poster

I dva jsou rodina

 • Francie

  Demain tout commence

 • anglický

  Two Is a Family

 • Slovensko

  Aj dvaja sú rodina

Komedie / Drama

Francie / Velká Británie, 2016, 118 min

Externí recenze k filmu (8)

 • Blok.ssknih.cz (Přemysl Doležal)

  "Co říci tedy na závěr? Pokud Vás neurážel jižní model (muž tmavé pleti) v reklamním letáku od Lidlu a rádi si oddychnete u dobrého hořkosladkého neamerického filmu, tak se na film určitě podívejte, stojí za to." (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Vladimíra Staňková) ****

  "Nepotřebujeme hlavního hrdinu (Omar Sy) milovat, aby se nám film líbil. Ale kvalitu snímku nenajdeme ani tak v komediálnosti, jako spíš v zajímavých úsměvných drobnostech, které jsou příběhem rozesety, a hlavní pointě, která se snaží jít hlouběji. Kdyby to šlo, posledních pár minut snímku bychom…" (více)

 • Filmpress.sk (Bronislava Beňová)

  "Práca s emóciami je na tomto filme najsilnejšia, a tak mu môžeme odpustiť aj niektoré prešľapy. O to viac však mrzí, že zopár veci jednoducho nemôžno ignorovať – niekoľko zásadných otázok nie je vyriešených a teda dvojhodinová stopáž je pridlhá. Na konci dochádza k pátosu, ktorý je na druhej strane…" (více)

 • Generace21.cz (Jana Leichterová) ****

  "Příjemná rodinná podívaná, která vás pobaví i dojme. Omar Sy a malá Gloria Colson jsou sehraná herecká dvojka, nicméně bohužel ani všechny výborné herecké výkony nedotáhnou to, co film ztrácí příběhem. Příjemným zjištěním navíc ale je, že i takové filmy umí překvapit, když divákovi nabídnou konec,…" (více)

 • MovieZone.cz (Mojmír Sedláček) ****

  "Sy tentokrát hraje samolibého frajírka Samuela, který si užívá nezřízeného párty života na riviéře. A co nepříjemnějšímu může osud takovému floutkovi přihrát než malé dítě? Jeden z jeho mnoha úletů se totiž objeví na scéně v podobě tajemné Kristin (půvabně zmatená Clémence Poésy), která se o…" (více)

 • NaFilmu.cz (Lenka Hrůzová) ****

  "Pokud se vám líbily snímky Omara Sye jako byli Nedotknutelní, Samba nebo Monsieur Chocolat, je velice pravděpodobné, že se vám taky zalíbí I dva jsou rodina. Pokud jste navíc jako já fanoušky filmů u nichž se nedočkáte happyendu, pak návštěva kina takřka povinností." (více)

 • Subsvet.cz ****

  "Na úrovni technické není filmu co vyčíst, kvalitní filmařský standard, jenž je podpořen občasnými záblesky kreativity v podobě dlouhých sledovacích záběrů či nevýraznou, leč zajímavou hrou s plány. V rámci příbuzných filmů se tak jedná o další počin odměňovaný zaslouženě vysokým hodnocením.…" (více)

 • TotalFilm.cz (Dagmar Šimková) ***

  "Pohodová podívaná, která ale nemá příliš dobrý scénář. Jediné, co ale určitě platí i v reálném životě je, že dokonalé matky ani dokonalí otcové prostě neexistují. I o tom je tento film." (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace