Anne z Green Gables (TV film)

• Kanada

Anne of Green Gables

Rodinný

Kanada, 2016, 85 min

Předloha:

Lucy Maud Montgomery (kniha)

Ousama Rawi

Ron Wisman

Scénografie:

Lindsey Hermer-Bell

Kostýmy:

Michael Harris

Komentáře uživatelů k TV filmu (9)

• Malarkey

Martin Sheen je ta postava, kvůli které jsem tento film dokoukal. Jinak nechápu, proč má stále někdo tendenci točit tisíckrát omletej příběh tisíckrát stejně.(3.10.2016)

Určite nebudem hodnotiť objektívne, pretože som nečítal (predpokladám, že určite skvelú) knižnú predlohu, nevidel ani žiaden z iných starších filmov o Anne a tým pádom nemôžem kvalitatívne snímky zrovnávať a k novej Anne of Green Gables ma dostala chuť po zhliadnutí niečoho príjemného a odpočinkového. Nehľadal som naozaj nič náročné, nič hlboké, nič extra. Túžil som len po kľudnom, rodinnom filme, pri ktorom jednoducho zrelaxujem. A tým nová Anna určite je. Sympatická, hlavná predstaviteľka, so slnkom v duši a úsmevom na perách, krásna príroda a očakávaný happy end. Dostalo sa mi toho, čo som v daný večer potreboval.(5.1.2017)

Takový ten pěkný rodinný film, kdy doufáte, že to dopadne dobře a ono to ani jinak dopadnout nemůže. Anne je trochu nechtěný sirotek, který se nastěhuje ke stárnoucím sourozencům. Problém je v tom, že chtěli chlapce, ale ona je stejně tak kouzelná, že si ji prostě musejí zamilovat, stejně jako si ji na tu chvíli zamilují diváci.(3.8.2016)

• Johnny.ARN

Ale tak čo iné by sme čakali od Tv filmu, povedzme si úprimne. Známy dej, pekné prostredie a celé to príde ako taký pilot k seriálu. Obdivujem inak to dievča, ktoré sa muselo naučiť toľko nezmyselného textu a ešte to aj dobre zahrať. 2 z 5(15.9.2016)

Roztomilá Ella to celé zachránila....inak kúzlo pôvodného originálu, nie je tak silné, ale krásna príroda a okolie zeleného domu je čarovné....(30.9.2016)

• lardko

Galerie mě na tento film navnadila , a ze začátku jse mi to fakt líbylo , ale po chvíly to začalo být dost nudné , a nezajímavé.(4.9.2016)

• marusshhka

Bylo to velmi, velmi slabé... Verzi s M. Follows jen tak něco nepřekoná, ale v tomto snímku mě nepřesvědčila ani herečka, která Annu hrála. Vyřídilku měla pěknou, ale v tom kontextu vše vyznělo strašlivě jalově. Zajímavý byl výběr Diany a Gilberta, ale těm zase moc prostoru nedali - hlavně, že se pořád opakovaly naprosto zbytečné scény před spaním a krmení slepic, a na úkor toho nebyl věnován prostor ději, do houbky se prostě nešlo. Rozpočet je prostě znát, a to citelně. Záběry na pěknou krajinku už to nezachrání.(30.9.2016)

Jako dítě jsem měla ráda knihu, tak mě zajímalo, jak to podají. Škoda, že to nepokračovalo až do Anniny dospělosti.(21.7.2017)

Originál ,,,alebo staršia verzia je lepšia ...Nuž nostalgia ..(21.8.2016)