viac. Ovela viac. Poslednych par epizod uz som dopozerala len zrychlene v ocakavani vyvrcholenia, ktore neprislo. (Seriozne, 13 epizod po cca 25 minut a my minutu sledujeme, ako ide cez byt alebo ako niekto vystupuje z auta a ide k domu, asi len aby sme zabili nejaky cas do dalsieho vzdychania...) // S2 vyzera byt samostatny pribeh co epizoda. Videla som dva. Treti uz neuvidim.(11.4.2016)

• Politik

Námět super, ale je to fakt slabota. Krátké epizody a poměrně o ničem. Škoda, chybí tomu pořádný náboj.(16.5.2016)

Čo ja viem, ona bola dosť taká pripečená dáka, ale dobre sa pozeralo na to, jak sa to pripeče ešte viacej.(9.7.2016)

• Lachtaan

Velký seriálový krok vedle. Větší výnosy by snad tvůrcům vynášelo, kdyby ty jediné snesitelné scény tohoto seriálu sestříhaly dohromady a vydávaly na webech pro dospělé. Jinak samotný děj je totálně neschopný a sušší než léto v centru Austrálie.(28.2.2018)

• viviak

žiadny extra počin. je to zatial dost nudne a trpi to klasickym syndromom kedy sa citim trapne za hercov :D taktiez netusim kam to cele smeruje ale mozno sa ta co ju nato nahvorila odkrgluje...no a mozno kristiiin si zalozi vlastnu eskort firmu, who knws. kazdopadne este nejaky ten diel pozriem a uvidim ako dalej. zatial je to vsak dost povrchne. po 4 dieloch:hlavna prestavitelka sa 75% casu tvari ako robot coz. taktiez problem mam stym, ze je to cele len work sex repeat. nic viac. ako ok nejaky ten minidej sa v kazdej epizode najde ale stale je to take nejakepovrchne a vela krat ked sa clovek nad tym zamysli aj nerealne. no urcite by napriklad stihala chodit do rorobty a sukat s tromi ci kolymi typkami. no a este aj predvidatelne-vid to ze si to rozdala so sefom.(14.4.2016)

Za 24 hodin jsem viděl všech třináct dílů a rozhodně nelituju. Jako psychologická sonda přerodu ambiciózní právničky do prvotřídní šlápoty to funguje opravdu dobře a uvěřitelně. Některé scény byla na můj vkus možná až příliš naturalistické a linka s tím, že chce zničit firmu, kde měla stáž, byla možná trochu navíc. Hlavní herečka každopádně funguje a funguje dobře. Na pohled vypadá nevinně, skoro by se jeden bál, že se rozpadne, ale po večerech nebo obědových pauzách se mění v sexuální mašinu, za kterou by se nemusel stydět ani von Trier. Takže jo, fakt docela dobré a koukatelné drama, jen škoda, že se asi nedočkáme další série. Na druhou stranu, na rozdíl od mnoha seriálů byl tento alespoň nějak dějově ukončen.(15.4.2016)

Riley Keough zatraceně sexy.(19.11.2017)

• drago111

Dvě hvězdlicky za erotické scény, bez nich by to bylo utahané, bez nápadu prostě nudné.(21.8.2017)

Správné by asi bylo dát "jen" 4 hvězdy, ale tu pátou přidávám jako protiváhu všech těch dvouhvězdových hodnocení. Ano, je to pomalé a není to nijak extra akční, ale ta pomalá tenze, velmi kultivovaná kinematografie... každých 26 minut je požitek. Podobně jako u některých Soderberghových filmů (byť zde jen jako producent) se to může zdát chladné a odtažité, ale mě se to právě proto líbí. Fakt, že přesně nevíte, co si o hlavní hrdince myslet, považuji za záměr, ne chybu.(25.9.2017)

• kolemjdouc

příšerně utahané.Za mě :pokud by tenhle seriál vysílali jednotlivě jak je zvykem a ne v řadě tak bych ho nedala.Pokud silou vůle vydržíte tak do desátého dílu ,vydržte další a budete odměněni poslední scénou kdy se určitě smíchy neudržíte.tedy v tom lepším případě..Ta trojka mi najednou připadla jako dva zápasníci wrestlingu a ten třetí co pobíhal kolem a hlídal" hmaty a chvaty jako rozhodčí.Jenomže měl ruku v gatích což měl skoro každý herec během celých pět hodin děje.Dívala jsem se jen ze setrvačnosti :jak tohle může dopadnout?(3.12.2017)