Omar Sy se snaží seč může, ale po zdařilém úvodu začíná jeho cesta propadat čím dál tím větším klišé až skončí naprosto záchodovým závěrem plným lacinného patosu. Laťka nasazená poměrně vysoko však dokáže udržet vcelku osvěžující divácký zážitek a pokud se smíříte s tím, že tohle je spíše červená knihovna než další Nedotknutelní, přežijete film bez úhony... 5/10(8.5.2017)

Docela standardní rodinné drama o otci a jeho nečekané dceři o kterou se musí postarat. Film po celou dobu nikam nespěchá a tempo může působit dost utahaně. Vtipu se zde také moc nenajde a tečka nakonec je pouze z důvodu vymáčknutí slz. Pořád je to ale příjemný film pro celou rodinu, který nepřináší nic nového a rychle se na něj zapomene.(9.10.2017)

• rikitiki

Ze zásady nepodporuji vydírání. Kdyby to bylo trestním činem i co se týče filmů, tak by si tohle dílko šlo sednout na pěkných pár let do chládku. _____ Fešný lehkomyslník dostane znenadání na starost roztomile kudrnatou holčičku a následně vypuknou všechna klišé, která se vám vybaví při námětu nečekaného otcovství. Omar Sy je hezkej chlap, ale vyděračský tón, který snímek zvolil, není hezký ani trochu. Z filmu proto necítím žádné emoce, jen urputnou snahu hrát na city. A to velmi neuměle. /15. 8. 17./(15.8.2017)

Drama napsané pro Omara jak prdel na hrnec, dlouho jsem neposmrkal a neprobulel takovou část filmu jako dnes. Komedie zcela zřídka, ale drama až až. Omar zase excelentně, drama mu prostě sedí a tohle mě opravdu zasáhlo jak jen mohlo, vím, že u každého záleží na rozpoložení mysli a jak se zrovna cítí, dnes to byla trefa do "černého". Gloria Colston je velice talentovaná a doufám, že o téhle půvabné mladé dívence ještě hodně uslyšíme a uvidíme ji v dalších filmech, ať už francouzských nebo anglických (amerických). Dějově naprostá paráda, neshledal jsem žádné nedostatky, příběh silný jako trám, herci famózní, hudba dodávala scénám tu správnou náladu, dost pomáhala těm potokům slz. Nemůžu si pomoci, ale tento snímek si ode mne zaslouží 5* bez diskuze, 95% musíme nechat rezervu i pro nějaká další díla.(30.7.2017)

Krásný lidský příběh o smyslu života jako takového, ve kterém chválím zejména sympatický námět, scénář, který dokáže vyvolat jak smích (některé repliky opravdu stojí za to), tak slzy a výborný herecký výkon hlavního představitele. Vzhledem k tomu, že nechci spoilerovat, nechci se vyjadřovat k ději jako takovému a spokojím se s konstatováním, že se jedná o citlivě natočený příběh o člověku, který se ve správném okamžiku zachoval správně a tím dospěl, po kterém s kina budete odcházet spokojeni :-) Doporučuji a děkuji za čsfd projekci :-)(13.2.2017)