Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  *****

  Strašně mě mrzí, že jsem film nestihl v kině. Takovouhle dávku patosu si dám vždycky velice rád. Omar Sy je jistota a jakmile jsem zjistil, že se chystá ambiciozní kousek podobný Nedotknutelným, tak jsem se začal hrozně těšit. A nakonec jsem viděl přesně to, v co jsem doufal. Skvělý feel good kousek s mladou a fantastickou hlavní hrdinkou, který sice malinko ztratí dech před posledním aktem, jenže závěrem to bez problému vynahradí. Doufám, že přijdou Francouzi brzy opět s něčím tak suprovým...9/10(29.7.2017)

 • Anderton
  ***

  Kramerová vs. Kramer pre 21. storočie má svoje opodstatnenie. Voľné vzťahy prinášajú nečakané potomstvo, jeden deň ste v NY, ďalší v Londýne a potom zase vo Francúzsku, pričom "možnosti" sa nájdu všade. Západný štýl života je dnes proste iný. Že žena chodí s afroameričanom, alebo že dieťa vychováva hetero chlap s gayom, je iba prirodzený vývin spoločnosti a osobne s tým nemám žiaden problém, na rozdiel od tej spomínanej zhýčkanosti, na ktorú nakoniec doplatí iba dieťa. Ako dnes hľadať kompromisy? No nie je to ľahké. Ak film pracuje s témou modernej rodiny, tak pracuje aj so zavedenými schémami a klišé. I keď postava homosexuálneho kamaráta má svoje dosť významné opodstatnenie, ktoré som spomínal, tak jeho jednoduchá typizácia nemá potom za cieľ nič iné, iba ako priniesť do drámy humor. Že je to pekný film, ktorý chytí za srdce, to sa hádať s nikým ale nebudem.(8.3.2017)

 • Handle
  **

  Vůbec jsem nevěděl, že se jedná o remake mexického filmu Bez návodu, což je snímek, který mi teda zrovna nějak extra vydařený nepřijde. No a tohle je obzvlášť zbytečný remake. Opět jsem se teda usvědčil, jak špatně napsaný je scénář. Primitivní, předvídatelný, plný klišé. Máte pocit, jak kdybyste všechno stokrát viděli jinde. Jako komedie to není vtipné a jako drama je to kýčovité, dost často to i nudí. Pokud nemáte vyloženě chuť na typickou špatnou dramedii (možná spoiler) alá "otec volnomyšlenkář, musí vychovávat dítě, ze začátku to má těžký, pak přijde sblížení, dělá všechno pro dobro děcka, vážná nemoc, myšlenka na závěr", pak určitě nebrat. Nedivím se, že se spousta lidí upřímně dojme a bude se jí to líbit, ale že to má zde přes 80 %, to už mi moc jasný není.(18.5.2017)

 • Phietros
  ****

  Omar po filmu nedotknutelní boduje, tentokrát na dětské téma! Samuel, který žije pohodový život, jednoho rána dostane do ruky malé mimino s tím že je jeho dcera. Matka uteče a on se za ní vydává do Londýna, ale nikde jí nenajde. Cestou se protne s teplým týpkem, který potřebuje obsadit do role právě jeho. Jelikož zůstane na ocet, nezbývá mu, než u něj počkat. Tato dvojice se stane dobrými přáteli a společně vychovávají malou Glorii. S tou má Sam nádherný vztah a snaží se jí dělat ze života pohádku. Jenže nic netrvá věčně! Lékaři zjistí, že Glorie trpí nemocí srdce a zbývají jí poslední chvíle života. Do toho se dostává na scénu zpět její matka, za kterou tajne posílal emaily Samuel a udržoval malou Glorii v naději, že se jednou uvidí. To se vyplní, ale Glorie se dozví, že Sam jí celou dobu lhal. Odejde s matkou a na chvíli ho odřízne! Holt milosrdná lež, může být někdy horší než pravda! O malou se soudí, ale ta spadne do péče k otci.. Poslední okamžiky tráví společně, než za několik týdnu... 85%(12.10.2017)

 • C0r0ner
  *****

  Že u filmů nebrečím... To už musí být. Ale holt když se sejde režisér, scenáristé a herci a dají do kupy propracovanou věc, tak je na co koukat. I když jsem byl na ten konec dlouho připravený, tak to prostě nešlo přestát nějak normálně. Emocionální masakr, jaký jsem už dávno nezažil v nádherném příběhu. 100%(17.8.2017)

 • Omar Sy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace