Miranda Hart: Tak tomu já říkám live show

• Velká Británie Miranda Hart: My, What I Call, Live Show
Velká Británie, 2014, 90 min

Miranda Hart

Miranda Hartová, oceňovaná královna komedie, zve všechny na svou mega párty plnou smíchu, bláznivých kousků a kontaktů s publikem, přičemž se s námi podělí o své postřehy z každodenního života. Přijměte pozvání oceňované královny komedie Mirandy Hartové na její zcela vyprodanou show s názvem MY, WHAT I CALL, LIVE SHOW - vůbec první celostátní stand-up turné, na něž se tato hvězda vydala od uvedení veleúspěšného seriálu MIRANDA. Podívejte se na záznam vystoupení z londýnské O2 Arény, kde jedna z nejoblíbenějších britských komiček předvádí svůj mimořádný talent, který v hledišti vyvolává salvy smíchu. Těšte se na zběsilou jízdu, pokusy o zpěv a tanec, zkrátka spoustu legrace! (HBO Europe)

Patw

Trochu bláznivé, trochu dětinské, ale optimistické a plné britského humoru. Přiznám, že jako fanoušek Mirandy Hart, jejího sitcomu a také člověk, co tuto show měl příležitost vidět na vlastní oči v aréně plné diváků jsem tak trochu neobjektivní. Ale co mohu říct? Já se skvěle bavil, jak u živé verze tak i DVDčka. Tohle je prostě nevinný stand up křičící Mirandino jméno, kdo jiný by tuto veselou párty při které se mlsá after eight mohl utáhnout? Za mě plný počet hvězd. ()