Já, společnice - Erica & Anna/Bria

(série)

Epizody(14)

Ve druhé řadě seriálu Já, společnice se odvíjejí dva samostatné příběhy. První z nich se odehrává na pozadí nadcházejících voleb a sleduje Ericu Mylesovou (Anna Frielová), cílevědomou finanční ředitelku republikánského politického akčního výboru (super PAC), a Annu Garnerovou (Louisa Krauseová), sebejistou a inteligentní poskytovatelku eskortních služeb. Erica, která je v honbě za splněním svých fundraisingových cílů vystavena silnému tlaku, požádá Annu o pomoc, když chce vydírat vlivného shromažďovatele veřejných prostředků. Obě ženy se ocitnou ve složitém sexuálním vztahu, poznamenaném zkoumáním zranitelnosti, dominance a submisivity. Druhý příběh se soustředí na Briu Jonesovou (Carmen Ejogová), bývalou luxusní společnici, která se, ve snaze uniknout z násilnického vztahu, rozhodne vstoupit do programu na ochranu svědků. Poté co je vytržena z dosavadního života na vysoké noze, se Bria s odcizenou nevlastní dcerou přemístí do Nového Mexika, kde začne oživovat kariéru sexuální pracovnice. (HBO Europe)

M.i.k.e

první polovina je stylově hodně podobná první řadě,ale i když je tu více nahoty a erotiky,zábavnější než jednička to bohužel není.Druhá polovina je pak úplně jiný příběh,který s tím co se odehrávalo v prvních sedmi dílech vůbec nesouvisí,ale ničemu to nepomáhá.Naopak je to ještě větší nuda.Zlatá Riley Keough...40% ()

Arsenal83 odpad!

Druhá séria je ešte tragickejšia ako prvá. Oplzlosti nemajú hraníc a tak najprv líže Louisa Krause Annu Friel, potom líže Anna nejakú Pakistánku a potom sa lížu všetky navzájom a niekedy šukajú s chlapmi za peniaze. Čo už je toto za story. Reálne soft porno, kde neváhajú aj znázorňovať fajčenie vtákov akože s umelou atrapou, čo vyzerá dosť reálne. Kde je tu filmová hodnota? Je tu síce malé krimi pozadie, ale tá forma je brutálne nechutná. Druhá polovica série ponúka potom úplne nudný príbeh mulatky, čo tiež nevie, čo so sebou. ()

angel74

První série s názvem Christine měla kromě erotických scén také celkem zajímavý příběh, obstojnou herečku v titulní roli a jisté specifické napětí. Bohužel ale vše, co tam fungovalo, se v druhé řadě absolutně míjí účinkem. Dokonce i erotično ztrácí na síle a mění se v jakýsi souhrn nechutných oplzlostí. Tak obrovský kvalitativní propad nebývá v rámci jednoho seriálu moc často k vidění. (15%) ()

mira007

Druhá řada nedosahuje kvalit první, kterou táhla jedna herečka. Tohle jsou dva seriály v jednom, kdy první linka je lesbická chladná romance kombinovaná s politickým thrillerem, kde herecky koncertuje Anna Friel, ale je slabší navzdory četné erotice než druhá linka, která je o exprostitutce Brie, která pod utajenou identitou a ochranou FBI čeká na proces, kde bude svědčit proti manželovi ultragaunerovi. Tahle linka sice nemá žádnou nahotu, ale jako thriller je to celkem solidní a určitě zábavnější, než ta první linka. ()

Enšpígl

Proti první serii neuvěřitelný propad a ještě ke všemu podraz. Protože tahle serie má de facto dvě naprosto nesouvisející příběhy, prvních 7 dílů o třech kravách, který nevědí kam s pipinou. Filmařský styl zůstal stejný jako u první serie, ale byla to řadová vztahovka, nutno říct, že velmi hloupá a to jak v chování dotyčných dam, tak ve scénáři. A to je ještě hovno proti druhý sedmě této serie, která byla zábavná asi jako rolba na led. Navíc to prostě měla být regulerní serie, protože sedmý a osmý díl vzpojuje jen aplikace na který si oba díly pouštíš. ()