poster

I dva jsou rodina

 • Francie

  Demain tout commence

 • anglický

  Two Is a Family

 • Slovensko

  Aj dvaja sú rodina

Komedie / Drama

Francie / Velká Británie, 2016, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Franc1s
  *****

  Tak po skvělých Nedotknutelných, jsou tu Frantíci znovu a u toho i Omar Sy. Příběh o výchově dcerky a matky co se pak najednou objeví a .... Vtipných scének je tu akorát dosti, skvěle načasovaných. A když přijde na ty city a dojemné scénky, je to bez tlačení na pilu a ještě s poukázáním, že tak nějak je to i v realitě... Za mě velice povedené a 9/10 Chytne za srdce...(26.6.2017)

 • Chmur
  *****

  Takových filmů je potřeba více. Filmů, ze kterých vyzařuje láska k životu. Jediné, co mi vadí, že nebyla vůbec rozvinuta postava Kristin a my tak vlastně nevíme, proč se zachovala, tak jak se zachovala. Z tohoto důvodu působí Kristin jako nezodpovědná a lehce negativní postava. Škoda. Myslím, že to šlo pojmout i jinak. Postavu Glorie zahrála Gloria skutečně skvěle a přirozeně. Jak jsem si pročítal zdejší komentáře, tak někomu přišel konec jako kýčovitý útok na divákovi emoce, ale já to tak nevidím. V Samuelově poselství je velká pravda. Ten, kdo podle ní dokáže žít, může být v životě skutečně šťastný.(11.3.2017)

 • Jadro
  *****

  Absolútný skvost svojho žánru !!!! Žíaden Nedotknuteľný, nič podobné !!! Kto nie je rodič, ťažko pochopí danú tématiku... Tak ako scenáristi spolu s réžiou dokázali postupne navodiť a aj rozpoltiť diváka - je niečo nevídané, vzácne a maximálne pod kožu "vlezúce".... Ešte prvú štvrtinku som zaspával, no po návšteve lekára to bol "FULL FOCUS", až tam som pochopil na čo to všetko bolo a kam to smerovalo... Konečne po dlhej dobe 100% !!! WOOOOW(15.4.2017)

 • Jaro_slav
  ***

  Lze říct, že to mohlo dopadnout mnohem mnohem hůř. Ale současně to rozhodně nemohlo dopadnout ani o trochu líp. Fakt ne. Moderní pitomci musej tenhle film milovat: je tam skoro všechno. Je tam [roztomilý] dítě, co nezlobí a hraje si s tátou. Dítě je holčička a černá. Táta je hodnej černoušek, co mluví francouzsky, a máma je zlá blonďatá běloška s modrejma očima, co mluví francouzsky a americky. (Napsal bych, že byla světlou stránkou celýho filmu, ale asi by to bylo rasistický.) Pak je tam zlej černoch, co mluvil jenom americky. Tlusťoch s dobrym srdcem je sice chlívák, ale protože je gay, tak to neni žádnej herešment, nýbrž děsná bžunda. A mluví francouzsky a anglicky. Pak je tam šéfová, co je děsná megera, protože je bílá a chce po černouškovi takový ošklivý zlý věci, jako dodržet pracovní dobu. A taky je tam ta povinná smrtelná nemoc – to aby tam byly ty dramata dvě. Zkrátka ideální film pro hipsterský festivaly. Proto se sám divim, že je to jen takovej nudnej průměr a ne totální sračka. Třirudý.(6.3.2017)

 • H34D
  ***

  Omar Sy se snaží seč může, ale po zdařilém úvodu začíná jeho cesta propadat čím dál tím větším klišé až skončí naprosto záchodovým závěrem plným lacinného patosu. Laťka nasazená poměrně vysoko však dokáže udržet vcelku osvěžující divácký zážitek a pokud se smíříte s tím, že tohle je spíše červená knihovna než další Nedotknutelní, přežijete film bez úhony... 5/10(8.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace