poster

Říkali mi Džigu

 • Itálie

  Lo chiamavano Jeeg Robot

 • USA

  They Call Me Jeeg

 • USA

  They Call Me Jeeg Robot

Akční / Sci-Fi

Itálie, 2015, 112 min

Komentáře uživatelů k filmu (35)

 • Malarkey
  ****

  51. KVIFF - Po shlédnutí filmu jsem se musel podívat na datum výroby amerického Deadpoola (podobnost je obrovská) a zjistil jsem, že tento italský kousek vznikl dřív. A osobně musím říct, že se mi snad i líbí víc. Říkali mi Džigu je totiž naprosto výborná evropská komiksárna, což je samo o sobě dost neobvyklé. Škoda jen chvílemi až brutální drsnosti, která v kontrastu s evropským prostředím a scénářem působí neuvěřitelně krutě. A nepovedená sexuální scéna tomu taky dvakrát nepomůže. I přesto ale film nabízí celou řadu naprosto úžasných a zábavných scén, u kterých už teď vím, že na ně nikdy nezapomenu. A nezapomenu ani na Lucu Marinelliho, který svoji verzi batmanovského Jokera zvládl na výbornou. Stejně tak i Claudio Santamaria, který mi svojí postavou připomněl, že hlavní role nemusí nutně vybočovat inteligencí, ale může být i poměrně tupá a blbá. Což je u tohoto filmu vlastně devíza.(4.7.2016)

 • J*A*S*M
  ****

  51. KVIFF - Deadpool znásilnil Turbo Kida. Zábavná antisuperhrdinská hříčka, která ale v sobě má i temné, až patologicky působíci prvky (velmi nesexy sexuální scéna v převlékací kabince). 8/10(2.7.2016)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Italský Deadpool je refrešující žánrovkou, na kterou se kouká velmi příjemně. Má to spád, slušnou akci, v pohodě vizuál a dojde i na násilí, ovšem určitě bych to nepřeháněl slovy ( na Evropu až moc krve) od Francouzů má Itálie daleko. Zajímavý kus.75%(12.5.2017)

 • kulyk
  *****

  Venkoncem se jedná o potrhlou hovadinu, která si však ve vyznění maže kdejakého márvela na focacciu. Mrtvý půl, nad kterým sliní kdejaký z nás, pubíků, co si chceme pěstit dojem, že jsme již dospělci a zvládáme náznaky nadhledu, se tady Dežožigimu dívá na paty, a to ještě z podhledu. Veselá slovní hříčka, n’est-ce pas‘? Ošklivá Pastorelli s kouzelným poprsím, ještě kouzelnější duševní výkolejkou a nejkouzelnější zraitelností se z hovádka, které by jeden zašlápl, aby už netrpělo, pozvolna stane slabinou citlivějšího kukera. A ano, jistý levicovější úhel podívané na životní štrapáce apeninských montérů mi samozřejmě zujal též.(9.8.2017)

 • Jhershaw
  ***

  Ostatní zminují podobnost k Deadpoolovi, ale konceptem a přehnanou brutalitou to je spíše jako Kick-ass. Film, který není ani tolik originální, ale baví svým nekorektním způsobem (brutalita, sex - fakt by mě zajímalo, jak se na to tvářili rodiče cca 6letého kluka, co seděl přede mnou) 70 %(8.7.2016)

 • ARI50
  **

  Rozhodně zajímavéj snímek, spadnout do barelu sraček a dostat schopnost velké síly kdo by to nebral ale škoda že film jsi držel stejné tepno dalo by se sto ho vyždímat mnohem víc.(7.12.2016)

 • Tony.cs
  ***

  Ono je těžké hodnotit. Docela dobře se na to koukalo. Ale také celou dobu mlátil do očí ten nevyužitý potenciál.(10.5.2017)

 • kaylin
  ****

  Z Itálie přišel zajímavý snímek, na kterém je vidět, že se inspiroval v japonské manze, ale i v americkém mainstreamovém komiksu. A je tu do toho evropské pojetí, trochu těch sociálních problémů, i když k tomu japonskému stylu to má hodně blízko. Nečekaná paráda, která mě hodně bavila.(21.3.2017)

 • DonHUS
  ****

  Bavil jsem se víc než u většiny posledních marvelovek. Přestože k tomu mám výhrady (nic moc originalita, otravná vedlejší ženská postava, předvídatelný závěr), klady převažují (hlavně Luca Marinelli a jeho variace na Jokera). Mezi 3-4 *.(16.7.2016)

 • slunicko2
  *

  Nezajímaví herci se perou s nenápaditým dějem. Snad jen 31letý Luca Marinelli (šéf zločinecké bandy Zingaro) stojí za zmínku.(30.6.2017)

 • jefff
  ***

  Sympatický superhrdinský film na evropský komorní způsob s minimem triků. Překvapí akčním dějem, dobrým záporákem i humorem.(6.7.2016)

 • angloumene
  **

  Džigu pro mě znamenal velké zklamání. Těšila jsem se na neotřelou superhrdinovskou pecku a místo toho se mi dostala mdlá napodobenina Hollywoodských trháků. Postava samotného Džiga neobsahuje ani trošku originality a po prvních pár minutách a získání super vlastností je jasné, jak to s ním celé vlastně dopadne. Tak trochu šílená super girl sice ze začátku vypadá dost zajímavě, jenže pak i její chování zapadne do připravené škatulky a diváka začne nudit. V podstatě to samé se dá říci i o solidně zahraném záporákovi, který sice vypadá dobře, ale jeho postava je jen těžko uvěřitelná. Zejména v závěru filmu bylo jasné, která scéna se bude ubírat kterým směrem a já jsem se začla dost nudit. Říkali mi Džigu je sice docela dobrý pokus o oživení evropské filmové produkce, ale příště by to chtělo podstatně zapracovat na vlastním, aspoň trošku originálním scénáři.(12.7.2016)

 • dozana
  ***

  51. KVIFF(9.7.2016)

 • Giggs
  ****

  Aj Europa ma svojho superhrdinu. Lepsieho ako vacsina tych americkych. Velmi zabavne.(20.7.2017)

 • iXtr3m3
  ***

  Zaujímavý film. Prial by som si pokračovanie, keďže toto bol v podstate len origin.(30.4.2017)

 • zahadum
  ***

  Zaujímavý taliansky pokus ktorý si plne zaslúži 60 %.(28.4.2017)

 • billyador
  ****

  51. IFFKV jedna z nejoddechovejsich veci letosnich Varu a film, u ktereho se neusne. Remeslna stranka bez chyb, dobre zahrano a zadny prikraslovani hlavniho (super)hrdiny. Italske akcni filmy davaji znat, ze limitujici(neamericky) rozpocet nemusi nutne znamenat nudu, vse se da dotahnout pribehem a skvelymi hereckymi vykony. Byt excentricky v Italii, znamena splynout s davem, proto jsem zral kazdou scenu s Fabianem.(2.7.2016)

 • Hapretor
  ***

  Dobré. Toto mi sedlo. Radši se podívám stokrát na tohle, než na nový Avengers. Tý holky mi bylo na konci strašně líto ... byla tak roztomilá ...(29.10.2017)

 • intro
  ****

  Příjemné překvapení z Itálie. Rozhodně doporučuji. 75%(26.4.2017)

 • Sheckley
  ***

  Dávám 3* jen proto, že mám rád superhrdiny, jinak pro mě nuda..(8.5.2017)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace