poster

Léto v bikinách

 • anglický

  Bikini Summer

Komedie

USA, 1991, 87 min

Režie:

Robert Veze

Kamera:

Ken Blakey

Hudba:

John Gonzalez
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (7)

 • Niktorius
  **

  Taková hodně trhlá komedie s hnusnou kamerou založená hlavně na (polo)nahých sléčnách, které by byly docela hot, nemít na hlavě dnes již poněkud směšné účesy.(23.9.2007)

 • LION-MR.T
  *****

  Co bych mohl napsat o filmu jemuž jsem tady uvedl co nejvyšší hodnocení a je o tom jak se holky v plavkách procházejí po pláži? Děj,no děj cha cha :-) Ber me,že to nějakej děj má a berme v úvahu,že herci umějí aspoň trochu hrát,tak se na to dá dívat. Holky jsou super,hlavně se mi líbí ty skvělé vlnicí se účesy a né ty hrozné splihlé vlasy co maj ty naše dnešní holky. Smál jsem se dostal,asi jsem moc jednoduchý divák,tak znamená,že se pobavím na hodně dobrých filmech jako je tenhle.(7.2.2008)

 • SOLOM.
  ***

  No já myslím, že tady jde ten příběh úplně stranou. Celá ta omáčka okolo záchrany pláže, marné snahy fotografa oblbnout holky v bikinách, dívčí kapely která nemůže prorazit – to všechno tu bylo jen jako pozadí. Hlavní prim tu hrály především děvčata v bikinách i bez nich. No a ta se rozhodně nestyděla. Však taky měla co nabídnout a pánové budou jistě spokojeni. Spousta hezkých holek, Melinda Armstrong k sežrání – tak příběh vem ďas…(7.4.2018)

 • anli
  **

  Holky se prochazeji nebo pobihaji po plazi na sever,pak na jih,pak na vychod a pak na zapad.No a porad dokola.Scenar se ani nesnazi nic vymyslet,takze pribeh je opravdu"silny".A reziser po precteni scenare-nebo ho mozna ani necetl-vymyslet nic nechtel a proste tocil.Faktem je,ze vybrali krasne holky s krasnymi ucesy.Zadne vyzabliny s radoby moderrnimi"superucesy".Za tu vzpominku,jak tehdy zensky vypadaly davam krasne ucesanych 35%.(20.5.2010)

 • Psycho.R
  **

  V devadesátých letech jsem měl VHS od Intersonicu Kickboxer 3: umění války. Na začátku bylo tradičně několik trailerů a jedním z nich byl ten na Léto v bikinách. Film jsem zhlédnul až teď a musím říct, že jeto hrozná nuda. Doufal jsem, že to bude nenáročná komedie, ale tady se jen hledají důvody k tomu, aby mohli být vidět kozy a jednou i full frontal, který inspiruje vedlejší postavu k napsání songu. Co mě nejvíc bavilo? Postava tlustého týpka, který za celý film nepromluví, jen pije pivo sedí a ani se nepohne, ale stejně všechno vyřeší za ostatní. V lepším filmu by to mohlo být cool.(7.6.2018)

 • mira007
  **

  K dobrému filmovému zážitku mi stačí moře, sluníčko, holky v bikinách ( i bez v tomto případě). To tenhle film i splňuje ( dokonce i bez bikin ) a to je vše. Film je sérií klipů jak z magazínu playboye pospojované přes retardované linky hlavních hrdinů ( jeden má triko s nakresleným penisem), kteří "balí" všemi nemožnými způsoby dané slečny. Jako veselá, hravá, barevná kuriozita s hezkýma holkama s obstarožníma účesama to je zábavné.(23.4.2018)

 • plimout
  *****

  Krásný holky v bikinkách. Nádhera.(7.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace