Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $47,818,000▐ Tak už aj Francúzi kopírujú, tentokrát Mexický film Bez návodu(Instructions Not Included). Škoda že nejak bezúčelovo, nemá to správne grády, dosť na silu tam funguje dramatická vložka a ani tie zábavné úseky moc nedostanú. Herecky akési bez zápalu, malá je podarená ale to je asi tak všetko. /40%/(10.7.2017)

 • Pavlínka9
  *****

  "Zaplatí taxi a hned je tu." :) DOPORUČUJI jako komedii, jako film na zamyšlení se sociální tématikou, jako ukázku toho, co je člověk schopný a ochoten udělat pro lásku bližního a také pro tu ukázku toho, čeho jsme schopni, abychom dosáhli svého, i když to není tak úplně správné..Ten film má pro mě obrovský mix možností, stylů a hlavně - několikrát mi přejela husí kůže po těle, jelikož tam bylo tolik wau efektů, že, že tam byl Omar Sy - to byla jen třešnička na dortu. Ano - film drží, ale tentokrát to není jen o něm :) Chci to vidět ještě jednou :)(6.1.2018)

 • boshke
  **

  SPOILERS! Strašně pitomej, neskutečně na city hrající vykalkulovanej konstrukt. Proti Omarovi nic nemám, ale hraje tu zase takového vysmátého, pozitivního debílka jako v The Intouchables. Což o to, vtip funguje, za pochvalu stojí hlavně obtoustlá buzna Bernie, která mne bavila. Ale celé je to taková dvouhodinová kolekce deus ex machin, naši dvoučlennou rodinu stíhá jedna krutá rána osudu za druhou - nestačí jeblá matka (#kramervskramer) ani prolhanej fotr, přidáme ještě pointu se semínkem a dozdobíme trochou zhoubné, neléčitelné nemoci -, aby bylo hodně hodně veselo. Ve finále to vůbec pateticky netlačí na pilu a nechce se vám zardousit všech šest (!) scénáristů. Fakt ne... 50%(20.7.2017)

 • rikitiki
  *

  Ze zásady nepodporuji vydírání. Kdyby to bylo trestním činem i co se týče filmů, tak by si tohle dílko šlo sednout na pěkných pár let do chládku. _____ Fešný lehkomyslník dostane znenadání na starost roztomile kudrnatou holčičku a následně vypuknou všechna klišé, která se vám vybaví při námětu nečekaného otcovství. Omar Sy je hezkej chlap, ale vyděračský tón, který snímek zvolil, není hezký ani trochu. Z filmu proto necítím žádné emoce, jen urputnou snahu hrát na city. A to velmi neuměle. /15. 8. 17./(15.8.2017)

 • Jizni Tlapa
  ****

  Je to dojárna, ale příjemně dramaticky namícháná s protipólem komediality! Hlavní hrdina už je zárukou dokonalého hereckého řemesla a se svou dětskou parťačkou vytvářejí dokonale koukatelný pár! Stejně tak vedlejší role jsou originální a dobře obsazené. Je to prostě netradiční pokoukaní, které vás donutí přemýšlet, zasmát se a utrousit nějakou tu slzinu...(5.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace